سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گروه استانی گیلان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان محترم لطف کردن تشریف نیاوردن آقا کامیار
(05-13-2012 09:48 AM)carna نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان محترم لطف کردن تشریف نیاوردن آقا کامیار

جناب بابايي يعني با اين همه اعلام امادگي كه ما ميايم .ساعت بگيد
حتي يك نفر هم حاضر نشد؟؟؟
من هم متاسف شدم و هم برام جالب بود که چرا نیامدن جالب تر از این اینجاست که بعد تز یک عالمه تعریف از همه اعضا و بچه های گیلانی دوستم هم با من اومد ولی اخر حسابی خورد توبرجکم حتما دلیلی داشتن که نیامدن مشکلی نیست من از همین رشت بودم اگر کسی میخواست از اطراف رشت بیاد خیلی بد میشد
واقعا این طور برنامه ریزی کار درست و شایسته ای نیست، دوستان دیگر گیلانی لطفا موضوع را روشن کنند.
باسلام خدمت همه دوستان ؛ واقعا از ته دل ناراحت و شرمنده شدم كه دوستان چون به تاريخ جلسه توجه نكرده بودند سر قرار
يك هفته جلو تر آمدند ؛ خواهش ميكنم يك بار ديگر به تايخ اعلان شده قبلي نگاهي بيندازند ؛ ما كاري را كه شروع كرديم با نظم هم پيش ميريم و با همفكري دوستان به موفقيتهاي بزرگ هم مي رسيم ؛ علتي اينكه امروز اين جواب را نوشتم به خاطر انجام كاري غروب جمعه به تهران رفته بودم كه ساعت 2 شب يكشنبه به رشت برگشتم ؛
پس قرار ديدار ما روز جمعه بيست نهم ارديبهشت ساعت 9/5 همان جاي اعلان شده ي قبلي . 09112307359
از همه دوستان استدعا دارم كه حتما نظرشان را در مورد اشتباه صورت گرفته اعلان كنند . مخلص همه دوستان:
zoofanoon
استاد خوبم ببخشید دخالت میکنم ولی در هیچ یک از تاپیکها تاریخ جلسه مشخص نشده فقط ساعت دیده میشه اگر تلفنی تعیین شده بهتر بود اینجاهم بیان بفرمایید تا مشکلی پیش نیاد -سپاسگذارم
با سلام خدمت آقاي شهسواري عزيز
اگر به صفحه ( 3 ) رجوع فرماييد تاريخ جلسه را بنده به شكل ذيل نظر خواهي كردم ؛ دو نفر از دوستان تائيد فرمودند ؛ ولي نميدانم كه كجاي اطلاع رساني من مشكل داشت كه باعث بوجود آمدن اين مشكل شد . در هر صورت دوستان باز هم قضاوت كنند .ممنونم.((دوستان سلام ؛ لطفا نظرتان را در مورد نشست روز جمعه تاريخ 29/2/91 درساعت 9/5 درمحل پارك شهر رشت اعلان نماييد . با احترام ))
سلام دوستان گيلاني يه راهنمايي ميخواستم:
فردا يا پس فردا ميخوام بيام منطقه اي بنام ليسار گويا توي راه رشت به آستارا است.
ميشه لطفا بفرماييد دقيقا كجاست و من چجوري برم بهتره.
ممنون
لیسار یکی از شهرهای استان گیلان در شمال ایران است.

این شهر با جمعیت ۱۳۰۵ نفر (برآورد ۱۳۸۳خ.) در بخش گرگانرود شهرستان تارش قرار دارد. این شهر بر سر راه ترانزیت تهران- رشت- آستارا قرار داشته و به واسطه قلعه تاریخی سلسال شهرت دارد.

شهر لیسار به دلیل حضور قلعه تاریخی سلسال و به دلیل واقع شدن در میان شالیزارهای برنج و باغ‌های گیلاس و نزدیکی به دریای خزر دارای آب و هوای خاص با قابلیت بالای جذب گردشگر است. اجرای یک طرح گردشگری - اقامتی در این منطقه، بخشی از نوار ساحلی دریای خزر واقع در شهر لیسار، قلعه تاریخی سلسال، منطقه ییلاقی روستای سوباتان و روستای قدیمی اگری بوچاق به عنوان طرح جامع ملی گردشگری سلسال لیسار به تصویب دولت رسیده‌است.از شهرداران پیشین لیسار می‌شود به منوچهر غفارپور اشاره کرد

شهر لیسار

شهر لیسار در مسیر جاده اصلی هشتبر به آستــارا و در حدود 20 کیلو متری شهر هشـــتبر قرار دارد و از سمت جنوب دهستان جـــوکندان شروع می شود. برخی از مورخان احتـــمال میدهند که اســـم این شهر برگرفته از نام نـــریک لیسار پادشاه آشور است. ایــن شهر از سمت جنوب شامل روستاهای: سیا ه کت محله،داوان،قلعه بین،قلـــعه چین،نــومندان،سیدلرمحله،هره دشت جنوبی،اوتارمحله،محمودآباد(مانداوار)،هره دشت شمالی،سوست،حجت محله وتقی پور محله می باشد.

در قسمت جنوبی شهر لیسار تپه ی بزرگی به چشم می خورد کـه دژی تاریـخی بر فراز آن استوار است واطراف این تپه تاریخی هره دشت (اکثر تالش ها آن را هردشت می نامند که هر «مه» یعنی دشت پر از مه ) یا هیره دشت که از دوقسمت (هیره) و (دشت) تشـکیل شده است و عده ای به لحاظ اینکه هیر در پهلوی میانه به معنای آتش است به دشت آتش معنی کرده اند و اهالی این محل و اطراف آن هم اکنون به کشت برنج اشتغال دارند و اکثر آنــــها از این طریق امرار معاش می کنند
پارسا جان جواب از این بهتر میشه واقعا من لذت بردم عالی بود
لینک مرجع