سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
آخ که چقدر دوست داشتم الان زمان سفرمون رسیده بوددددددد
باز دلمان هوای همسفرانمان را کرده....
وای چه مسافرتی بشه
اتاق های رزرو شده به قرار زیر است:

آقای شهراسبی و خانوم صدفی عزیز: اتاق 2 تخته
آقای میرعباس و همسرگرامی و کودک دلبند: اتاق 2 تخته
آفای رضایی و همسر گرامی و فرزند دلبند: اتاق 2 تخته
آقای فرهاد قربانی و همسر گرامی: اتاق 2 تخته
آقای هادی محمودی و همسر و کودک دلبند: اتاق 2 تخته
آقای قهرمانی و همسر و کودک دلبند: اتاق 2 تخته
آقای سیدی زاده و همسر و کودک دلبند: اتاق 2 تخته
آقای هادی بهرامی و همسر و کودک دلبند: اتاق 2 تخته
مادر و خواهر خانوم صدفی : اتاق 2 تخته
آقای قربانیان و آقای کاظمی و آقا شهرام: اتاق 3 تخته
آقا مهیار و مهدی و سبحان: اتاق 3 تخته
آقا حمزه، آقای قدسی و آقا پارسا: اتاق 3 تخته
آقا حبیب و آقای علی محمدی و آقا کاوه: اتاق 3 تخته
---------------------------------------------------------------
البته اسامی آقایان که به عنوان هم اتاقی اعلام شده اند به صورت پیش فرض است و در روز اقامت می توان عوض کرد.

آقا حبیب و آقای علی محمدی و آقا کاوه: اتاق 3 تخته
---------------------------------------------------------------

من علی و آقا کاوه رو اطلاعاتشونو بخونم.از الان باهاشون بیشتر آشنا بشم.خدا کنه کم غذا باشند12_00212_00212_00212_002
آقا حبیب همه با هم غذا را در رستوران هتل می خوریمااااااا، آقا کاوه که غذاش ماشاله خوبه می مونه علی آقا که باید ببینیم!!!! Smile
دوست داشتیم تو این سفر مهتاب جان، آقا محمدرضا، آقا مسعود، آقای دهنوی و خانوم صفدری با ما همسفر باشن اما....
اقایان مهیار و مهدی جفتشون اطلاعاتشون در مورد ماشین خوبه ، از همین الان دارم برنامه میریزم که چیکار کنیم تو این چند روز .
23 ساعت و 48 دقیقه بحث در مورد ماشین .
2 دقیقه دست شویی
7 دقیقه و 30 ثانیه غذا
30 ثانیه خواب که 25 ثانیه خواب شب هست که 17 ثانیه میخوابید بقیش خشم شبِ ، 5 ثانیه خواب بعد ظهر .
2 دقیقه سر زدن به بقیه دوستان ، شرکت در کارهای گروهی ، بازدید از شهر اصفهان و الی غیر .
خوش به حالم که با شما دارم میام مسافرت12_002 وخیلی خوش به حال شما که من دارم با شما میام مسافرتA00 (50)A00 (50)A00 (50)
(02-23-2013 02:36 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]آقا حبیب همه با هم غذا را در رستوران هتل می خوریمااااااا، آقا کاوه که غذاش ماشاله خوبه می مونه علی آقا که باید ببینیم!!!! Smile
بله 100 %.اما خب ما یه قانون های خاص دیگه هم داریم اونایی که سربازی رفتن میدونن منظورم چیه 12_00212_00212_00212_002
رز.مه کاوه رو خوندم.و خیلی جالبه که مذیریت میخونه.1000 تا سوال بیشتر ازش دارم.دلم به حالش میسوزه
(02-22-2013 12:42 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]
(02-22-2013 12:24 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]به امید خدا لیست سفر اصفهان هم بسته شد.
31 نفر بزرگسال + 6 کودک
امیدواریم سفر فوق العاده ای را در پیش داشته باشیم.

انشالله 10 نفر دیگه هم از بچه های اصفهان یا شهرهای دیگه بهمون ملحق بشن ، تا بشه اتوبوس دربست کرد و توی جابجایی ها راحت بود .

10_004

سلام. اول از همه عذرخواهی می کنم به دلیل مشارکت کمی که در بحثهای انجمن دارم. کلا آدم کم حرفی هستم.
ایشالا سفرتون به اصفهان میزبان خوبی باشم و از خجالت همه دربیام. قسمت بشه همه عزیزان رو از نزدیک ببینم. 10_00412_002Heart
لینک مرجع