سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(04-25-2013 03:04 PM)صدفی نوشته شده توسط: [ -> ]سفر بعدی کی و کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟11_002A00 (127)

سفر بعدی انشاله استان گیلانه و تور طبیعت گردیه، جاهای بکر طبیعت شگفت انگیزززززز
اخ جونننننننننن یوهووووووووو12_00212_002
(04-24-2013 08:21 PM)goldmen نوشته شده توسط: [ -> ]فکر کنم آخرین بازمانده از سفر اصفهان بنده باشم

امروز ساعت11 رسیدم خانه واین سفر زیبا تمام شد

جا دارد بازهم از آقای کاظمی وبخصوص بخصوص مدیر توانا خانم m_sh تشکر ویژه ای داشته باشم وحسابی خسته نباشید

از آقای شموسی هم که جای خود دارد با این همه گرفتاری ومشکلات شخصی کلی ازوقت گرانقدرش رو گذاشت برای بودن

و از تمام دوستانی که دراین سفر چه از بچه های اصفهان و چه از بچه های که از سرتاسر ایران زیبا تشریف فرما شده بود تشکر میکنم واگر خطایی از بنده حقیر مشاهده کردن مورد عف وبخشش قرار دهند

یک تشکر ویژه هم از اقای دکتر باید بکنم که در بازی مافیا حسابی جان بنده رو نجات داده اند تا از شر این مافیا درامان باشم5_004

واما آخرین تشکر
سفر بنده یکروز تمدید شد که اونم بخاطر افتخار دادن استاد یوسف عزیزی برای پذیرایی از بنده بود
شخصیت بسیار زیبا وارامی داشت واین لبخندش هم دیگه قابل وصف نیست

از همه عزیزان متشکرم
10_00410_004
(04-24-2013 06:52 PM)ali mohammady نوشته شده توسط: [ -> ]چنان ضربات از ته دل به من اصابت میکرد که تو جنگ های صلیبی با این شدت ضربه نمیزدن
خودتون حساب کنید چقدر شدت ضربات بالا بود که پایه ی تخت شکست

حبیب جان ازت تشکر میکنم که با من همکاری کردی و به هم اتاقی سابقت خیانت نکردی

علی جان
عزیز دل
یک شانس بزرگ تو این سفر این بود که بنده دیر خبر دار شدم از این حرکت انتهاری دوستان

ولی انشا الله در دفعه بعد حتما خودتان بعنوان دواطلب حضور بهم برسانید در زیر پتور

آقای دکتر درصد ما فراموش نشه5_004

احمد آقا از حضور و همراهی شما از شهر فاروج هم بسیار سپاسگذاریمممممممم

پیشنهاد می کنم شغل کارگاه خصوصی را ادامه دهید حتما موفق می شیدااااا Yosef.gif Yosef.gif
(04-25-2013 03:13 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ][quote='صدفی' pid='87593' dateline='1366886057']
سفر بعدی کی و کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟11_002A00 (127)

سفر بعدی انشاله استان گیلانه و تور طبیعت گردیه، جاهای بکر طبیعت شگفت انگیزززززز
اخ جونننننننننن یوهووووووووو12_00212_002

[/quote

فقط خواهشا واسه گیلان یا هرجای دیگه برنامه رو چهار شنبه .پنج شنبه و جمعه باشه که کارمندها هم راحت تر بتونن بیان
ممنون
(04-25-2013 03:11 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-25-2013 02:51 PM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-25-2013 01:35 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-23-2013 05:20 AM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام خدمت همگی.منم تازه رسیدم. دلم برای همتون خیلی تنگ شده. امیدوارم به همه خوش گذشته باشه و دست جناب محمد شموسی درد نکنه.خیلی زحمت کشید. از تمامی عزیزانی که تو این سفر با ما همراهی کردند متشکرم. و از تمامی دست اندرکاران این سفر جذاب نهایت سپاس را دارم.(این رنگ قرمز هم به افتخار اقای مهدی گل محمدی هست12_002)

وای دیدن شما با اون همه انرژی وخانومتون با اون همه مهربونییییییییی زیاد خیلی عالی بود.
خیلی خوشحال شدیم از دیدن وهمسفری با شما.
انشاله در سفر استان گیلان خونه شما دعوتیم Yosef.gif
10_00410_004
ما داریم اثاث کشی میکنیم.میایم تهران،شمال همدیگرو میبینیم.A00 (72)A00 (72)A00 (72)

آقای قربانی می بینم که شما با 4 روز همنشینی با اهالی شهر خوب اصفهان یه اخلاقای فرار و اینا پیدا کردیناااااااا Yosef.gif Yosef.gif
کمال همنشین در من اثر کرد و گرنه من همون گلم که هستم12_002
توجه توجه

طبق اطلاعات رسیده و کاملا موثق (از یک اصفهانی مقیم انجمن)

گویا محمد شموسی عزیز برای من گز خریده و گذاشته بوده کنار

منتهی شخص یا گروهی که هنوز از هویتشان بی اطلاعیم ، اقدام به خوردن گز های ما نموده اندA00 (58)

بدانید و آگاه باشید که گناهکارن را اجر و مزدی نیست 5_002

پ.ن:با این کارتون دیگه فک نکنم ، محمد عزیز هم بخواد برای یکی دیگه هم از این کارا کنه
پ.ن 2: زودی بیاید و توبه کنید
خیلی دلتنگ همه شدم من Sad
راستی آقای شموسی به اون دوستتون که ازش گز خریدیم بگو چرا همه گزهای بلداجی آردی من که روش نوشته بود با مغز پسته است همش با مغز بادوم تلخه؟؟؟؟
خدایی میخواستم بیام اصفهان مغازشو ببندم (وقتی اژدها عصبانی میشود Yosef.gif)
من : Angry14
دوست آقای شموسی : Th_running1
آقای شموسی :A00 (5)A00 (36)
(04-25-2013 12:34 AM)مــجــیــנ (...) نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-25-2013 12:24 AM)صدفی نوشته شده توسط: [ -> ]آقا مجید ما توقع بیشتر از اینا داشتیم

آهان راست میگید!
اوهوم اوهوم
رتبه کاربری سبحان جان به زودی ارتقاء پیدا خواهد کرد.

خبر امد خبری در راه است Big Grin
(04-25-2013 03:54 PM)صدفی نوشته شده توسط: [ -> ]راستی آقای شموسی به اون دوستتون که ازش گز خریدیم بگو چرا همه گزهای بلداجی آردی من که روش نوشته بود با مغز پسته است همش با مغز بادوم تلخه؟؟؟؟
خدایی میخواستم بیام اصفهان مغازشو ببندم (وقتی اژدها عصبانی میشود Yosef.gif)
من : Angry14
دوست آقای شموسی : Th_running1
آقای شموسی :A00 (5)A00 (36)

حقش همون نقشه من و مهدی و سبحان بود!!!
البته با همک
در اطاق سعادت داشتم که با استاد گلدمن عزیز و دوست داشتنی و استاد Delta.H دوست داشتنی و عزیز باشم.
وقتی یاد آنروزها می افتم بشدت غمگین می شوم .

[img][تصویر: mbsiq1sgj7lgft37dk3v.jpg][/img]
لینک مرجع