سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
بچه ها حــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتما یکی برا من هندزفری بیاره....
من هندفریمو امروز گم کردم......

دمتون گرم....
(04-18-2013 09:20 PM)karafarin نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان ساعت 6 کجای ترمینال بیهقی؟

سعی کنید قبل از 6 اونجا باشید تا تاخیری نداشته باشید.
فردا تماس بگیرید. با شماره 09192640208
(04-18-2013 09:31 PM)mir abas نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-18-2013 07:30 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]من دارم می رم برای صبحونه صبح تو راهمون یه چیزایی بخرم درست کنم Yosef.gif
سلام
راستی صبحونه خودمون بیاریم یا شما واسه همه میارید؟لطفا اعلام کنید .
منم بارو بندیل رو بستم و با دوستان خداحافظی کردم و در امادگی کامل به سر میبرم جهت عزیمت.

(04-18-2013 09:30 PM)ahmad rezaee نوشته شده توسط: [ -> ]سریع اومدم ، فقط یه نگاهی به وضعیت سفر بیاندازم و برم .

بخاطر اینکه پروژه های کاریم سر وقت تحویل بشه و به سمت اصفهان حرکت کنم ، دو شب است که خونه نرفتم ، امشب هم می شه شب سوم .

خدا بخیر بگذرونه اصفهــــــــــــــــــان همش خواب نباشم .
اقای رضایی نگران نباش همه سبحان رو ببینیم خواب از سرمون میپره.!!!
اقا مهدی گزارش بده...

اگر دست پخت بنده را Yosef.gif قابل بدونید برای تخم مرغ آب پز بنده برای همه خریدم آخر شب درستش می کنم. با نفری یه دونه نون لواش (فکر کنید رفتم تو صف وایسادم) و یه دونه گوجه (اونم گوجه کیلوئی خدا تومن Yosef.gif) و سفره یه بار مصرف و چاقو و ظرف یه بار مصرف.
این سفر به خوبی و خوشی برگزار بشه دم به دم بر همه دم بر گل رخسار محمد صلوااااااااااااااااااااااااااات
Smile
هتل حتما اینترنت داره که لب تاب بیاریم؟ چون استخرشو پرسیدم گفت درحال تعمیره!!
(04-18-2013 10:07 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط: [ -> ]این سفر به خوبی و خوشی برگزار بشه دم به دم بر همه دم بر گل رخسار محمد صلوااااااااااااااااااااااااااات
Smile

اللهم صللللللللللللللللل علی محمد و آل محمدAngel
(04-18-2013 10:11 PM)karafarin نوشته شده توسط: [ -> ]هتل حتما اینترنت داره که لب تاب بیاریم؟ چون استخرشو پرسیدم گفت درحال تعمیره!!

سوال نکردم چون هتل های 3 ستاره به بالا باید اینترنت داشته باشند (یعنی جز شرایطشونه)
کسی از کاشون چیزی نمی خواد؟؟؟؟
دوستانی که از تهران تشریف می آورید با اتوبوس ما توجه کنید:

1- قرار ما قبل از ساعت 6 (من خودم ساعت 5:30 سعی می کنم اونجا باشم) ترمینال بیهقی. هر کدام از دوستان می توانند برای هماهنگی بیشتر شماره های تماس خود را برای من پ.خ کنند.

2- من برای همه صبحانه تخم مرغ آب پز+ یک نون لواش + بشقاب و چاقو یکبار مصرف گرفتم. با راننده هم هماهنگ کردم بین راه یه جای سرسبز برای صبحانه بایستیم و برای اون هم یه توپ سفره یه بار مصرف خریدم که هم بندازیم زیرمون هم نصفشو به عنوان سفره صبخانه را روش میل کنیم. پس نیازی به آوردن صبحانه و بشقاب و... نیست.

3- شناسنامه و کارت ملی و دفرچه بیمه و شارژر و یک دست لباس گرم (برای روزی که می خوایم بریم بیرون از شهر) با خود بیاورید.
این سایت هتله:
http://hotelpart.com/
اینجا که نوشته داره اگه مثل استخرش نباشه!
لینک مرجع