سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بازی ثروت(واریز همه روزه پول بحساب شما)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
(12-21-2014 12:30 AM)قهرمان نوشته شده توسط: [ -> ]آقاي معزي، همشهري محترم لطفا آدرس اون رستوران يا غذاخوري كه با 20تومن يه غذاي مفصل ميشه خورد توشو به منم بگين چون پس فردا كه آقاي رضايي اولين يك ميليونو بحسابم ميريزن ميخوام قبل از هرچيز يه شكمي از عزا دربيارم!

بله همشهری عزیزم : شما میتونید با 20 تومن تو بسیاری از رستورانهای اردبیل یک وعده غذایی لوکس و کامل میل کنید. مثلا میتونید یک پرس چلوبرگ مخصوص + تمامی مخلفات اون رو در رستوران ارم نو میل کنید با مبلغ 15 تومن
یا یک پرس چلو ماهیچه با مخلفات رو در رستوران گل سرخ به مبلغ 19 هزار تومن

اضافه میارید که کم نمیاد. مطمئن باشید Smile

سنی ساغ یاشیاسان
سلام

من هم میخوام وارد این بازی بشم .
سلام ، قسط سوم پولم چهار میلیون به حسابم واریز شد ،خیلی ممنونم ، یه گوشی ایفون شش ۱۲۸ گیک نقره ای خریدم ۳۷۵۰ توملن و بقیش رو هم داد پول کاور و اپلکیشین ، الان با ایفون ۶ اومدم انجمن .
سلام دوستان
شنبه 29 ام حسابم چک کردم که دیدم 32 میلیون و خورده موجودی داره.
یه جی ال ایکس داشبورد جدید نوک مدادی خریدم، فکر کنم دویست و خورده ای ام ته حساب موند.
یکشنبه هم 64 میلیون بحسابم واریز شده که هنوز خرجش نکردم.
شاد و پیروز و ثروتمند باشید دوستان.
سلام
قانون جذب(همون تجسم ذهنی که استاد قربانیان بارها بهش اشاره کرده) از نظر علمی ثابت شده و کسی نمیتونه منکر این مسیله بشه
آقای رضایی بزرگوار ممنون از تاپیک خوبتون
اما دو تا موضوع هست که
1 .شاید زمان 30 روزه برای این مورد کمی رویایی باشه و مسلما برای نتیجه گرفتن زمان خیلی بیشتری نیاز هست
2.شاید بهتر بود که توی توضیحات اولیه قضیه آشنا ثروتمندتون را مطرح نمیکردید تا بقیه دوستان و کاربران به اشتباه نیفتن
من هم از امروز که روز تولدم هست میخوام شروع کنم
اما هر چی فکر میکنم مورد خاصی به ذهنم نمیخوره
تنها چیزی که در حال حاضر من را شاد میکنه گسترش کارم هست
با توجه به دو برابر شدن مبلغ واریزی من فکر کنم تا 1 هفته این بازی را ادامه بدم به آرزوم میرسم
من 50 میلیون برای کارم نیاز دارم
5 میلیون هم برای خودم خرید میکنم
آخی دلم برای خودم سوخت.چقدر سقف آرزوهام پایینهBlush
نقل قول :من 50 میلیون برای کارم نیاز دارم
5 میلیون هم برای خودم خرید میکنم
آخی دلم برای خودم سوخت.چقدر سقف آرزوهام پایینهBlush

سلام
بنظرم یکی از اهداف این بازی هم همینه، سقف کوتاه خودمون بشناسیم و ارتقا بدیمش.
صادقانه اقرار می کنم که تا حالا اینقدر متوجه کوچیک بودن خواسته هام نشده بودم، خدا تو قرآن گفته:
"درخواست هر درخواست کننده ای را اجابت می کنم."
ما که هیچ درخواستی نداریم منتظر اجابت چی هستیم؟
درخواست قانون این جهانه و خدا این قوانین رو برای جهان آفرینش وضع کرده و عدل خدا بنظرم همینه که قوانین جهان رو زیر پا نمی ذاره، بعضی وقتا ما تصور می کنیم اگر خدا عادل باشه باید به همه برابر ببخشه!
با
سپاس
.....
سلام ، قسط چهارم پولم مبلغ 8 میلیون واریز شد ,

از یک سایت چند خرید کردم

لپ تاپ MSI GS60 2PE خریدم 6000/000 میلیون تمان
آب مرکبات گیری مولینکس ویتاپرس 155/000 هزارتومان
سالادساز فیلیپس HR1388 سری Viva Collection خرید 329/000 تومان
مایکروویو پاناسونیک NN-C784MF خریدم 929/0000 تومان
قهوه ساز مولینکس FG360D10 خریدم 169/000 تومان
سشوار فیلیپس HP8233 خریدم 205/000 تومان
زیرانداز مسافرتی Thermarest خریدم 200/000 تومان

بفیش هم پول پست شد

خدایا شکرت
بسیار لذت می برم از کسب خود آگاهی پ لذت های دوستان
من چون بیشتر از دو هفته ای است که بازی را با دوستان انجام می دهم ، به نتایج عجیبی رسیده ام

همانطور که دوستان گفتند ، وقتی عمیق در باره خواستنی هایمان فکر می کنیم تازه متوجه میشویم چقدر در شناسایی خواسته های درونی کوتاهی کرده ایم و آنچه در طی عمرمان کودک درونمان خواسته ، بدان بی توجهی کرده ایم و آنها را فراموش کرده ایم و حالا تهی از خواسته ایم و آنچه می خواهیم در لحظه است و بیشتر به نیاز می ماند تا خواسته.

این بازی سراسر هیجان انگیز است و این را وقتی می نشینید و قلم و کاغذی آماده می کنید و در دفترتان می نویسید که چه می خواهید ، آنوقت درکش می کنید ، ذهن درگیر میشود و رویاهایتان رنگ می گیرند .

تاکید می کنم این بازی را جدی بگیرید ، مطمئن باشید که دوست من ، بخشنده ترین کسی است که می شناسید و او خلف وعده نمی کند .
ابتدا خواسته تان را کشف کنید ، او مسیر دریافتش را برایتان فراهم می کند گ
. اگر ایمان داشته باشید .

دوستان حتما عکس خواسته هایشان را در تاپیک قرار دهند . و یک نکته دیگر اینکه تا پول یک مرحله را خرج نکرده اید نمی توانید به مرحله دیگر وارد شوید ، علتش هم اینست که از خواسته های کوچک شروع کنید و مرحله به مرحله به خواسته های بزرگتر برسید .

در هر خرجکردی خداوند را به خاطر اینهمه نعمت و فراوانی که به شما عطا می کند سپاسگزارباشید.
شکر نعمت نعمتت افزون کند. کفر نعمت از کفت بیرون کند
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع