سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اینجا اصفهان ، منزل محمد شموسی، هوا آفتابیست! Yosef.gif
به تاپیک هواشناسی خوش آمدید 25r30wi25r30wi25r30wi
آخ آخ آخ
از دست این محمد که آخرشم ما را خونشون نبرددددددددددد Yosef.gif
(04-22-2013 08:28 PM)safari-cht نوشته شده توسط: [ -> ]خوب دیگه، دوستان هم از اصفهان رفتن.امیدوارم به سلامت به خونه هاشون برسن.
خیلی خیلی از آشنایی با همه خوشحالیم و این چند روز واقعا بهمون خوش گذشت.
از همه تون ممنونیم: آقای قربانیان و آقای کاظمی و مریم خانم (تشکر ویـــــــــــــژه)
خانواده خالدی، خانواده رضایی، خانواده سیدی زاده، خانواده قهرمانی، خانم فیاض و کوچولوهای دوست داشتنی شون، خانواده دولتی، خانواده دهقانی، خانواده رحیمی، خواهر و خاله آقای کاظمی، خانم صدفی و مادر و خواهرشون و آقایون طوسی، محمدی، قدسی، آقایی،سلمان پور، گل محمدی، ضیایی، جوادی و آقا شهرام که تشریف آوردن و از حضورشون استفاده کردیم و با خوش خلقی بسیار زیاد ما رو تحمل کردن.
همه عزیزان مثل خانواده خودمون برامون عزیز و محترم هستند و امیدواریم باز هم فرصت دیدنتون رو داشته باشیم.
Heart

ولی این چند روز هم مثل همه روزهای خوب زندگی زود گذشت و خاطرات خوبی برامون به جا موند.
امیدوارم اگه کمبودی بود به بزرگی خودتون ببخشید.

امـــــــــــــــا باید یه تشکر خیلی خیلی ویژه تر بکنم از آقای شموسی بزرگوار که صبورانه مسئولیت کارها رو بر عهده گرفتن و همه چیز رو خیلی عالی مدیریت کردن و حســـــــــابــــــی خسته شون کردیم.ما که شرمنده شون هستیم شدیـــــــد.18
واقعا همه چیز فوق العاده بود.
یه خدا قوت حسابی بهتون میگم.
10_00410_004

ما هم از حضور شما دو خواهر خیلی سپاس گذاریم باتوجه به نیومدن اعضایی از اصفهان که قویا اعلام کرده بودند که میان ولی نیومدن شما خیلی لطف داشتید که همه برنامه ها را حضور یافتید و ما را خیلی خیلی خوشحال کردید.
آشنایی با شما افتخار بزرگی بود زینب جان
(04-22-2013 11:45 PM)ali mohammady نوشته شده توسط: [ -> ]من و مهدی گل محمدی تازه رسیردیم خونه
ما جزو اولین نفر هایی هستیم که رسیدیم احتمالا هنوز دوستان تو ماشین هستن

به خدا نرسیده دلم برای همه تنگ شده
جای همتون خالی خیلی خوش گذشت

علی آقا دیدار دوباره شما پس از 2 سال و همسفر بودن با شما برای ما بسی جای خوشحالی داشت.
حتما در برنامه های بعدی تهران شما را خواهیم دید10_004
خوشحالم به شما خوش گذشته دادا
قائم مقام سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر ا زنجات 100 تن از هموطنان محبوس شده در برف و کولاک اردبیل و چهارمحال و بختیاری خبرداد.
وی در تشریح عملیات امدادگران در عصر روز گذشته با بیان اینکه از ساعت 16 روز گذشته برف و کولاک در استان چهارمحال و بختیاری شدت گرفته است، گفت: براساس بارش برف 11 دستگاه خودرو در محور کوهرنگ، گردنه عسل‌کشان گرفتار شدند.
وی با اشاره به اعزام 12 تیم امدادی برای رهاسازی خودروهای گرفتار در برف گفت: 80 نفر از محبوس شدگان توسط امدادگران نجات یافته و 10 نفر که دچار سرمازدگی شده بودند، اسکان اضطراری داده شدند.

قسر در رفتیما Smile
(04-22-2013 11:52 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]سلام منهم یه ده دقیقه ای هست رسیدم خونه....
باورم نمیشه که اینهمه زود گذشت و از همه مهمتر خوش گذشت....

جای همتون خالی بود......
مهدی شما که گل سر سبد سفر بودید با گروه 107
ما خیلی خوشحال شدیم که شما مثل ثبل همسفر ما بودید.
10_00410_004
(04-23-2013 12:22 AM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من الان نیم ساعت ایناست رسیدم
خعلی خووووووووووش گذشت عاللللللللللی بود
دلم واسه همه تنگ شده

آقا سبحان آشنایی و دیدار شما در این سفر برای ما خیلی شگفت انگیز بود (شایدم از عجایب هفت گانه Yosef.gif)

دل ما هم تنگ شده انشاله در بازدید از نمایشگاه کتاب و همایش شما را ببینیم.
10_004
(04-23-2013 01:24 AM)mir abbas نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان من هم تازه رسیدم و فقط اومدم رسیدن خودم رو اعلام کنم.
اینم بگم هنوز نرسیده به خونه دلم برای تک تک شما تنگ شده و منتظر برنامه ریزی سفر بعدیتون هستم.
خدایا شکرت

آقای میرعباس برای ما تشریف فرمایی شما به همراه همسر و پرنیان جان خیلی جای شعف داشت.
از دیدار شما و آشناییی با خانواده تان خیلی خوشحال شدبم.
ما هم دلمان برای همه تنگ شده.
انشاله به زودی و در سفر بعدی شما را خواهیم دید.
10_004
(04-23-2013 02:30 AM)shahram......32 نوشته شده توسط: [ -> ]منم تازه رسیدم....ساعت دوونیم ..اقا هر کسی که اصفهان نیومد بینهایت ضرر کرد بخدا...همه عالییییییییییییییییییییییییییی بودن...دلتنگ همتونو الان....

آقای دگتر هم که به ما افتخار داد این دفعه بعد از غیبت طولانیشون در دیدارهای حضوری.
خیلی خوش گذشت با وجود شما
و خوشحالم که به شما هم خو گذشته10_004
(04-23-2013 05:20 AM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام خدمت همگی.منم تازه رسیدم. دلم برای همتون خیلی تنگ شده. امیدوارم به همه خوش گذشته باشه و دست جناب محمد شموسی درد نکنه.خیلی زحمت کشید. از تمامی عزیزانی که تو این سفر با ما همراهی کردند متشکرم. و از تمامی دست اندرکاران این سفر جذاب نهایت سپاس را دارم.(این رنگ قرمز هم به افتخار اقای مهدی گل محمدی هست12_002)

وای دیدن شما با اون همه انرژی وخانومتون با اون همه مهربونییییییییی زیاد خیلی عالی بود.
خیلی خوشحال شدیم از دیدن وهمسفری با شما.
انشاله در سفر استان گیلان خونه شما دعوتیم Yosef.gif
10_00410_004
لینک مرجع