سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلامممممممممم دوستای گلممممممممممم
دلم براتون یه عالمه تنگ شدهههههههههههههههه
من که ساعت 2 رسیدم و خوابیدم و دوبارع ساعت 4 بیدار شدم و اومدم دانشگاهههههههههههههههههههه
الانم به بچه ها آنتراک دادم اومدم ببینم چی نوشتیننننننن
امروز همش فکر می کردم ساعت 8 برای صبحونه میام پایین همتونو می بینم امااااااااااااااااااااااا Sad
(04-23-2013 11:02 AM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]سلامممممممممم دوستای گلممممممممممم
دلم براتون یه عالمه تنگ شدهههههههههههههههه
من که ساعت 2 رسیدم و خوابیدم و دوبارع ساعت 4 بیدار شدم و اومدم دانشگاهههههههههههههههههههه
الانم به بچه ها آنتراک دادم اومدم ببینم چی نوشتیننننننن
امروز همش فکر می کردم ساعت 8 برای صبحونه میام پایین همتونو می بینم امااااااااااااااااااااااا Sad
سلام. شما تنها کسی نبودین که میخواستین برین پایین صبحونه بخورین .خانم منم از خواب بیدار شد به من میگفت بریم پایین برای صبحونه، حالا هرچی میگم بابا تمام شده تو خونه هستیم،باور نمیکنه. میگه حلیم میخوام با اب میوه...12_00212_002
سلام خدمت دوستان
از اينكه ساعاتي را در كنار ما بد گذرانديد و به روي مبارك نياوردين سپاسگذارم
دلم براي دوستان تنگ شده
به افتخار حضور دوستان در اصفهان
نام كاربري بيلا بالا به هورن بيل (همون منغاري كه بهش يه پرنده وصل بود) تغيير مي يابد

اصفهان داراي صندوق صبا شد12_00212_00212_002
[تصویر: c57_DSC02125.jpg]

سلام به همه بچه های گل انجمن، و یه سلام ویژه به خانم ها
خیلی خوشحالم که همراه شما بودم ، تشکر ویژه دارم از آقای کاظمی و همسرشان و آقای شموسی چرا که برنامه ریزی و هدایت سفر کار پر زحمتی بود. جای خیلی ها خالی بود .
امیدوارم همگی استفاده کافی رو از این سفر برده باشیم.

به امید موفقیت های روز افزون
سلام خدمت شما، آقای علیمردانی
ما هم از شما تشکر می کنیم که وقت گذاشتید و ما را در بازدید از مکان های دیدنی شهرتان یاری کردید. از همراهی شما واقعا لذت بردیم. ان شاءالله جبران کنیم.
هر چه زودتر جلسه تهران رو برای ما جامونده ها تشکیل بدید!

به نظرم هفتم تا دهم اردیبهشت (نمایشگاه توانمندیهای صادراتی ایران)یا نمایشگاه کتاب وقت مناسبی باشه!
خیلی خوشحالم که بهتون خووووووووووووش گذشته!

اگه یکی لطف کنه در مورد این صندوق صبا هم یه توضیحاتی بده بد نیس

و شرمنده که نتونستم خدمتگزار دوستان باشم بخاطر پاره ای مشکلات!

و درنهایت تشکر و سپاسگزاری فراوان از جناب شموسی عزیز بخاطر اینکه همراه و همیار دوستان بودن
دوستان صبحونه هارو که شخم زدیم .از قرار معلوم هتل پارت سرو صبحونه رو تا اطلاع ثانوی تحریم کرده چون هزینه صبحونه از ناهار و شام براش گرونتر در اومده این چند روزه که ما اونجا بودیم!!!!!!
سلام
خدا رو شکر دوستان به سلامتی رفتن و برگشتن و بهشون خوش گذشت.
انشاله برای سفرهای نیمه دوم سال به شرط بقاء بتونم دوستان رو همراهی کنم.
موفق باشید
سمت راست جناب میر عباس و سمت چپ آقا سبحان معروف که در افق ناپدید می شود.

[img][تصویر: 7cs9r0okspa7o039oib.jpg][/img]
با سلام خدمت تمامی مسافرین اصفهان امیدوارم که به همه خوش گذشته باشه و از این فرصت نهایت استفاده را برده باشند..

انشالله همیشه شاد و موفق و سربلند باشید.

هم اینکه به فرهاد قربانی خوش گذشت باشه برامون کافیه!!!!
لینک مرجع