سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(03-12-2013 01:25 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]38 روز به دیدار عزیزان در اصفهان مانده است.
استاد قربانيان عزيز خداييش خيلي دلم براي شما و بقيه دوستان تنگ شده شما بزرگان كه يادي ازفقيرفقرانميكنيد بقول شاعر
نظر كردن به درويشان بزرگي كم نمي گردد/سليمان باچنان حشمت نظر مي كرد موران راHeart
شعري آماده كرده ام درمورد سفر به اصفهان كه دوبيت از آنرا تقديم ميكنم انشاالله اگه عمري باقي بود تكميل شده آنرا درسفر به نصف جهان پيشكش خواهم نمود هرچند برگ سبزيست تحفه درويش
ماهمه هستيم باهم رهسپاراصفهان
وه چه سرسبزست و زيبانوبهاراصفهان
اصفهان نصف جهانست و نگارستان دل
نقش بسته بردلم نقش و نگار اصفهان
آقای قهرمانی عزیز ، شعر خیلی زیبایی بود
بازم از این شعرها بگید تا لذت ببریم Yosef.gif
(03-12-2013 03:42 AM)mohammadshamosi نوشته شده توسط: [ -> ]آقای قهرمانی عزیز ، شعر خیلی زیبایی بود
بازم از این شعرها بگید تا لذت ببریم Yosef.gif
چشم محمدجان قابل شمارونداره راستي اين وسط صله ماچي ميشه؟!!
(03-12-2013 02:55 AM)توانا نوشته شده توسط: [ -> ]شعري آماده كرده ام درمورد سفر به اصفهان كه دوبيت از آنرا تقديم ميكنم انشاالله اگه عمري باقي بود تكميل شده آنرا درسفر به نصف جهان پيشكش خواهم نمود هرچند برگ سبزيست تحفه درويش
ماهمه هستيم باهم رهسپاراصفهان
وه چه سرسبزست و زيبانوبهاراصفهان
اصفهان نصف جهانست و نگارستان دل
نقش بسته بردلم نقش و نگار اصفهان

بسیار زیبا و دلنشین
بچه ها خیلی کم مونده ها چه خوشی بگذره
وای مریم دلم واست یه ذره شده
(03-12-2013 08:34 PM)صدفی نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها خیلی کم مونده ها چه خوشی بگذره
وای مریم دلم واست یه ذره شده

وای منم همینطور عزیزممممممممممم
خدا کنه بشه قبل از عید همدیگرو ببینیم من که 38 روز دیگه نمی تونم برای دیدنت صبر کنم SmileHeartHeart
بهتره توی سفر اصفهان علاوه بر بازدیدهای تاریخی و تفریحی بازدید از کارخانجات و صنایع اونجارو هم تو برنامتون قرار بدین
(02-10-2013 11:46 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام خدمت دوستان و همسفرای گل انجمن
نظر به بی قراری دوستان این تاپیک را زدم
انشاله به یاری خدا در تاریخ جمعه 30 فروردین تا 2 اردیبهشت به اصفهان سفری خواهیم داشت
رقم واریزی و هتل متعاقبا با هماهنگی های بعدی توسط جناب قربانیان اعلام خواهد شد
پس خوشحال باشیم که به زودی همدیگر را خواهیم دید12_002

سلام خدمت همه دوستان
ببخشید قضیه این سفر چیه؟متشکر از راهنمایی شما.
تا با انجمن آشنا شدم.
(03-13-2013 09:04 PM)hamid8751 نوشته شده توسط: [ -> ]
(02-10-2013 11:46 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام خدمت دوستان و همسفرای گل انجمن
نظر به بی قراری دوستان این تاپیک را زدم
انشاله به یاری خدا در تاریخ جمعه 30 فروردین تا 2 اردیبهشت به اصفهان سفری خواهیم داشت
رقم واریزی و هتل متعاقبا با هماهنگی های بعدی توسط جناب قربانیان اعلام خواهد شد
پس خوشحال باشیم که به زودی همدیگر را خواهیم دید12_002

سلام خدمت همه دوستان
ببخشید قضیه این سفر چیه؟متشکر از راهنمایی شما.
تا با انجمن آشنا شدم.

حمید جان تایپیک را مطالعه فرمائید متوجه می شوید. موفقتر باشی.
لینک مرجع