سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گروه استانی گیلان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71
(05-18-2014 05:05 PM)parva64 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه گیلانیای بامرام
چقد اینجا سوت و کوره بابا دلم گرفت
توروخدا کمک کنید چرا کسی جواب کسی رو نمیده
من دنبال یکی میگردم تو رشت که بتونیم باهم کار کنیم
چون واقعا تنها نمیشه
کسی نیس؟؟؟
من کارای دستی بلدم مث دست ساخته های چرمی
جعبه کادو شمع زیورآلات و...
استعدادمم تو همه چی عالیه(چ اعتماد ب نفسی!)ینی کارای دیگه ام از عهدم برمیاد
کسی نیس کمک کنه؟نمیشه ی تعاونی تشکیل داد؟
آقا مهیار نظری نداری؟؟تورو خدا ب داد من برس استاد بزرگ.
شماها جلسه ای تو رشت تشکیل نمیدین؟
اینجوری کمک بقیه میکنین که میلیاردر شن؟
عاجزانه تقاضا دارم بفرمایید داخل!
اگه نیاین منم دیگه نمیاما...Huh
با سلام به خواهر خوب شما چقدر زود كنار ميكشيد بهتر است كمي مقاوم تر باشيد تا مسير براي ميلياردر شدن بهتر برايتان هموار باشد من در صنعت چاپ فعاليت دارم و دوست دارم هر كاري كه به ميلياردر شدن ختم ميشود را امتحان كنم اگر از من كمكي براي شما بر بيايد اعلام امادگي ميكنم
باسلام خدمت گیلانیا. منم دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی هستم. کار دولتی که اصلا پیدا نمیشه. یعنی آزمون استخدامی نیست. و اینکه به پیشنهاد دوستان تصمیم گرفتم یه گلخونه راه اندازی کنم اما وقتی هزینه ها و همه چیز رو بررسی کردم بهم گفتند تو نمیتونی انجامش بدی. چون من واقعا یک نفرم هیچ کس نیست که بهم کمک کنه نه از نظر مالی و نه هیچ چیز دیگه. خیلی دلم میخواد یه گلخونه داشته باشم نه خیلی بزرگ اول از کوچیک شروع کنم ولی نمیدونم چه جوری بهش برسم.
یه چیز دیگه هم تو ذهنمه و بهش خیلی علاقه دارم. من عاشق کارهای تحقیقاتی هستم. طرح های پژوهشی ولی به ماها که هیچ تجربه کاری نداریم کار نمیدند پس باید چیکار کنیم؟؟؟
(07-18-2014 11:50 AM)thishtar نوشته شده توسط: [ -> ]باسلام خدمت گیلانیا. منم دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی هستم. کار دولتی که اصلا پیدا نمیشه. یعنی آزمون استخدامی نیست. و اینکه به پیشنهاد دوستان تصمیم گرفتم یه گلخونه راه اندازی کنم اما وقتی هزینه ها و همه چیز رو بررسی کردم بهم گفتند تو نمیتونی انجامش بدی. چون من واقعا یک نفرم هیچ کس نیست که بهم کمک کنه نه از نظر مالی و نه هیچ چیز دیگه. خیلی دلم میخواد یه گلخونه داشته باشم نه خیلی بزرگ اول از کوچیک شروع کنم ولی نمیدونم چه جوری بهش برسم.
یه چیز دیگه هم تو ذهنمه و بهش خیلی علاقه دارم. من عاشق کارهای تحقیقاتی هستم. طرح های پژوهشی ولی به ماها که هیچ تجربه کاری نداریم کار نمیدند پس باید چیکار کنیم؟؟؟

واقعا شدنش که میشه ، تشریف ببرید اداره جهاد کشاورزی (میدان فرهنگ ) اونجا بررسی کنید
البته قبلش کمی سرمایه +زمین باید داشته باشید
پس بحث اصلی میشه زمین ، بعد کمی سرمایه(از طریق شریک) بعد اداره جهاد کشاورزی که وام های خوبی میده
زمین رو هم میتونید پیدا کنید کسی رو که باهاش شریک شید
مهم سرمایه اولیه هست که من ندارم. و به هر کسم میگم کسی رو نمیتونم پیدا کنم که باهاش شریک شم. کلا باید بیخیالش بشم. چون اگه وام هم بگیرم از جهاد. اولا سود خوبی نداره تا گلخونه جا بیفته.یعنی یکی دو سال اولو باید بزاریم واسه تجربه بدست آوردن. اینو از چند تا گلخونه دار پرسیدم. پس چه جوری باید از عهده قسطای وام بربیام. نمیدونم چیکار کنم. ولی اینا حقیقته. باید سرمایه داشته باشیم وگرنه نمیشه کاری شروع کرد.
در مورد قسط های وام جهاد که یک سال حداقل تنفس داره !یعنی هیچ سودی ازتون نمیگیرن!
زود عقب نکشین،واسه هر مشکلی راهی هست
شما اول یه شریک خوب پیدا کنین(خیلی خیلی انتخابش مهمه)
بعد بحث کنین سر اینکه اصلا چقدر سرمایه نیاز هستش
زمین رو هم جهاد سوال کنین ، نهایتش هم اینه که با یه زمین دار مذاکره کنین...یه زمین بایر...بهش بگین تو سود شریکی...قبلش برنامه کاریشتون باید کامل مشخص باشه
یعنی اول طرح توجیهی کار رو آماده کنین ، تو چه متراژی میخواید کار کنید؟هزینه نهایی رو برآورد کنین...ببینید بر فرض 5% چقد میشه

در مورد شرکت های تعاونی هم تحقیق کنید ،
با سلام
بچه ها من چون گلخانه دارم تجربه خودم را خدمتتان عرض میکنم گلخانه داری غیر از سختی کار باید خودتتان مستقیم داخل کار باشید و مطمئن باشید حتی اگر کارگر دلسوز داشته باشید { که متاسفانه کم پیش میاید چون گیر من نیامد}تمام وقتتان را میگیرد ولی اگر با دلسوزی و عشق کار بکنید و از سختی کار نترسید خوب جواب میدهد برا ی اینکه حساب شده جلو بروید به نظر من اول یک گلخانه آماده را شریک شوید (این گلخانه ها فراوان هستند )تا تجربه کاریتان را بالا ببرید و مشکلات را عملا حس کنید اگر دیدید این کاره هستید و میتوانید پول از این کار در بیاورید ریسک کنید اگر کمک فکری خواسته باشید خوشحال می شوم بتوانم تجربیات خودم را در اختیا رشما بگذارم موفق باشید
(07-19-2014 08:33 AM)زرین خیز نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام
بچه ها من چون گلخانه دارم تجربه خودم را خدمتتان عرض میکنم گلخانه داری غیر از سختی کار باید خودتتان مستقیم داخل کار باشید و مطمئن باشید حتی اگر کارگر دلسوز داشته باشید { که متاسفانه کم پیش میاید چون گیر من نیامد}تمام وقتتان را میگیرد ولی اگر با دلسوزی و عشق کار بکنید و از سختی کار نترسید خوب جواب میدهد برا ی اینکه حساب شده جلو بروید به نظر من اول یک گلخانه آماده را شریک شوید (این گلخانه ها فراوان هستند )تا تجربه کاریتان را بالا ببرید و مشکلات را عملا حس کنید اگر دیدید این کاره هستید و میتوانید پول از این کار در بیاورید ریسک کنید اگر کمک فکری خواسته باشید خوشحال می شوم بتوانم تجربیات خودم را در اختیا رشما بگذارم موفق باشید

با سلام. ممنون. شما که تجربه داشتن گلخونه رو دارید آیا 200 متر توجیه اقتصادی داره؟؟
با سلام
200 متر بعلت مساحت کوچک نیاز به کارگر ندارد بدین خاطر میتواند تجربه خوبی به شما بدهد و اگر شانس بیاورید و محصول شما قیمت بخورد میتواند در آمد خوبی به شما بدهد موفق باشید
با سلام به گیلانیا
بچه ها میخواستم بهتون خبر بدم دکتر علیرضا آزمندیان
تو رشت همایش داره نهم مرداد ساعت 18
اگه دوس دارین حتمن شرکت کنین قیمت بلیطش 35 تومنه
کتاب فروشی مهران میتونید تهیه کنید
موضوع:بیاندیشید و ثروتمند شوید
من امروز بلیطشو میخرم شما هم حتمن شرکت کنید
(07-29-2014 10:03 AM)parva64 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام به گیلانیا
بچه ها میخواستم بهتون خبر بدم دکتر علیرضا آزمندیان
تو رشت همایش داره نهم مرداد ساعت 18
اگه دوس دارین حتمن شرکت کنین قیمت بلیطش 35 تومنه
کتاب فروشی مهران میتونید تهیه کنید
موضوع:بیاندیشید و ثروتمند شوید
من امروز بلیطشو میخرم شما هم حتمن شرکت کنید

من جزو اولین دانشجویان دکتر بودم و افتخار میکنم هر چه آموختم از ایشان بوده وهست.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71
لینک مرجع