سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بازی ثروت(واریز همه روزه پول بحساب شما)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
بچه ها هرکی خواست پیامی بده بفرسته رو ایمیلم
سلام خوبین؟
کسی نیست همه رفتن؟
دوستانی که تقاضای واریز دارند هر روز صبح پول بحسابشون واریز میشه و سعی کنید حتما روز شروع را در دفتر مخصوص یادداشت کنیدو بنویسید در هر دوره مبلغ دریافتی را صرف چه چیزی کرده اید.

در مورد سوال دوستمان در مورد چگونگی تجسم ذهنی و واقعی باید بگوین ، شما پولتان را باید صرف خرید چیزی کنید که در ابتدا در ذهنتان آنرا تصور می کنید ، اما واقعا اگر بخواهید در عالم واقعیت آنرا خلق کنید باید دقیقا مشابه واقعی آنرا بیابید ، و لمسش کنید تا رنگواقعیت بخود بگیرد.
نمیتوانید صرفا چون صد میلیارد پول بحساب مجازی دارید فقط تخیل داشتن چیزی را کنید که در واقعیت وجود ندارد و یا رسیدن به آن غیر ممکن است ، مثلا آرزو کنید یک سفینه داشته باشید ، این معلوم است که در حد یک توهم است.

پس
سلام میشه اقای رضایی به من هم پول بدین ممنون میشم
دوستان عزیز صبح حسابهای مجازیتون را چک کنید و از داشتن فراوانی لذت ببرید و آنرا خرج شادی درونی خود کنید

آقا مهدی مبلغ یک میلیون دوره اول بحساب شما منظور گردید ، آنرا بشادی هزینه کنید
(12-18-2014 08:38 PM)ahmad rezaee نوشته شده توسط: [ -> ]دوستانی که تقاضای واریز دارند هر روز صبح پول بحسابشون واریز میشه و سعی کنید حتما روز شروع را در دفتر مخصوص یادداشت کنیدو بنویسید در هر دوره مبلغ دریافتی را صرف چه چیزی کرده اید.

در مورد سوال دوستمان در مورد چگونگی تجسم ذهنی و واقعی باید بگوین ، شما پولتان را باید صرف خرید چیزی کنید که در ابتدا در ذهنتان آنرا تصور می کنید ، اما واقعا اگر بخواهید در عالم واقعیت آنرا خلق کنید باید دقیقا مشابه واقعی آنرا بیابید ، و لمسش کنید تا رنگواقعیت بخود بگیرد.
نمیتوانید صرفا چون صد میلیارد پول بحساب مجازی دارید فقط تخیل داشتن چیزی را کنید که در واقعیت وجود ندارد و یا رسیدن به آن غیر ممکن است ، مثلا آرزو کنید یک سفینه داشته باشید ، این معلوم است که در حد یک توهم است.

پس
ببینید ما وقتی می خواهیم مثلا یک جفت کفش بخریم به مغازه میریم و انواع مدل کفش رو میبینیم و یکی را میپسندیم .
قبل از رفتن به کفش فروشی که ما تصویر واضح و روشنی با تمام جزئیات از کفش مورد پسندمون در ذهنمون نداریم، در واقع این امر امکان پذیر نیست که ما قبل از دیدن یک چیز اون رو در ذهنمون با تمام جزئیات بیاریم و بپسندیم.
مگه نه؟
پس من اول باید برم اون چیز رو توی واقعیت ببینم و بپسندم بعد توی ذهنم تجسمش کنم؟
گفتین هر روز دریافتی دوبرابر روز قبل میشه؟

یه سوالی که ذهن منو درگیر میکنه اینه که بعد یک ماه که ما فقط به صورت ذهنی این فعالیت رو انجام دادیم و در عمل اتفاقی رخ نداده ایا این نمیتونه یک تاثیر منفی داشته باشه و حتی باعث افسردگی بشه؟
.....
سلام دوستان
آقای رضایی من امروز (پنج شنبه) نتونستم همه مبلغ رو خرج کنم، یه چیزایی که دوست داشتم بخرم قیمت شون بیشتر از 8 میلیون بود!
من امروز از فروشگاه آنلاین چرم مشهد یه کیف چرم خوشگل و شیک گرفتم 530000 هزار تومن به اضافه یه کیف پول بقیمت 102000 تومن.
250 هزار تومن هم یه پکیج آموزشی خریدم که خیلی نیازش داشتم و خدا رو بابتش شاکرم.
20 هزار تومن هم بابت کرایه و مجله خلاقیت و... خرج شد.
جمعا شد 902000 تومن.
کلا امروز کار داشتم نرسیدم به تفریح برم و برای لذت خودم خرج کنم، باقی 8 میلیون تو حساب موند، تا این لحظه هم که چک کردم تو حسابمه.
البته امروز لذت بردم، صبح سرکار و عصر کلاس آموزشی، بعدشم پیاده روی تا خونه، 9 شب رسیدم خونه.
سپاس دوستان
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع