سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.

دوستان تاریخ واریز پول تا فرداستاااا. تا این لحظه از 35نفر فقط 15 نفر واریزی داشتیم و بقیه ...
(04-12-2013 11:16 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]
دوستان تاریخ واریز پول تا فرداستاااا. تا این لحظه از 35نفر فقط 15 نفر واریزی داشتیم و بقیه ...

خانم معاون؟هم اتاقی های من کو؟آقای محمدی؛استاد بهداد عزیز؛آقا کاوهBudoBudoBudoBudoBudo
هم اتاقی های شما فعلا پول نریخته اند.
(04-13-2013 09:47 AM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]هم اتاقی های شما فعلا پول نریخته اند.
چند روزیه تو سایت دنبال شون میگردم اما تو سایت خبری ازشون نیست.کارآگاهان سریع رد یابی کنندشون.امیدوارم براشون اتفاقی نیوفتاده باشه و تو سفر اصفهان همه با شادی کنار هم باشیم
من هم از زحمات بی شائبه گروه مدیریت محترم وبخصوص شما خانم معاون محترمه بسیار سپاسگزارم ،از اظهار لطف و محبت دوستان اصفهانی هم تشکر مینمایم راستش خیلی بی تابم زودتر همتون رو از نزدیک ببینم ،احساس میکنم به دنیای جدیدی وارد میشم اگه این پسر کوچولو ی من بذاره که خوب استفاده کنم از بودن در کنار شما ،چون همش به فکر پارک وبازی و شیطونیه.
اگه کالسکه سبکی بیارم واسش مشکلی نیست؟آخه تو پیاده روی زود خسته میشه میگه بغل کن 17 کیلو رو چطور بغل کنم؟12_00212_00210_004
پیروز وپر انرژی تر باشید همتون
خدا قوت.10_004
(04-13-2013 11:24 AM)نرگس فیاض نوشته شده توسط: [ -> ]من هم از زحمات بی شائبه گروه مدیریت محترم وبخصوص شما خانم معاون محترمه بسیار سپاسگزارم ،از اظهار لطف و محبت دوستان اصفهانی هم تشکر مینمایم راستش خیلی بی تابم زودتر همتون رو از نزدیک ببینم ،احساس میکنم به دنیای جدیدی وارد میشم اگه این پسر کوچولو ی من بذاره که خوب استفاده کنم از بودن در کنار شما ،چون همش به فکر پارک وبازی و شیطونیه.
اگه کالسکه سبکی بیارم واسش مشکلی نیست؟آخه تو پیاده روی زود خسته میشه میگه بغل کن 17 کیلو رو چطور بغل کنم؟12_00212_00210_004
پیروز وپر انرژی تر باشید همتون
خدا قوت.10_004
من عاشق بچه ام.آمادگی خودمو اعلام میکنم آبجی 10_00410_00410_00410_004
از عزیزان تقاضا دارم در رابطه با سفر اظهار نظر فرمایند و پیشنهاد دهند. مدیریت محترم انجمن خود مسائل و مشکلات را پیگیری خواهند کرد.ممنون.
اگه جا هست منو همسرم مایلیم شرکت کنیم
(04-12-2013 06:32 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]در اینجا جا دارد که بگویم که واقعا رسول شجاعی عزیزم (هم اتاقی گلم در مشهد) جایتان در سفر اصفهان بسیار خالی خواهد بود و حتما دلمان برای این برادر آرام و خوب تنگ خواهد شد.
بسیار دوست داشتم که باز افتخار همراهی سایر عزیزان نیز نصیبمان میشد.

سلام.
درسته جاي آقا رسول خاليه.هرجا هست موفق باشه و سلامت.اميدوارم افتخار هم اتاقي با آقاي كاظمي را باز هم داشته باشم.
مبلغ 120/000 واريز شد. 4 رقم آخر كارت 4102
مبلغ 340هزار تومان واریز شد چهاررقم اخر کارت بانک ملی 0720
لینک مرجع