سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بازی ثروت(واریز همه روزه پول بحساب شما)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
سلام بازی جالبی است
1000000
سلام

میگم استاد برا فردا دو میلیارد و چهل هشت میلیون تومان به حسازبم واریز میشه اما حساب کتابی که کردم دقیقا ۳۶۰میلیون تومان کسری دارم طرف هم چک قبول نمیکنه

میشه به اون اشناهتون بگید برا فردا این ۳۶۰ هم علاوه بر اون دو میلیارد را به حسابم بریزه
سلام اقای رضایی من میخواهم در بازی شرکت کنم لطفا حساب من وشارژ کنید.با تشکر
من امروز 6 دی ماه شروع کردم و برای اول کار هم 1 میلیون خواستم. چند ساعت گذشت اتفاقی نیفتاد تا اینکه نزدیک ساعت 6 پول واریز شد. سریع یه کفش چرم از فرشتگان خریدم 300، 400 تومان بدهیم رو دادم و 250 ضبط فابریک دویست و شش رو برا ماشینم خریدم تا همین الان درگیر وصل ضبط بودم تو راه برگشت به خونه هم سه دست ششلیک گرفتم با مخلفاتش شد 50 تومان یه سرم به سایت با ما زدم یه جن 2 كامل دنده اتوماتيك مسی دیدم مال یه اصفهانی میگه 35 باهاش قرار گذاشتم برا آخر هفته برم برش دارم
کاش 5 میلیون خواسته بودم فردا هم روز خداست.
......
سلام من امروز با 1000000 تومان 2 جفت لاستیک خریدم برای ماشینم و4 تا کمک فنر .خدا را شکر ماشینم بسیار نرم وخوب شده.
ساعت 8 صبح دومیلیون پول واریز شد، یه ادکلان Chanel / BLEU DE CHANEL EDP خریدم 500 هزار تومان، یه کاپشن بلند مشکی با دکمه های بزرگ خریدم 550 و یه شلوار جین 150، با کلی چونه 500 تومان برا صفحه کلاچ و تسمه تایم ماشین دادم و دویست تومان بدهی از قبلمو دادم و صد تومان بقیه شم یه گونی برنج و وسایل مورد نیاز خونه مثل روغن و تاید و ... خریدم
سلام دوستان
اول باید بگم جواب تست خون رو گرفتم و خبری از اوره و... هم نبود و معلوم نشد ورم پام از چی بود و الان کاملا خوب شده، الحمدالله
خدا سلامتی کامل دوباره به حسابم شارژ کرد، خدایا سپاسگزارم.
128 میلیون موجودی حسابم رو دیروز صرف تجهیز کارگاه و آزمایشگاهی که گفتم کردم، یه سری وسایل حضوری خریدیم و یه سری هم قراره ارسال بشه.
سیستم های خورشیدی برای تامین برق و آب گرم نصب کردیم و خیلی عالی شده، از بودن تو اونجا سیر نمیشم.
کار روی ایده هارو شروع کردیم و یه سری مقالات اختصاصی خارجی رو هم خریدیم تا ببینیم اونا چه کردن تا حالا.
امروزم حسابم 256 میلیون موجودی داره، هر چی خرج می کنم بیشتر میشه.

خدایا سپاسگزارم.
روز هفتم مبلغ 128 میلیون به حسابم واریز شد , کیا اسپورتیج خریدم .
متوجه نمیشم این بازی چیه ؟

تا کی باید با توهم زندگی کنیم ؟؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع