سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گروه استانی گیلان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71
(11-15-2013 02:55 PM)saleh1990 نوشته شده توسط: [ -> ]بیشتر تمرکزم روی لوازم یدکی خودرو هست ولی مشکل سرمایه همیشه هست .ازدوستان میخوام راهنمایی کنن چقد سرمایه واسه شروع یه لوازم یدکی لازمه ؟

بله لوازم یدکی سرمایه ی زیادی میخواد

ببین دوست عزیزم شما میگی سرمایه لازم واسه شروع این کار رو نداری

پس باید این کارو بکنی

امکانات و پولی که داری و علایقت رو باید یادداشت کنی

شما شاید بتونی کاری راه بندازی که نیاز به مغازه نباشه

و کم کم سرمایه تو جمع کنی واسه لوازم یدکی

سعی کن تو مغازه یه کار راه بنداری که در نبود تو هم بتونه بچرخه
سرمایه خودم 1 میلیون ولی تا 6 میلیون میتونم جورکنم.من مثل خیلی ها چون درس خوندم وبصورت تئوری رفتم بالا زیاد به شغل فنی واردنیستم ولی ایده ها جالبی براساس مکانی که هستم دارم اما پشتیبان وحمایت کننده ندارم.چون درس خوندیم پدرومادرمون فک میکنن باید یه شغلی شبیه به کارمندی داشته باشیم وصب بریم شرکت و بعدظهر برگردیم ولی چنین کاری هم الان پیدانمیشه وسخت شده.البته فعلا که یک سال درس دارم وبعدش سربازی .کلا میخوام یه کاری یه شغلی ایجاد کنم که هم یه پولی بدست بیارم وهم سرگرم بشم ودیگه از حالت اینکه درس بخونی و اخرش هیچی به هیچی خسته شدم . یه تایپیکی بود بنام درآمد زياد بدون سرمايه گذاري - لوازم و قطعات يدكي که تقریبا دوسال پیش نوشته شده کسی از اون نتیجه گرفته؟ http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=1560&page=1
(11-15-2013 11:00 PM)saleh1990 نوشته شده توسط: [ -> ]سرمایه خودم 1 میلیون ولی تا 6 میلیون میتونم جورکنم.من مثل خیلی ها چون درس خوندم وبصورت تئوری رفتم بالا زیاد به شغل فنی واردنیستم ولی ایده ها جالبی براساس مکانی که هستم دارم اما پشتیبان وحمایت کننده ندارم.چون درس خوندیم پدرومادرمون فک میکنن باید یه شغلی شبیه به کارمندی داشته باشیم وصب بریم شرکت و بعدظهر برگردیم ولی چنین کاری هم الان پیدانمیشه وسخت شده.البته فعلا که یک سال درس دارم وبعدش سربازی .کلا میخوام یه کاری یه شغلی ایجاد کنم که هم یه پولی بدست بیارم وهم سرگرم بشم ودیگه از حالت اینکه درس بخونی و اخرش هیچی به هیچی خسته شدم . یه تایپیکی بود بنام درآمد زياد بدون سرمايه گذاري - لوازم و قطعات يدكي که تقریبا دوسال پیش نوشته شده کسی از اون نتیجه گرفته؟ http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=1560&page=1

ببین دوست من همین حرفایی که الان داری میزنی یعنی داری راه موفقیت رو پیدا می کنی

و اینکه سز از اینجا در اوردی یعنی خدا می خواد موفقت کنه

اینکه سرمایه ت 1 میلیونه و تا 6 هم جور میشه عالیه

من اولش همینم نداشتم

شما خودت رو به اون مغازه محدود نکن

ببین چه کارهایی کلن می تونی انجام بدی

برای مثال (صرفا مثال واسه فک کردن )

محصولات محلی شهرتون رو تو رشت و شهرای دیگه بفروشی

یا مثلا یه محصولی رو تو شهر خودتون پخش کنی مثلا لباس

من یه چیزی که به همه تاکید می کنم اینه

ببین تو دنبال موفقیتی ؟ غیر از اینه؟

هدفات رو نوشتی؟ می دونی در اینده می خوای چی بشی؟ کی بشی؟

اینارو لطفا معلوم کن الان

از همه لحاظ مالی و معنوی و شغلی

موفق باشی
دوست من قبلا هدفم موفقیت تو رشته خودم بود والانم هست ولی با شرایط و اوضاع بیکاری کشور ومخصوصا استان خودمون دیگه نمیشه به کارشرکتی یا کارخونه ای تکیه کرد وباید خونه ادم دست به کار بشه .چندسال پیش همه موفقیت رو در درس خوندن ورفتن سرکار میدونستن ولی الان بی ارزش ترین همونه .اما ازحق نگذریم همون درس و مطالعات به ادم جهت میده تایه کاری رو شروع کنه وذهنشو بازمیکنه.همه میدونیم که باید پول بدست بیاریم البته ازراه حلال ودرستش.
یه چندماهی بود به سرم زد خط تولید ف/ی/ل/ت/رهوای دستی تو خونه بزنم وبعد بازاریابی کنم. خیلی پرس وجو کردم که کسی رو پیداکنم که چنین کاری انجام بده .توسایت ها از خیلی ها پرسیدم گفتن بیشتر این افرادی که میگن خط تولید ف/ی/ل/ت/رهوا بهمراه تامین مواد اولیه و تضمین خرید کلاهبرداری که راستم میگفتن واقعا نمیشه اعتماد کرد.دوهفته بهت مواد اولیه میدن بعد بهونه میارن یا اصلا ازت نمیخرن.
اگه یه نفری رو پیدامیکردم که اینکارو کرده وتقریبا راضیه همین فردا میرفتم دنبالش . اگه شما کسی رو میشناسی ممنون میشم معرفی کنی.
کلا از تدریس و فروشندگی یا انجام پروژه دانشجویی وترجمه مربوط به رشته خودم خوشم میاد.
اتفاقا برای انجام پروژه دانشجویی توی رودسرو لنگرود کناردانشگاهها اگهی زدم ولی اصلا یه زنگم نزدن!اینجورچیزا تو منطقه ما واقعا جواب نمیده حالا سمت رشت رو نمیدونم.
(11-16-2013 11:13 PM)saleh1990 نوشته شده توسط: [ -> ]دوست من قبلا هدفم موفقیت تو رشته خودم بود والانم هست ولی با شرایط و اوضاع بیکاری کشور ومخصوصا استان خودمون دیگه نمیشه به کارشرکتی یا کارخونه ای تکیه کرد وباید خونه ادم دست به کار بشه .چندسال پیش همه موفقیت رو در درس خوندن ورفتن سرکار میدونستن ولی الان بی ارزش ترین همونه .اما ازحق نگذریم همون درس و مطالعات به ادم جهت میده تایه کاری رو شروع کنه وذهنشو بازمیکنه.همه میدونیم که باید پول بدست بیاریم البته ازراه حلال ودرستش.
یه چندماهی بود به سرم زد خط تولید ف/ی/ل/ت/رهوای دستی تو خونه بزنم وبعد بازاریابی کنم. خیلی پرس وجو کردم که کسی رو پیداکنم که چنین کاری انجام بده .توسایت ها از خیلی ها پرسیدم گفتن بیشتر این افرادی که میگن خط تولید ف/ی/ل/ت/رهوا بهمراه تامین مواد اولیه و تضمین خرید کلاهبرداری که راستم میگفتن واقعا نمیشه اعتماد کرد.دوهفته بهت مواد اولیه میدن بعد بهونه میارن یا اصلا ازت نمیخرن.
اگه یه نفری رو پیدامیکردم که اینکارو کرده وتقریبا راضیه همین فردا میرفتم دنبالش . اگه شما کسی رو میشناسی ممنون میشم معرفی کنی.
کلا از تدریس و فروشندگی یا انجام پروژه دانشجویی وترجمه مربوط به رشته خودم خوشم میاد.
اتفاقا برای انجام پروژه دانشجویی توی رودسرو لنگرود کناردانشگاهها اگهی زدم ولی اصلا یه زنگم نزدن!اینجورچیزا تو منطقه ما واقعا جواب نمیده حالا سمت رشت رو نمیدونم.

هر چیزی به صورت کاربردی و درست در زمان خودش با ارزشه

من کسی رو در این زمینه نمیشناسم

شما باید شرایط محل زندگیتون و شرایط خودتون رو مورد بررسی قرار بدین

مدتی رو به مطالعه راجع به کسب و کار تو انجمن بپردازین

باید ذهنتون رو بازتر کنین در این مورد

قطعا بهترین راه رو پیدا میکنین
به فروشندگی هم علاقه دارم . خیلی فکرا وایده ها به سرم زده تا الان . یه بار فک میکردم برم کردستان یا تهران لباس بیارم وبریزم تو مغازه. ولی مهم استارت وشروع که هنوز نزدم.مشکل من وخیلی ها اینه ریسک پذیر نیستیم اگه هم باشیم خانواده مون ودوستانمون نیستن و یه جوری ادم سرد میشه.
سلام - کسی میدونه قیمت بلدرچین 45_50 روزه چقدره؟؟ :-D
(11-24-2013 12:47 AM)viva lx نوشته شده توسط: [ -> ]سلام - کسی میدونه قیمت بلدرچین 45_50 روزه چقدره؟؟ :-D
تو اینترنت سرچ کنید بدست می آورید ، موفق باشید
(11-17-2013 01:09 AM)saleh1990 نوشته شده توسط: [ -> ]مشکل من وخیلی ها اینه ریسک پذیر نیستیم اگه هم باشیم خانواده مون ودوستانمون نیستن و یه جوری ادم سرد میشه.

دوست من ریسک یه چیزیه برای اول باید ذهنت رو تربیت کنی

اگه ریسک کردن بلد باشی به حرف هیچکس گوش نمیدی

به نظرم برای شروع به بخش روانشناسی فردی انجمن برو و در اونجا مسائل مربوط به دیوار ذهنی و هدف و بقیه موارد روانشناسی رو بخون

اول باید ذهن ثروتمند و پولساز بشه تا بتونی تو واقعیت پولسازی کنی

موفق باشید
سلام
بنده تولبد کننده سنگ مصنوعی (سمنت پلاست)هستم که تو شهر شما مشتری زیاد داره
اگه دوستان برای بازاریابی محصولات من میتونن کمک کنن لطفا به من مسیج بدن
من روزی 200 متر تولید دارم
حدود متری 1000 تومان هم برای شما میمونه
یعنی روزی 200 هزار تومان(حداقل)سود خالص
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71
لینک مرجع