سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ولی یه حسرت موند تو دلم Sad
روز اخر تو راه ترمینال اینقدر دلم میخواست راننده بره تو یه کوچه ی تنگ و تاریک نگه داره من و مهیار این علی رو بگیریم اینقدر با میلگرد بزنمیش ، اینقدر بزنیمش ، اینقدر بزنیمش از گردن به پایی تمام اسختوناش پودر بشه Sad
حیف قسمت نشد ، انشالله دفعه بعد Big Grin
(04-23-2013 11:11 PM)karafarin نوشته شده توسط: [ -> ]ممد شموسی اماده باش از فردا هم محمود اینا میان اصفهان Smile
http://www.ghatreh.com/news/nn13780707/%...9%88%D8%B1

بله آقای دولتی در جریان هستم Yosef.gif
تا حدودی طراحی تبلیغات بنری شهرداری به این مناسب به گردن ما افتاده بود Smile
(04-23-2013 11:11 PM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]ولی یه حسرت موند تو دلم Sad
روز اخر تو راه ترمینال اینقدر دلم میخواست راننده بره تو یه کوچه ی تنگ و تاریک نگه داره من و مهیار این علی رو بگیریم اینقدر با میلگرد بزنمیش ، اینقدر بزنیمش ، اینقدر بزنیمش از گردن به پایی تمام اسختوناش پودر بشه Sad
حیف قسمت نشد ، انشالله دفعه بعد Big Grin

Blush
علی عزیز یکی از باجنبه ترین و بااخلاق ترین بچه هایی بود که در سفر افتخار آشنایی با ایشان را داشتیم
برای علی عزیزم 10_004
دوستان بنظر شما بزرگترین سوتی سفر اصفهان کدام بود؟

ابتدا خودم میگویم، بنظرم بزرگترین سوتی سفر اصفهان، "جشن پتوی اشتباهی برای آقای قربانیان بجای سبحان بود!!" Big Grin
(04-23-2013 11:00 PM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-23-2013 10:36 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]عاقااااااااااا من عاشق این کلاه سبحان بودم آخرشم به من ندادش Sad

مگه میخواستیش ؟ چرا نگفتی به من ؟

من از داداش گلم محمد جان شموسی یه تشکر ویژه ی ویژه بکنم اول
بعدش هم سه تفنگدار به اقا بهادر عزیز ، یه زحمت گنده دادن Big Grin روز اخر اقا بهادر 2-3 دیقه اومدن تو اطاق ما رسما 2-3 ساعت واس ما الاف شدن Big Grin ممنونم بهادر جان که کمک کردی سوتیمون رو تو اطاق هتل جمع کنیم Big Grin Heart
خواهش میکنم عزیزم قابلی نداشت قسمت نشد بیشتر در خدمتتون باشیم
انشاا... در سفر های بعدی
راستی در سفر بعدی آوردن چسب 1-2-3 الزامیستA00 (6)
[img][تصویر: 1xi1phoi4zks383koqjl.jpg][/img]
عکسهای قشنگی گرفتین5_004
یه عکس بزارین که ما هم توش باشیم یادگاری نگه داریم10_00410_004
عزیزانی که عکسی از بهادر عزیز دارند در تایپیک قرار دهند.
وای کامیار اصلا نگو...خیلی بد شد.......Yosef.gif
من فکر میکردم که سبحان چنان محکم میزدم که نگو...و به آقا سیدی زاده هم میگفتم که این سبحان یه دفعه چقدر لاغر شد.....Yosef.gif

بعد فهمیدیم که آقا هوشنگ بودهYosef.gif
(04-23-2013 11:19 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان بنظر شما بزرگترین سوتی سفر اصفهان کدام بود؟

ابتدا خودم میگویم، بنظرم بزرگترین سوتی سفر اصفهان، "جشن پتوی اشتباهی برای آقای قربانیان بجای سبحان بود!!" Big Grin

اقای کاظمی دیگه همین اول بزرگترین سوتی رو گفتینYosef.gif
لینک مرجع