سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خب مثل اینکه من دیر رسیدم ، میبینم که انجمن پر شده از عشق و محبت ، خوشحالم که به دوستان انجمن واقعا خوش گذشت ، واقعا در سفر ، هرکس همراهانی مثل جناب قربانیان ، آقا کامیار عزیز و خانم معاون و........ همه دوستان انجمن داشته باشد بعید است که بد بگذرد ، همه مون به هم ببالیم که این انجمن توانسته این چنین یارانی یکدل و صمیمی و صادق را برای تک تک اعضایش فراهم کند ، یقین میدانم که همین صمیمیتها و یکدلی مارا به قله های رفیع موفقیت خواهد رساند. ما بقیه اعضاء اگر چه در سفر با شما نبودیم ولی دعای ما بدرقه راه تان بود و اطمینان دارم که شما نیز به یاد مان بودید . پس باهم هستیم ، با هم باشیم ، و با هم هم خواهیم ماند ، باور کنید که من هم اکنون آن روز را می بینم که انرژی انجمن سراسر ایران مان گرفته و در حال به کمال رسیدن است .
از همه میزبانها تان هم ممنون که با صمیمت خاصی از مهمانهای شان پذیرایی نمودند.
راستی یه چیز یادم رفت بگم.....

مجید (...) حلامون کن....نپرس چرا ...فقط حلالمون کن....

63 63 63 63 63
(04-23-2013 05:18 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]
راستی یه چیز یادم رفت بگم.....

مجید (...) حلامون کن....نپرس چرا ...فقط حلالمون کن....

63 63 63 63 63

[تصویر: pr2qqnsoy0uqv8xe6q0k.gif]
نمی خوام بحث ..... شه ، پس
...
هرچی خواستین جاش بذارین
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
منم بعد از تاخیر زیاد رسیدم و شکر خدا تاخیر بود اما مشکل خاصی نبود.از همه دوستان تشکر میکنم اسم نمیبرم که از قلم نیوفتن و تشکر ویژه از محمد آقای شموسی که بسیار بسیار زحمت کشیدند.
دلم برای دوستان خیلی تنگ شده اما طاقت دوری هلیا؛ رامان, پرنیا؛آیدا,لیدا و امیرحسین جانو نداره.[/color]
پدر مادراشون قول بدن که سفر بعدی حتما بیارن شون و گرنه من دق میکنم
(04-23-2013 06:01 PM)mjdehghani نوشته شده توسط: [ -> ]نمی خوام بحث ..... شه ، پس
...
هرچی خواستین جاش بذارین
dBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:

25r30wi25r30wi25r30wi
خانم معاونت محترم سپاسگزارم.
ممنونم. از زحمان شما.
تشکر میکنم.
حقیقتا شما و ادمین عزیز زحمت کشیدید.
آقا مهدی اول اینکه ،خدائیش اگه دو روز دیگه تو سفر بودیم ،من وخاله ،سو تغذیه می گرفتیم ،آخه غذامون شروع نشده می اومدی و...A00 (91)A00 (91)A00 (91)(شوخی...)
و دوم اینکه ،قضیه حلالیت از آقای (...) هم به زودی لو می ره...چون فیلمهاش دست جناب سیدی زاده امن وامانه...و چون یه پای قضیه سبحانه مطمئنا ،اونهم از تو افقها باید پاسخگو باشه...می دونی که چی می گم؟!!!A00 (9)A00 (9)(کاملا جدی...)
سلام بر همه خواهران و برادران دوست داشتنی و عزیزم
دلم برای همتون تنگ شده
خاطرات خیلی خوبی تو این سفر برام رقم خورد هرچند همسر عزیزم آقای شهراسبی نبودن ولی باورم نمیشد بدون ایشون اینقدر بهم خوش بگذره که این هم به خاطر وجود دوستان عزیز و خوبم بود
امروز همش تو رویای اصفهان بودم حوصله نداشتم تنهایی صبحونه و ناهار بخورم
آقا محمد شموسی دستت درد نکنه امیدوارم به خاک دست بزنی طلا شه خیلی بهت زحمت دادیم واقعا ممنون انشالله بتونم جبران کنم
آقا کامیار و مریم عزیزم بابت تمام زحماتی که تو این سفر کشیدید واقعا ممنونم هردوتونو مثل خواهر و برادر واقعیم دوست دارم
(04-23-2013 06:55 PM)melina نوشته شده توسط: [ -> ]آقا مهدی اول اینکه ،خدائیش اگه دو روز دیگه تو سفر بودیم ،من وخاله ،سو تغذیه می گرفتیم ،آخه غذامون شروع نشده می اومدی و...A00 (91)A00 (91)A00 (91)(شوخی...)
و دوم اینکه ،قضیه حلالیت از آقای (...) هم به زودی لو می ره...چون فیلمهاش دست جناب سیدی زاده امن وامانه...و چون یه پای قضیه سبحانه مطمئنا ،اونهم از تو افقها باید پاسخگو باشه...می دونی که چی می گم؟!!!A00 (9)A00 (9)(کاملا جدی...)

بله دیگه جای هیچ سخنی نیست...

وای 4fvgdaq_th پس شما فعلا صداشو در نیار32 تا من خودم یه جور قضیه رو حل کنم.39
لینک مرجع