سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
چند روز دیگه مونده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
21 روز دیگر .SmileSmileSmile
(03-29-2013 05:49 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]21 روز دیگر .SmileSmileSmile

روز شماری میکنم
من احتمالا بعد از تعطیلات چادر و مواد و وسایل لازم را بردارم و برم ترمینال منتظر روز 30 فروردین باشم.SmileSmileSmile
مجید جان متوجه نشود: پسته هم با خودم می برم.
25r30wi25r30wi25r30wi
ما همچنان برای زیارت دوستان روز شماری میکنیم10_00410_004
(03-29-2013 06:04 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]من احتمالا بعد از تعطیلات چادر و مواد و وسایل لازم را بردارم و برم ترمینال منتظر روز 30 فروردین باشم.SmileSmileSmile
مجید جان متوجه نشود: پسته هم با خودم می برم.
25r30wi25r30wi25r30wi

اقای قربانیان یادتونه می خواستیم بریم مشهد وقتی رسیدم راه اهن پسته دستم بود داشتم می خوردم؟

یادش بخیر اون زمان پسته می خوردیم پراید داشتیم

پسته که دیگه نمی تونیم بخوریم
پرایدم بابام فروخت و رولز رویس فانتوم خرید4076Sad12_00346
منتظر دیدار عزیزان هستیم.
خانم 10 گرم 25r30wiپسته برایم کنار گذاشته تا در مسافرت با خودم داشته باشم.
SmileSmileSmile
آقای حمزه نیز از اهواز به تهران خواهند آمد و برای رفتن به اصفهان با ما خواهند بود.

1- آقای قربانیان
2-حبیب طوسی
3- خانوم صدفی
4- آقای شهراسبی
5- مدیریت سایت
6- معاونت
7- خواهر معاونت
8- آقای میرعباس
9- همسر گرامی میرعباس
10- دختر دلبند آقای میرعباس
11- آقای هادی بهرامی
12- همسر گرامی آقا هادی
13- مادر گرامی خانم صدفی
14- خواهر گرامی خانوم صدفی
15- آقا شهرام
16- آقا مهدی
17- آقا پارسا
18- آقا کاوه
19- آقا بهداد
20- آقای محمدی
21- خواهر آقای مدیر
22- خاله آقای مدیر
23- آقا سبحان
24- آقا حمزه
20 روز بیشتر به تاریخ سفر بیشتر نمانده ، دوستان برای پر بار کردن سفر لطفاً برنامه ریزی سفر را انجام دهیم .

من به شخصه در مسافرت مشهد متوجه یک نکته شدم و اینکه اگر از قبل برنامه منسجمی را پیش بینی نکرده باشیم ، زمان مثل برق از دستمان خواهد رفت و استفاده زیادی از جمع ارزشمند باهم بودن نخواهیم کرد .

گرچه برنامه ریزی استاد قربانیان - خانم MARYAR و آقا کامیار و دیگر دوستان عالی بود ، اما خیلی مباحث که نیاز به مطرح شدنشان بود نگفته باقی ماند و اینکه سفر در حد کسب تجربه و بازگویی گفته هایی اندک شد و هیچ برنامه شروع گروهی کاری منعقد نشد .

پس برای برنامه ریزی کاری و جلساتی بهتر و ارزشمندتر به این تاپیک مراجعه کنید و حتماً نقطه نظرات خودتان رادرج کنید

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=7550
دوستان من این چند روزه متاسفانه نمیتونم زیاد بیام نت ممنون میشم اگه خبری شد منم در جریان قرار بدین
این شماره تماس من هستش:
09355960003

ساعت دقیق حرکت کی مشخص میشه؟کجا باید بیام؟
لینک مرجع