سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان که فوق العاده فوق العاده عالی بودند
بنظرم بسیار خوش گذشت
کم کم عکس ها را نیز در این تایک قرار میدهیم.
ممنون از همه دوستانی که ما را در سفر همراهی کردند و بخصوص محمد عزیز

امیدوارم که به همه دوستان خوش گذشته باشد

عمارت هشت بهشت

[تصویر: SAM_1911.jpg]
اینهم یه عکس از سه تفنگدار

A00 (71)A00 (71)A00 (71)

[تصویر: SAM_2139.jpg]
(04-23-2013 08:23 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان که فوق العاده فوق العاده عالی بودند
بنظرم بسیار خوش گذشت
کم کم عکس ها را نیز در این تایک قرار میدهیم.
ممنون از همه دوستانی که ما را در سفر همراهی کردند و بخصوص محمد عزیز

امیدوارم که به همه دوستان خوش گذشته باشد

عمارت هشت بهشت

[تصویر: SAM_1911.jpg]

یعنی از بین کل این 5-6 هزار تا عکس دقیقا اونی که من توش نیستم رو بزارید دیگه Big Grin
خب اینم یه عکس دسته جمعی تقدیم به شما

[تصویر: SAM_2266.jpg]

اینم یه عکس دسته جمعی مردونه

[تصویر: SAM_2361.jpg]

این یه عکس زیبا در کوهرنگ

[تصویر: SAM_2369.jpg]
دوستای میلیاردر سلام،الان حالتـــــــــــــــــــــون چطوره؟عالییه؟(به یاد آقای سلمان پور گرامی که جز بهترینهای سفر بودن)...
قابل توجه دوستانی که افتخار حضور !!!در این سفر آموزشی تفریحی را نداشتند،بدانید و آگاه باشید که واقعا سفر فوق العاده ای بود،تا تو جمع این عزیزان نباشید متوجه عمق خوش گذشتن سفر نمی شید....به راستی که همگی متحد و مثل اعضای یک خانواده هستند...
*در اینجا باید از داداشی ، مریم ، جناب قربانیان و آقامحمد عزیز تشکر ویژه کنم.بعدشم از آقایان خالدی ، سیدی ،رحیمی ،بهرامی ،دهقانی ،قربانی،قهرمانی،رضائی ،و نیزخانمها صدفی و فیاض وخانواده ی دوست داشتنی ومهربون تمام عزیزان ،که بسیار خوش سفر و دلچسب بودند ممنونم و نیزخانواده آقای دولتی که با بازی زیبای مسیربرگشت (بازی آموزشی در جهت ارتقای قدرت استدلال و دقت افراد انجمن)خوشی سفر را کامل کردند،در نهایت از گروه برتر و سایر اعضای افتخاری تیمشون ،که در صرف ناهار و شام وتنها نبودن در عکسهای تکی ،به شدت و به قیمت جان!!!ما را یاری نمودند سپاس مخصوص می کنم. در ضمن بچه های گل همراه(رامان،پرنیا،امیرحسین،آیدا و یسنا و مخصوصا هلیا خانم خودم )که کلی به جمع ما صفا داده بودند و آقایان توسی ،شهرام و علی با معرفت هم که به خوبی هوای اونا رو داشتن ممنونم...
ازدوستان اصفهانی هم که ساعاتی در جمع ما بودند متشکریم وامیدوارم روزی ما میزبان اونا تو شهر خودمون باشیم.
(***آقا من نمی تونم دروغ بگم،ولی دوستان باور کنید من پلیسم و خواهشا به رای ها دقت کنین ،هر کی به من رای می ده تابلوئه که مافیاست و می خواد منو حذف کنه،چون من پلیسم...اما بازم میگیم ،خانم صدفی مافیاست...مشکوکه!!!(طفلک آقا پارسا هم که ندید مافیا بود ،آخه اینقدر یکی خوش شانس!!!)
آقای قدوسی هم که نقش کاراگاه را عالی ایفا کرد،دست مریزاد...)اما خوشبختانه ،جمیعا دروغگوهای خوبی نیستیم...)
خلاصه اینکه برای تک تک اعضا و همراهانشون که به نوبه خود بی نظیر هستن و ایده ها و اهداف بکر وزیبایی دارن (که به محض تحقق میلیاردرشدنشون قطعی میشه )، آرزوی سلامتی و موفقیت دارم...
خیلی طولانی شد ولی دلم نیومد یادآوری نکنم...به امید دیدار مجدد...
[تصویر: u313_DSC021491.jpg]
دوستان عزیز
سلام
به همه شما خسته نباشید عرض میکنم و امیدوارم سفر پرخیر و برکتی از همه لحاظ برای همتون بوده باشه.دست ما فقرا رو هم بگیرین.من و خیلی های دیگه دوست داشتیم شرکت کینم اما شرایط بد کاری و فورس بودن خیلی از کارها مانع این سفرها شاید برای من و خیلی های دیگه شده.از مدیر انجمن میخوام اگر جلسه ای رو تووی تهران تشکیل بدن خیلی عالی میشه ...

ما که فقط غبطه خوردیم.چهارتا دوست پیدا میکردیم که اونم از دست رفت ...
حالا من کجا دوست خوب پیدا کنم؟؟؟؟؟؟
با سلام خدمت همگی دوستان :

اول اینکه ماهم حدود 1 ساعت قبل بعد از 16 ساعت سفر از اصفهان به مشهد رسیدیم .

دوم : از دلنوشته ها ی دوستان و عکس هایی که به تصویر کشیده شده است ، این نکته
به وضوح پیداست که صمیمیت - دوستی - یکرنگی و اتحاد در جمع اعضا موج می زند .

واقعاً به صراحت می گویم که خانواده من که برای اولین بار در این جمع حاضر بودند ،
همگی دوستان را چون خانواده ای احساس کرده اند و از اینکه خواهران و برادرانی چنین
دوست داشتنی یافته اند ، خوشحالند .

و من هم بالتبع پیش همسر و دخترم احساس غرور کردم .

سفر عالی عالی بود ، از هماهنگی تشکیل سفر تا رزرو هتل و تدارکات سفر و برنامه ریزی آن .

از زحمات خالصانه ادمیـــــــــــن عزیز - خانم MARYAR ( معاون ) - استاد
قربانیان - و خصوصاً بچه های گل و دوست داشتنی اصفهان و محمـــــــــــــــــــــد شموسی
بزرگوار که حتی تا آخرین لحظات پی گیر مسائل دوستان و مخصوصاً تهیه بلیط برای خانواده من شدند تشکر ویژه دارم .

باشد در سفر های بعدی به مشهد ،جبـــران زحمات دوستان را بجا آوریم .

سفر عالی و درخشــــانی بود که ماحصل نتایج آن در آینده نزدیک با به ثمر نشستن تلاشهای انجمن ،
چون (آموزشهای گروهی - ترسیم اهداف - تشکیل جلسات - تشکیل صندوق های استانی
و پی گیری های مشکلات انفرادی دوستان )شاهد رشد دوستان و معرفی میلیاردرهایی کاملاً موفق و خود ساخته خواهد بود .

متشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکرم و دوســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتت دارم unc
سلام و صبح بخیر خدمت تمامی دوستان
سفر اصفهان نیز به پایان رسید و تنها خاطرات خوش ان و تجربیات گرانبهای این سفر در ذهنمان تا ابد خواهد ماند.
در اینجا از طرف خودم و خانمم و پرنیای عزیزم تشکر بینهایت دارم از اقای کاظمی عزیز و خانمشون که بدون هیچ منت و چشمداشتی زحمات این سفر را به جون خریدند تا به همه دوستان خوش بگذره و کوچکترین منتی نیز نداشتند.10_004
تشکر فراوان از محمد شموسی دوست داشتنی که پابه پای اقای کاظمی و خانمشون بچه ها را همه جوره ساپورت کردند و هنوز که هنوزه دنباله زحمات بنده رو بعد از برگشت متحمل شدند.محمد جان دوستت دارم و انشاا... تو عروسیت بتونیم جبران کنیم.10_004
تشکر از تمام همسفران خوب که لذت این سفر را صد چندان کردند و به بهترین دوستان بنده تبدیل شدند.
دوستان همگی در پناه خدا سلامت ، پیروز و سربلند باشید.
به امید دیدار مجدد همگی .10_004
محمد شموسی عزیز سپاسگزارم. واقعا این محبت شما را نمی توان فراموش کرد.
لینک مرجع