سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
نه مهندس جان
ما قراره بریم حیاط هتل ، چادر بزنیم! Yosef.gif
من پس فردا همزمان با ميلاد امام حسن عسكري(ع) پول را كارت به كارت ميكنم انشاالله كه به احترام اين امام همام به هممون خوش بگذره و به سلامت برويم و با كوله باري از خاطرات شيرين برگرديم ضمنا دستمم خيلي سبكه فكر كنم تا عيد چند ميليارد به حساب استاد واريز بشه!
آقای دهقانی ما منتظر اعلام آمادگی شما برای همسفر شدن هستیمااااااااااا
دیگه اصفهان که نزدیکه بیاین با خانومتون
خب پس مستر شموسی ما را فراموش نکن حتما ی خبری به ما بده.ما حواس پرتی داریم یادمون میره شما که جوون ترید یاد ما بندازید.کمک یا کاری یا... چیزی هست هم بگید بنده در خدمتم
(02-17-2013 10:27 PM)توانا نوشته شده توسط: [ -> ]من پس فردا همزمان با ميلاد امام حسن عسكري(ع) پول را كارت به كارت ميكنم انشاالله كه به احترام اين امام همام به هممون خوش بگذره و به سلامت برويم و با كوله باري از خاطرات شيرين برگرديم ضمنا دستمم خيلي سبكه فكر كنم تا عيد چند ميليارد به حساب استاد واريز بشه!

باور بفرمائید به یک میلیارد تومان هم نمی رسد.ضمنا این پول چهارشنبه حواله می شود به حساب هتل .SmileSmileSmile
من فلكزده بايد يك كادوي گرانقيمتم بگيرم از دل آقاي كاظمي عزيز دربيارم آخه بخاطرتغيير اسم كاربريم بدون اطلاع ايشان خيلي از دستم دلخوره آقا ديگه نزنيد مارو بچه كه زدن نداره ! يه اشتباهي كرديم پاشم وايستاديم عذرخواهي براي همين وقتاست ديگه مگه نه؟!
(02-17-2013 10:33 PM)mhe نوشته شده توسط: [ -> ]خب پس مستر شموسی ما را فراموش نکن حتما ی خبری به ما بده.ما حواس پرتی داریم یادمون میره شما که جوون ترید یاد ما بندازید.کمک یا کاری یا... چیزی هست هم بگید بنده در خدمتم
زحمت نمی دیم
فقط یه سری سوپرایزهای روزانه برای اعضای سفر هست که باید انجام بدید دیگه

11_002 11_002 11_002
دوستان من و همسرم هم میخوایم تو بحث ها و گردش ها شرکت کنیم. نیاز به ثبت نام یا هماهنگی خاصی داره؟
(حتما میدونید دیگه. ما اصفهان هستیم)
(02-17-2013 10:52 PM)پرواز نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان من و همسرم هم میخوایم تو بحث ها و گردش ها شرکت کنیم. نیاز به ثبت نام یا هماهنگی خاصی داره؟
(حتما میدونید دیگه. ما اصفهان هستیم)
با اقای محمد شموسی هماهنگ کنید فعلا مدیریت کارها و جلسات اصفهان به عهده ایشان است
استاد قربانيان عزيز شما كه پيشكسوت و بزرگ همه ماهستيد ميشه ازتون خواهش كنم از جناب آقاي كاظمي مديريت محترم انجمن بخواهيد كه اين ندانم كاري(تغيير سرخود اسم كاربري) مرا ببخشند و باهام آشتي كنند؟ جلوي همه اعضاي انجمن قول ميدم كه اگه دوباره تكرار بشه براي هميشه محرومم كنند بهرحال درعفولذتيست كه درانتقام نيست
لینک مرجع