سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
آیا این کاری که سبحان با ما می کند کار درستی ست؟؟؟

آیا کاشتن 35 نفر آدم کار صحیحی ست؟؟؟؟

آیا خواستن آدرس خونه مهدی اونم اس ام اسی کار درستی ست؟؟؟
آخ جون پول هواپيما و قطارو اتوبوس و هتل توجيبمون ميمونه بجاش براي اعضا محترم آش دوغ و پيچاق قيمه و سرشيرعسل تدارك ميبينيم به خدا اميرحسينم كلي ذوق زده شده ميگه بنويس بچه هاشونم بيارن!
(04-18-2013 12:33 AM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]آیا این کاری که سبحان با ما می کند کار درستی ست؟؟؟

آیا کاشتن 35 نفر آدم کار صحیحی ست؟؟؟؟

آیا خواستن آدرس خونه مهدی اونم اس ام اسی کار درستی ست؟؟؟
واي اگه سبحان نياد من چه خاكي بسرم بريزم من جان خودموقسم خوردم اگه ايشون نياد خودمو توزاينده رودغرق كنم سبحان جان بيا و مردونگي كن نذار بچه هام يتيم بشن!
(04-18-2013 12:36 AM)توانا نوشته شده توسط: [ -> ]آخ جون پول هواپيما و قطارو اتوبوس و هتل توجيبمون ميمونه بجاش براي اعضا محترم آش دوغ و پيچاق قيمه و سرشيرعسل تدارك ميبينيم به خدا اميرحسينم كلي ذوق زده شده ميگه بنويس بچه هاشونم بيارن!

اونا که جای خودش و همه ی اینا در کنار جاده اصالم به خلخال (یه بهشت به تمام معنا)میچسبه
خب همراهان هميشگي زياد روده درازي كردم سرهمتونو به دردآوردم (ميلياردروراج نوبره بخدا!)به بزرگي خودتان ببخشيد و حلالمان كنيد چندروزي نيستيم اگر عمري باقي باشد بعداز سفر اصفهان دوباره نزول اجلال خواهيم نمود! وبراي ميزباني درسفر بعدي برنامه ريزي خواهيم كرد بقول استاد موفق هستيد موفقترباشيد ايدون بادايدونتر التماس دعا
آنقدر خسته ام كه چندبار ميخواستم پست خودمولايك كنم! برم بخوابم كه فردا خيلي كاردارم يه وقت از كم خوابي هواپيمارو اشتباهي سوارنشم!!
بچه ها بدون شوخی ، من 2-3 بار با هواپیما رفتم اینور اونور هوا بد بود نتونست بشینه واسه همین ادرس مهدی رو گرفتم Big Grin الانم بهار اینورا اکثرا بارون زیاد میزنه Big Grin
اما من دارم میرم فرودگاه Big Grin
خدایا تمام شرایط جوی دنیا را طوری کن که این داش سبحان ما بدون تاخیر به مقصد برسه......

100 تا سوره توحید هم نذر کردم که در اصفهان هر کس جمال سبحان رو دید 10 تا باید بخونه........

خدایا

الهی آمین
بچه ها اینقدر انرژی منفی ندین Big Grin
(04-18-2013 09:29 AM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها بدون شوخی ، من 2-3 بار با هواپیما رفتم اینور اونور هوا بد بود نتونست بشینه واسه همین ادرس مهدی رو گرفتم Big Grin الانم بهار اینورا اکثرا بارون زیاد میزنه Big Grin
اما من دارم میرم فرودگاه Big Grin

الکی می گی!! Yosef.gif (به سبک بابا پنجلی سریال پایتخت)
لینک مرجع