سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(04-12-2013 12:58 AM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]آغا حله.....
اکی پس همین کاررو میکنم....

مهیار ساعت چند میای تهران؟؟؟؟

یه موقع میام که 10 11 تهران باشم
خوبه؟ یا زودتر بیام؟
خیلی دیره .......
نهایتا باید ساعت 8 تهران باشی.....

قرار نیست که فقط برای خواب بیای که.......
ساعت 8 تهران باش خودم میام دنبالت میارمت خونه.....
اووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو.این دیگه نشد برنامه ریزی.0545 صبح.یا حق
به فکر ما که از شهرستان حرکت میکنیم بودید بدک نبود.باید 5شنبه اونجا باشم که جمعه دیر نکنم.AngelAngelAngel
اقا این موقع خیلی زوده یکم نمیشه دیرتر کرد مثل 8 صبح ؟ شب قبلش هم بیام صبح تا راه بیفتم و اینا از 5 و نیم میترسم دیر تر شه جا بمونم :|
پسرااااااااااا غر زدن ممنوع!! تنبلی ممنوع!!!
آقا سبحان و آقا حبیب می تونید شب قبلش بیاید مهمون بشید منزل اعضای تهرانی و هم می تونید ساعت 10-11 شب حرکت کنید از شهرتون ساعت 5-5:30 برسید ترمینال تهران.
(04-12-2013 11:33 AM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]پسرااااااااااا غر زدن ممنوع!! تنبلی ممنوع!!!
آقا سبحان و آقا حبیب می تونید شب قبلش بیاید مهمون بشید منزل اعضای تهرانی و هم می تونید ساعت 10-11 شب حرکت کنید از شهرتون ساعت 5-5:30 برسید ترمینال تهران.

نمیدونم والله ،یه کاریش میکنیم تا اونموقع Big Grin خدا کریمه Big Grin
هفته دیگه یه همچین ساعتی همه با هم در کنار زاینده رود هستیم و داریم تو سرو کله هم می زنیمممممممممم Yosef.gif
برنامه اصفهان تا دقایقی دیگر برای شما همسفران آپلود می شود Yosef.gif
(04-12-2013 12:03 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]برنامه اصفهان تا دقایقی دیگر برای شما همسفران آپلود می شود Yosef.gif

دست شما درد نکنه.بابت زحماتی که برای سفر میکشید.
امیدوارم که بتونیم جبران کنیم.
(04-12-2013 12:06 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-12-2013 12:03 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]برنامه اصفهان تا دقایقی دیگر برای شما همسفران آپلود می شود Yosef.gif

دست شما درد نکنه.بابت زحماتی که برای سفر میکشید.
امیدوارم که بتونیم جبران کنیم.

دادا مهدی
تمام این کارها و برنامه ریزی ها و زنگ زدن ها و... را با عشق زیاد برای همه دوستانم در این انجمن انجام می دهم تا بتوانم پله پله در کنار آنها به موفقیتشان کمک کنم.
پیروزی و موفقیت همه دوستان آرزوی منه Smile
10_004
لینک مرجع