سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: لطیفه ها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
" ایــــــــــــــــن از کــــجا اومــــــــــد؟؟؟! "
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
رایج ترین سوال سرِ کلاس های ریاضی ..!
اصلن حرفی توش نیست که بعضیا
به سوراخ میگن سولاخ
به قفل میگن قلف
به مسجد میگن مَچِد
یا به سطل میگن سلط!
ولی دیگه رسما دچار نوسان مغزی شدم وقتی یکی
به کرفس گفت گَــلَـــبز ..!
چند وقت پیش خونه تنها بودم خواستم خیر سرم یه حالی به خودم بدم ورداشتم یه بشکه قهوه درست کردم بعدشم خیلی باکلاس مثه فیلما رفتم جلوی تی وی نشستم که کوفتش کنم!
ولی هنوز لب نزده بودم که یه قطره قهوه از لیوان چکید پایین
زیر پامو که نگا کردم دیدم یه لکۀ قهوه ایی کوچیک رو فرشه و
از اونجایی که مامانم خیلی رو این مسائل حساسه مثه پلنگ شیرجه زدم روش که پاکش کنم!
اول یه قاشق چای خوری تف روش ریختم وسعی کردم با لباسم پاکش کنم ولی نشد بعد به مایع ظرفشویی و اسفنج آشپزخونه پناه آوردم
ولی بازم پاک نشد!
بعدش از رو چیزی که قبلا شنیده بودم یکم شیرو سرکه رو قاطی کردم ریختم روش ولی بدتر شد که بهتر نشد!
تو مرحلۀ بعد رفتم اینترنت تحقیقات به عمل آوردم و با توجه به نتیجۀ تحقیقات ورداشتم یکم ماست ریجتم رو فرش!اما بازم پاک نشد!
در مرحلۀ آخر با کلی بدبختی میز و مبلا رو جابه جا کردم و فرشو 180 درجه چرخوندم که لکه بره زیر پایۀ یکی از مبلا و معلوم نشه !
بعدش با کلی افتخار به خودم؛همین که خواستم بشینم دیدم اینور فرشم یه دونه لکه دقیقا مثه اون قبلیه هست!
وقتی خوب دقت کردم دیدم 4 طرف فرش از این لکه ها داره و
کلا یارو اصلا لکه نبوده و طرح خودِ فرشه!
در همون حالت بهت و حیرت زدگی چشمم به پاچۀ شلوارم افتاد که کثیف شده بود وتازه فهمیدم اون یه قطره قهوه ریخته رو شلوار خودم!

و دراین هنگام بود که بر عقل خویش درود فرستادم و بی درنگ یاد پت و مت رو گرامی داشتم..!
بیماری یخچال گرایی:

نوعی بیماری روانیست که فرد را تحریک به باز کردن درب یخچال می‌کند، در حالی‌ که نه تشنه است، نه گرسنه است و نه اصلا میداند که چه می‌خواهد از علائم این بیماری این است که فرد از اتاقش خارج میشود سرگردان راه آشپزخانه را در پیش می‌گیرد درب یخچال را باز می‌کند، چیزی بر نمیدارد درب را می‌بندد.
این بیماری به وفور در میان متولدین دهه‌های ۶۰ و ۷۰ به چشم
می‌خورد ..!
مازیار فلاحیُ رو بذاری یکی گوش کنه که حتی تو عمرش
به یه جنس مخالف اس‌ام‌اس هم نداده،
باز طرف شکست عشقی میخوره ..!
یه سریام هستن؛
همچین خوشحال شدن از پرواز مستقیم ایران به امریکا؛
که انگار مجبور بودن هفته‌ای یه بار این مسیر رو غیرمستقیم
برن و بیان ..!
یه پسر ۱۲ ساله پست گذاشته :امروز دستِ عشقم را در دستِ دیگری دیدم.. از عشق متنفرم! دیگر عاشق نمیشوم!!!
کی میدونه دسته ی پلی استیشن این کجاست؟؟؟
فقط یه ایرانی میتونه بره تو نمایشگاه تلکامب بشین یه فیلم full hd دانلود کنه
در حالی که فرهاد بای بای شد! مس ته جدولی، یک امتیاز شیرین از تیم پر ادعای آسیایی و اینترنشنال ایران گرفت... اونم در آزادی!...
نارنجی پوش باشی، آبی پوش نباشی...صلواتتتت
پنجم دبستان که با معدل ۲۰ قبول شدم اشتباه کردم ادامه دادم...
.
.
.
.
باید همون موقع که تو اوج بودم از دنیای درس خداحافظی می کردم Yosef.gif
لینک مرجع