سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(04-24-2013 05:57 PM)Delta.H نوشته شده توسط: [ -> ]اولین سوتی و احتمالاً خفن ترین سوتی!!!

طی سفر اصفهان و ضمن گشت و گذار شبانه کاشف به عمل آمد که لیدر گروه برتر، موسوم به فرهاد قربانی به اضافه شغلها و بیزینس های اعلام شده به طور مخفی به شغل شریف طبابت در شهر اصفهان مشغول است!
مطب ایشان واقع در خیابان چهارباغ عباسی است!
اینم مدرکش!!!

[تصویر: DrFarhad.jpg]
نگفتم به بچه ها،میترسیدم ریا باشه10_004
دکتر فرهاد شما بینی هم عمل میکنید؟
(04-25-2013 12:24 AM)صدفی نوشته شده توسط: [ -> ]آقا مجید ما توقع بیشتر از اینا داشتیم

آهان راست میگید!
اوهوم اوهوم
رتبه کاربری سبحان جان به زودی ارتقاء پیدا خواهد کرد.
تو سفر بعدی منم علیه شما شعر بگم بهم ارتقا کاربری میدین؟
البته من شعر نو نمیگم میخوام قصیده بگم
(04-25-2013 12:33 AM)حامد نوشته شده توسط: [ -> ]دکتر فرهاد شما بینی هم عمل میکنید؟
آقا حامد ، هر جه سعی کردم چیزی نگم ولی دیدم که بقول معروف ( تک و پهلویم ) به حرف اومده که فعلادر مورد عمل کردن بینی شما دست نگه دارید تا بنده تحقیقاتم رو در مورد این آقا بکنم اگر اوکی شد بعد اقدام کنید ، تازه یادتان باشد که از نظر نوبت من در اولویت هستم .
(04-25-2013 12:44 AM)ali mohammady نوشته شده توسط: [ -> ]تو سفر بعدی منم علیه شما شعر بگم بهم ارتقا کاربری میدین؟
البته من شعر نو نمیگم میخوام قصیده بگم

نه دیگه Yosef.gif
اینجوری که یک دیوان فقط در مذمت بنده سروده خواهد شد Yosef.gif
جناب قاصدی دکتر فرهاد چیزی تو پیام خصوصی به من گفت که دیگه از حرفم پشیمون شدم.
ولی برای شما یه نوبت گرفتم.
اگر دیدی جوانی بر درختی تکیه کرده...................

[تصویر: 41130f67b3841.jpg]
(04-24-2013 09:12 PM)Delta.H نوشته شده توسط: [ -> ]یه سوتی خفن دیگه!
با توجه به نوشته تابلو... ببینید میلیاردرهای آینده کجا بساط صبحانه رو پهن کردند!!!
[تصویر: chaman_FILEminimizer_.jpg]

جانم تماشاچی 4yajuyo
(04-25-2013 12:59 AM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط: [ -> ]اگر دیدی جوانی بر درختی تکیه کرده...................

[تصویر: 41130f67b3841.jpg]

بدان دکتر است و علی رو بیچاره کرده
10_00410_00410_004
لینک مرجع