سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
لطفا فعلا 130 هزار تومان به ازای هر نفر جهت اسکان و غذای هتل تا روز چهارشنبه به حساب ذیل واریز و در همین تایپیک ارسال را اعلام فرمائید.
بانک اقتصاد نوین
کارت : 6274121139962138
هوشنگ قربانیان
(02-17-2013 09:53 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط: [ -> ]قربون همگی، زود واریز کنید که من باید چند روز دیگه اجاره دفتر بدم Yosef.gif
بعد خودتون میمونید و اصفهان و هتل و جوک پراید
25r30wi25r30wi25r30wi

Th_running1
فکر کنم این بار باید من خودم برم اصفهان برای رزرو هتل Smile
این بار طرف حسابم اصفهانیه 10_00312_002
علی الحساب
2 شب اقامت هتل + نهار و شام از رستوران و منوی باز هتل = 50+50=100ت
1شب اقامت+صبحانه =30ت
جمعا 130ت
می ماند کرایه رفت و برگشت
و 2 نهار و 1 شام بیرون

(02-17-2013 09:59 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]برای محاسبه قیمت کودکان دلبندتان 2 مورد را باید اعلام کنیددددددددددددددددددد:
1- سن فرزندتان
2- برای فرزندتان وعده غذایی می خواهید یا نه؟؟؟

این موارد را می توانید در پیغام خصوصی برای خانم استاد m-sh ارسال فرمائید.
پسرم 7 سالشه وعده غذايي ام ميخواد اگه هم نتونست بخوره باباش كه نمرده جورشو ميكشه ديگه!
(02-17-2013 10:05 PM)توانا نوشته شده توسط: [ -> ]پسرم 7 سالشه وعده غذايي ام ميخواد اگه هم نتونست بخوره باباش كه نمرده جورشو ميكشه ديگه!

آقای قهرمانی عزیز ، نگران اضافه اومدن غذا یه موقع نباشید ، در یک چشم به هم زدن ناپدید میشه! Yosef.gif
واقعا چه سفري ميشه اين سفر اصفهان دست همتون دردنكنه ضمنا تابستان 92 اردبيل درخدمتيم سوروسات پذيرايي هم پاي خودمان
لطفا در دفترچه اهدافتانSmileSmile شماره حساب را یادداشت فرمائید تا تند تند مجبور نباشم پست بزنم.
(02-17-2013 10:11 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط: [ -> ]
(02-17-2013 10:05 PM)توانا نوشته شده توسط: [ -> ]پسرم 7 سالشه وعده غذايي ام ميخواد اگه هم نتونست بخوره باباش كه نمرده جورشو ميكشه ديگه!

آقای قهرمانی عزیز ، نگران اضافه اومدن غذا یه موقع نباشید ، در یک چشم به هم زدن ناپدید میشه! Yosef.gif
نه آقاي شموسي نگران نيستم اگه غذااضافه بيادكه نمياد من خودم يك تنه همه روحريفم كارد بخوره به اين شكم بي صاحب مونده ام!
سلام خیلی بی معرفتید ببین ی مدت که ما نبودیم چکارا کردند لااقل به ما هم اطلاع بدید به همین زودی دوست اصفهانیتون را یادتون رفت؟
آقا برای ما اصفهانی ها هزینه چه جوریه؟برنامه چه جوریه ؟ ما هم باید تو هتل بخوابیم یا میتونیم بریم خونه؟
شما اصفهانی ها هم باید با آقا محمد هماهنگ کنید.
می تونید خونه باشید و در برنامه ها و جلسات ما شرکت کنید و اگر هم دوست داشته باشید بیشتر در کنار ما باشید می تونید هتل بگیرید Smile Smile
لینک مرجع