سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بازی ثروت(واریز همه روزه پول بحساب شما)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
سلام دوستان عزیز انجمن

چند وقتی است که پژوهشی درباره قوانین جذب و راههای اجرایی ساده آن انجام می دهیم .
ما در تحقیقات خود فهمیدیم که اجرای بازیهای مرتبط با قوانین راز ، آسانترین راه آشنایی با این قانون و برنامه ریزی ذهنی است ،
گروهی یکصد و پنجاه نفره در تلگرام این بازی را انجام داده اند و در حال نتیجه گیری آن هستیم .

شما هم در صورتیکه علاقمند هستید تا به بازی ثروت وارد شوید اعلام فرمایید تا در این تاپیک بازی اعجاب انگیز ثروتمندی را شروع کنیم .

توضیح اینکه این بازی فرکانس احساسی شما را همتراز با احساس جذب قرار می دهد و ضمیر نا خود آگاه شما را بصورت عمیق برنامه ریزی می کنند .
شما در این بازی با بسیاری از قوانین راز آشنا میشوید و آنها را بصورت تمرینی انجام خواهید داد.

با اجرای بازی ثروت ،هر روز ثروتمندتر شوید
به به آقای رضایی
ما منتظر بازی عالیتون هستیمممم
جلسه اول و توضیح بازی:

این تمرین و بازی ظرفیت های ذهنی شما رو برای دریافت ثروت بیشتر گسترش خواهد داد

دوستان مشتاق عنایت کنند تاریخ امروز رو یادداشت کنند و اون رو تاریخ شروع ثروتمندی قرار دهند

واقعیت امر اینکه یک خیر بسیار غنی و ثروتمند از آشنایان من است
ایشون بسیار بخشنده هستند و با اینکه بذل و بخشش زیادی دارند اما از میزان ثروت ایشون کم نمیشه که خیلی بیشتر بهش اضافه میشه.

ایشون به من این اجازه رو دادند که به هر کسی که در خواست وجه مالی داره هر روز بلا عوض مبلغ 1000000 تومان بحسابشون واریز کنم ، البته یک بزرگواری دیگه هم کردند و اینکه تا مدتی که هر شخص برای دریافت تعیین می کنه هر روز بعد میزان پرداختی رو دو برابر کنم.

فقط این هدیه بلا عوض یک شرط داره و اون اینکه باید پس اندازش نکنید و اون رو خرج کنید البته باید برای دلتون خرجش کنید و هدرش ندید .
چون این شخص به پول آنقدر احترام می گذارد که اون رو نعمت خدا می دونه و برای همین صرف شادمانی دلش می کنه .

شما باید هر روز این مبلغ رو خرج چیزهایی کنید که با خرید اونها واقعا شاد بشوید

اگر این مبلغ برای شروع کم است بفرمایید میزان اونرو برایتان زیاد کنم

حالا دوستانی که با این شرط حاضر به دریافت هستند و عدد 1000000 را فرستاده اند من با اجازشون مبلغ رو بحسابشون واریز کردم
مبلغ موجودی حساب شما1000000تومان

این یک تمرین گسترش ترموستات ذهنی و بازی پول است ،هر روز مبلغ دریافتی خود را در دفتر چه ای یادداشت کنید و منتظر روز شادی آور بعدی باشید تا دو برابر مبلغ کنونی به حسابتون واریز بشه

مشکل اغلب ما اینست که حتی تصور داشتن مبلغ زیاد و دریافت آسان پول برایمان سخت است و حتی نمی توانیم آنرا براحتی خرج شادی دلمان کنیم
یاد بگیریم که گفتن و تصور مبلغ میلیارد برایمان ساده باشد

این تمرین و بازی سی روزه در حقیقت یک آزمایش واقعی است که انشالله نتایج حاصل از آن در پایان سی روز به عنوان مبنای نتیجه گیری تحقیقاتی ارائه خواهد شد

پس اگر ذهن شما در حال حاضر این بازی را نمی پذیرد و آنرا ابلهانه و کودکانه قلمداد می کند ،با اینحال شما آنرا انجام دهید و به تغییرات وضعیت مالی در این یکماهه توجه کنید
ما نتایج کسب شده را در پایان نامه از لحاظ آماری قید خواهیم کرد
سلام بر همگی
بنظرم جالب باشه، من شرکت می کنم.
باید گزارش بدیم که خرج چی کردیم؟
میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟
شرط عدم پس انداز برای چیه؟
درود به همه گلهای انجمن ...
احمد جان ممنون ... همین الان اس ام اسش اومد ! 8 میلیون ریال هم توی حساب خودم بود ... شد 18 میلیون ........

داستان 100 درصد واقعی از قانون جذب که برای خودم اتفاق افتاد رو انشا اله برای رفقا تعریف میکنم . فقط یه جمله بهتون بگم ، درست دعا کنید با جزییات دقیق .
اگه میخوایید تا 6 ماه دیگه توی یه قصر بزرگ زندگی کنید حتما رنگ فرشهای قصرتون رو مشخص کتید ....
سلام بر استاد رضایی
خیلی جالبه میشه توضیحات بیشتری بدید؟
سلام
خيلي برام جالب شد !
شرايط ورود به بازيه چطوريه استاد ؟

مرسي
سلام استاد عزیز
من هم بازی... باید از کجا شروع کنم استاد؟
سلام به همه دوستان مبلغ 1000000 تومان دريافت شد و يك دست كت و شلوار مشكي خريداري شد.
ممنون اقاي رضايي عزيز10_004
درود استاد رضایی عزیز و دوستداشتنی,, استاد با اجازه شما منم هستم,,یه مقدار توضیح بیشتر بفرمایید,, برای شروع چیکاری باید انجام دهیم؟،،
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع