سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ادمین عزیز؟استاد قربانیان گرامی؟بهتر نیس یک مقدار دیگه از پولو واریز کنیم؟ اینجوری هم کمتر میشه و هم اعضا دیگه فکر انصراف به سرشون نمیزنه
(03-15-2013 10:57 PM)habib tousi نوشته شده توسط: [ -> ]ادمین عزیز؟استاد قربانیان گرامی؟بهتر نیس یک مقدار دیگه از پولو واریز کنیم؟ اینجوری هم کمتر میشه و هم اعضا دیگه فکر انصراف به سرشون نمیزنه

من که میترسم برم عابر بانک Big Grin حداقل 19 کیلومتر صفه Big Grin غیر اونم نزدیک عیده شاید دست بعضی از دوستان خالی باشه ، بزاریم واسه بعد عید بهتره
(03-15-2013 10:57 PM)habib tousi نوشته شده توسط: [ -> ]ادمین عزیز؟استاد قربانیان گرامی؟بهتر نیس یک مقدار دیگه از پولو واریز کنیم؟ اینجوری هم کمتر میشه و هم اعضا دیگه فکر انصراف به سرشون نمیزنه
اقا حبیب میبینم سودهای امسال رو همه را یکجا کردی موندی چجوری خرجش کنی 35
(03-15-2013 11:25 PM)mir abas نوشته شده توسط: [ -> ]
اقا حبیب میبینم سودهای امسال رو همه را یکجا کردی موندی چجوری خرجش کنی 35
آره داداش.از روزی که با انجمن آشنا شدم برکت تو کارم اومده و کمک ها ومشاوره های دوستان بسیار مفید بود برام..امروز روز خیلی خوبی بود و انشالله همیشه همین طور باشه 10_00410_00410_004

(03-15-2013 11:22 PM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]

من که میترسم برم عابر بانک Big Grin حداقل 19 کیلومتر صفه Big Grin غیر اونم نزدیک عیده شاید دست بعضی از دوستان خالی باشه ، بزاریم واسه بعد عید بهتره
مگه کاراتونو اینترنتی انجام نمیدید؟خب اجباری نباشه.هر کی دوست داشت واریز کنه.به قول میرعباس عزیز پول زیادی اومده دستم نمیدونم چکار کنم 10_003
من هم پیشنهاد میکنم مبلغ باقی مانده رو هرکدوم از دوستان تمایل دارند واریز کنند چون خیلیها مثل خود بنده شاید اخر سال ییهو تو افق محو بشن و تا 20 سال جدید هیچ خبری ازشون نباشه .
دوستان و همسفران عزیز:
1- مابقی پول هتل به مبلغ 80000تومان را تا تاریخ 20 فروردین ماه 92 به حساب واریز فرمایید
2- افرادی که از تهران تشریف می آورند پول بلیط شان می ماند که بعد از عید که مبلغ جدید اتوبوس ها اعلام شد مبلغ جابجایی را نیز برایتان در تاپیک می گذارم و واریز انجام خواهد شد.

پ.ن: چون نزدیک به عید هستیم و عابر بانک ها بسیار شلوغه و برخی افراد در حال عزیمت به مسافرت هستند اجباری به ریختن پول قبل از عید نیست.

انشاله عید به همگی دوستان خوش بگذره.
مگه بازم بايد پول بريزيم؟!! اين سفراصفهان فكر كنم براي ما ازسفراستانبول گرونتردربياد! شوخي كردم ديدن گل روي دوستان ميلياردها ميرزه اينا كه پول خورده. تا 14فروردين اجازه مرخصي ميفرماييد؟ لحظه تحويل سال سرسفره هفت سين به يادتون هستم عيدتون مبارك ايامكم سعيدا
با سلام
بهترين كاري بوده كه مي شد انجام داد.
براي كساني كه ساكن اصفهان هستند يا مي توانند جايي براي خود جور كنند چطور؟ منظورم اين است كه چطور مي توانند با شما همراه شوند يا در جلسات اردو شركت كنند؟
(03-17-2013 09:52 AM)abdolhossein نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام
براي كساني كه ساكن اصفهان هستند يا مي توانند جايي براي خود جور كنند چطور؟ منظورم اين است كه چطور مي توانند با شما همراه شوند يا در جلسات اردو شركت كنند؟

انشالله با ادمین عزیز و معاونت محترم جوری برنامه ریزی خواهد شد که در جلسات , همه عزیزان اصفهانی هم شرکت میکنند.
(03-17-2013 09:52 AM)abdolhossein نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام

دوست عزیز برای شرکت در جلسات میتونید با بنده در تماس باشید تا اطلاع بدم خدمتتون
09138073954
لینک مرجع