سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
بیایید یه مسابقه بذاریم کی اولین نفر می رسه ترمینال!
جایزه هم بدیم!!!
(04-16-2013 01:13 AM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-16-2013 01:01 AM)Delta.H نوشته شده توسط: [ -> ]مهدی جان یعنی می خوای دقیقه 93 برسی؟Yosef.gif
اگه شهرستان بودی چی میگفتی؟؟؟

باور کن آقا حمزه این یه ربع خواب به 10 ساعت خواب میچسبه....
مخصوصا اگر سبحان و مهیارم همراهیت کنند Yosef.gif

مهدی جان یعنی تفکر به خوابیدن با وجود 2 عدد دستگاه شیطنت ساز مدل 2013 با برند های سبحان و مهیار در خانه ، کار خوبیست ؟
(04-14-2013 04:57 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-13-2013 10:27 PM)mir abas نوشته شده توسط: [ -> ]دوستانی که مسیرشون ارژانتین هست لطف کنند ببینند پارکینگ بیهقی شبانه روزی هست و هزینه پارک ماشین شبانه روزش چقدره؟برای افرادی که با ماشین شخصی صبح زود میان (جهت ارزیابی و مقایسه هزینه پارکینگ با هزینه اژانس)

آقای میرعباس من سعی می کنم براتون اطلاعات کسب کنم. فردا تماس می گیرم

دوستان بنده اکنون پیگیری کردم
پارکینگ شبانه روزی دارد و گفتند که شبی 3000 تومان است.
قرار بر این بود که تا بیستم همه واریز فرمایند.
اما هنوز دوستانی واریز نکرده اند.
لطفا زودتر اقدام فرمایند.
متشکرم اقای کاظمی بابت متحمل شدن زحمات بچه ها.
اولا قرار می ذاریم هر کس دیر تر برسه ترمینال توی اصفهان به همه بستنی بده (ساعت 6 حرکته مهدی دادا اگه دیرتر از اون برسی اتوبوس رفته هاااااااا)
ثانیا اگر تا امشب بقیه دوستان واریزی نداشته باشند مسافرتشان کنسل شده تلقی می شود(من دیگه همه جوره اطلاع رسانی کردم، اس ام اس زدم، زنگ زدم، پ.خ دادم و در تاپیک اعلام کردم)
لطفا مجددا شماره حساب را اعلام فرمائید تا عزیزان مجبور به ورق زدنSmile زیاد نباشند.
شماره کارت : 6104337068745361
بانک ملت
کامیارکاظمی
(04-16-2013 10:42 AM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]اولا قرار می ذاریم هر کس دیر تر برسه ترمینال توی اصفهان به همه بستنی بده (ساعت 6 حرکته مهدی دادا اگه دیرتر از اون برسی اتوبوس رفته هاااااااا)
ثانیا اگر تا امشب بقیه دوستان واریزی نداشته باشند مسافرتشان کنسل شده تلقی می شود(من دیگه همه جوره اطلاع رسانی کردم، اس ام اس زدم، زنگ زدم، پ.خ دادم و در تاپیک اعلام کردم)

خب اینطور که بوش میاد ما ساعت 4 صبح تو ترمینالیم و در کنار اتوبوس خوابیدیم...Yosef.gif
خواهشا قبل از اینکه اتوبوس روشن بشه مارو بیدار کنید تا دودش نره تو حلق مون....Yosef.gif
جاي آقا و خانم ملك پدر و مادر خانم هاوين هم خاليه هرجا هستن سالم و موفق باشند.....
حضور محمد شموسي كمرنگ شده دوستان بخصوص سه تفنگدار پيگيري كنند Smile
با توجه به تعداد افراد حاضر در سفر اصفهان كه بيشتر از سفر مشهد هستند اميدوارم باز هم سفر خوبي داشته باشيم ! توكل بر خدا...
لینک مرجع