سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مهدی گل محمدی اسوده بخواب که استاد بیداره و نمره ات رو کامل لحاظ میکنه و 20 میشی
(04-05-2013 06:04 PM)ali mohammady نوشته شده توسط: [ -> ]مهدی گل محمدی اسوده بیا سفر اصفهان که استاد نمره ات رو کامل لحاظ میکنه و 20 میشی
دوستان یک پیشنهاد

بازهم سفری فوق العاده عالی در پیش است. اگر میخواهیم که مانند همیشه نهایت استفاده را ببریم (باتوجه به َآنکه بعد از سفر 11 ماه کار و تلاش را در پیش داریم.) یک دفتر با خود برداشته (اگر سر رسید سال 92 باشد بهتر) سوالات و مباحثی که علاقه داریم به بحث بنشینیم را یادداشت کنیم و در طول سفر و در جلسات عمومی و خصوصی از کلام دوستانمان یادداشت برداری کنیم.

این سفر می تواند مانند سفر جوان چوپان در کتاب کیمیاگر کوئیلو یک سفر عالی باشد و ما را با گنجی که نه در زیر درخت انجیر آن کلیسای متروکه، بلکه در درونمان است، آشنا سازد.
البته درتاييد فرمايشات آقاي كاظمي بايد عرض كنم سررسيد92اگر سرسيد موفقيت نشريه وزين موفقيت هم باشد ديگر نورعلي نور ميشود! ضمنا ماحصل كتاب كيمياگر پائولو كوئيلو را مولانا فقط دريك بيت خلاصه كرده است
(آب دركوزه و ماتشنه لبان مي گرديم،ياردرخانه وماگردجهان مي گرديم)
(04-05-2013 11:17 PM)توانا نوشته شده توسط: [ -> ]البته درتاييد فرمايشات آقاي كاظمي بايد عرض كنم سررسيد92اگر سرسيد موفقيت نشريه وزين موفقيت هم باشد ديگر نورعلي نور ميشود! ضمنا ماحصل كتاب كيمياگر پائولو كوئيلو را مولانا فقط دريك بيت خلاصه كرده است
(آب دركوزه و ماتشنه لبان مي گرديم،ياردرخانه وماگردجهان مي گرديم)

نظر نوشتن جملاتی است که حود عزیزان نوشته و به ان اعتقاد دارند.
من فردا می رم بهارستان برای خودم و آقای کاظمی سررسید قیمت کنم . یه رنگ و یه شکل و یه مدل Smile
کاش همه یه رنگ و یه شکل می گرفتیمااااااا
(04-05-2013 11:28 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]من فردا می رم بهارستان برای خودم و آقای کاظمی سررسید قیمت کنم . یه رنگ و یه شکل و یه مدل Smile

چه ساعتی قراره بری؟؟؟؟
(04-05-2013 11:33 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-05-2013 11:28 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]من فردا می رم بهارستان برای خودم و آقای کاظمی سررسید قیمت کنم . یه رنگ و یه شکل و یه مدل Smile

چه ساعتی قراره بری؟؟؟؟
هر وقت کارام تموم شد میرم دقیق ساعتش را نمی دونم دادا
البته من پيشنهاد مي كنم درصورت صلاحديدگزارش جلسات انجمن درطول سفر ضبط و فيلمبرداري بشود و بعد از ويرايش و تدوين و اخذ مجوزلازم بصورت انبوه درقالب لوح فشرده تكثير و به اعضا محترم و سايرعلاقمندان واگذار گردد تا اين حد هم نرسد باز بعنوان سند همدلي و همكاري اعضا قابل دانلود و استفاده درانجمن و نگهداري درآرشيو خواهدبود
معاون عزیز اگه براتون مقدوره هر سررسیدی برای خودتون خریدین برای من هم بگیرید.این سررسید میشه جزیی از خاطراتم.
هزینه مادیش رو هم تو سفر حساب میکنم.
تشکر زیاده زیاد و فراوون بباره امسال بارون براکت برامون فراوون
(04-06-2013 02:11 AM)ali mohammady نوشته شده توسط: [ -> ]معاون عزیز اگه براتون مقدوره هر سررسیدی برای خودتون خریدین برای من هم بگیرید.این سررسید میشه جزیی از خاطراتم.
هزینه مادیش رو هم تو سفر حساب میکنم.

تشکر زیاده زیاد و فراوون بباره امسال بارون براکت برامون فراوون
من عاشق این فکرای قشنگم.میبینی چه هم اتاقی خوبی دارم.خانم معاون؟ شما یه نظر بخواه و اونایی که دوست دارند اعلام کنند تا سر رسید یه نوع بگیرید و هزینه شو یا کارت به کارت میکنیم براتون یا اصفهان اومدیم بهتون میدیم
اینجوری حداقل تخفیف هم میتونید بگیرید
.فکر کنم همون کارت به کارت خوب باشه که شما هم مشکلی نداشته باشید
لینک مرجع