سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بازی ثروت(واریز همه روزه پول بحساب شما)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
......
مثل دیروز راس ساعت 8 چهار میلیون پول به حساب واریز شد، یه Nokia Lumia 2520 خریدم 1550 و یه پی سی توپ با مانیتور Samsung LED 3D Monitor S27A950D هارد 2 ترا وسترن دیجیتال 16 گیگ رم و گرافیک 2 گیگ با کیس مشکی فوق العاده زیبای Green X5 خریدم 2500 چه لذتی می بردم وقتی قطغات رو می خریدم
......
(12-22-2014 11:33 PM)pooya 90 نوشته شده توسط: [ -> ]
نقل قول :من 50 میلیون برای کارم نیاز دارم
5 میلیون هم برای خودم خرید میکنم
آخی دلم برای خودم سوخت.چقدر سقف آرزوهام پایینهBlush

سلام
بنظرم یکی از اهداف این بازی هم همینه، سقف کوتاه خودمون بشناسیم و ارتقا بدیمش.
صادقانه اقرار می کنم که تا حالا اینقدر متوجه کوچیک بودن خواسته هام نشده بودم، خدا تو قرآن گفته:
"درخواست هر درخواست کننده ای را اجابت می کنم."
ما که هیچ درخواستی نداریم منتظر اجابت چی هستیم؟
درخواست قانون این جهانه و خدا این قوانین رو برای جهان آفرینش وضع کرده و عدل خدا بنظرم همینه که قوانین جهان رو زیر پا نمی ذاره، بعضی وقتا ما تصور می کنیم اگر خدا عادل باشه باید به همه برابر ببخشه!
با
سپاس

بله بهترین راه رسیدن به آرزوها همینه که از خواسته های کوچیکمون شروع کنیم تا به لذتهای بزرگتر برسیم.حتی ممکنه یه خواسته کوچیکه ما بهترین خوشی را برای ما داشته باشه.گاهی آدمها کم توقعن با کوچکترین خواسته شاد میشن
سلام دوستان
256 میلیونی که روز 9ام رو که بدست آورده بودم، 7 میلیونش خرج شد.
6 میلیون رو به شرکت آسانسور ... دادم و کار آسانسور خونه رو تحویل گرفتم، نمی دونید چقدر مادر خوشحاله از این قضیه.
یه خونه خریدم به قیمت 850 میلیون، با متراژ 250 متر، خیلی عالیه، با کلی تخفیف خریدم این قیمت چون پولم نقد بود. 250 میلیون دادم و قولنامه رو نوشتیم و باقیشم قراره فردا ببرم، دعا کنید جور شه، 600 باید فردا بدم.
آقای جهان آگهی راست می گفت پول خونه و ازدواج خدا جور می کنه!
باید ازدواجم امتحان کنم! البته این که شک ندارم خدا تو سوره نور قول داده که از فضل خودش بی نیاز می کنه. (قول خداستا، شوخی نگیری)
خدایا سپاسگزارم
سلام بعد از چند روز پیگیری این مطلب .خودم رو قانع کردم این روش امتحان کنم

اینم تصویری از خرید روز اول
[img][تصویر: 9ufxtcs6j6vamr1j3bs1_thumb.jpg][/img]
سلام بعد از چند روز پیگیری این مطلب .خودم رو قانع کردم این روش امتحان کنم

اینم تصویری از خرید روز اول

[تصویر: w6s20j7g5prhq7zfwhvc_thumb.gif]
سلام دوستان
امروز 512 میلیون تونستم جور کنم از اون 600 میلیونی که باید جور می کردم، 512 رو تو مشاور املاک به صاحب ملک دادم و قرار شد باقیش رو هم ظرف چند روز آینده پای سند بدم.
خود صاحب ملک هم از شدت نقد بودن من جا خورده بود و اعتماد بنفسش رو از دست داده بود!
خدا جون جز تو موثری در عالم نمی بینم، همانا که گنج های آسمان و زمین در دست توست و قانونت با تحریم و شرایط انسانها تغییر نمی کنه و این عدالت محضه.
سپاسگزارم خدا
روز 9 دی ماه 8 میلیون راس ساعت 8 واریز شد، امروز فقط بدهی های بزرگم رو تسویه کردم دقیق هشت میلیون رو دادم به تمام طلبکارم و دیگه هیج بدهی ندارم گویا یه کوه از رو دوشم برداشته شد
روز دهم دی ماه 16 میلیون واریز شد، از چند روز پیش مکاتباتی با شرکت ماکروسافت بولند ادوبی و شرکتهای که چند سال داشتم نرم افزارهای کرک شدشون رو استفاده می کردم داشتم و می خوام لایسنس تمام نرم افزارهای که به صورت تجاری استفاده کردم یا به صورت شخصی همه رو بخرم می خوام این احساس گناهی که به خاطر استفاه غیر قانونی از نرم افزارها داشتم رو از خودم دور کنم. همه 16 میلیون رو از طریق سایت payment24.ir تبدیل به دلار کردم و فقط دادم به لایسنس البته کم اوردم Yosef.gif
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع