سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بازی ثروت(واریز همه روزه پول بحساب شما)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
وای چ جالب....منم هستم دوستان منم ببرید تو بازی ^_^ من خیلی به راز و قانون جذبش ایمان دارم ^_^
(02-10-2015 01:18 PM)ahmad rezaee نوشته شده توسط: [ -> ]آقای نعیمی و دوستان عزیز مبالغ دوره ای شما به حسابهایتان واریز شده است ، آنرا به شادی خرج کنید .

دوستانی که در گروه تلگرام بازی ثروت حضور دارند ، به خواسته های روزهای اولیه دارند واقعا دست پیدا می کنند .

توصیه می کنم این بازی را به قصد شناسایی اهداف لذتبخش زندگیتان شروع و ادامه دهید

سلام آقاي رضايي كجا واريز كرديد يه راهنمايي كنيد خوب
دوستان به ابتدای تاپیک توجه نمایید ، قواعد بازی درج شده است

مبالغی که در خواست می کنید را در دفتر مخصوص این بازی ثبت کنید

مثلا برای شروع بازی مبلغ پانصد هزار تومان در خواست می دهید و در صفحه اول دفتر بازی ثروت ، مبلغ و تاریخ شروع بازی را قید می کنید ، 5000000 ریال
صبح میتوانید بازی را با این مبلغ شروع کنید ، و چیزهای لذتبخش شخصی را طبق قواعد بازی خریداری کنید .

در حقیقت بازی مجازی است و شما با فرض داشتن این مبلغ به تصویر سازی دوست داشتنی هایتان می پردازید .
این بازی قدرتمند به شما کمک می کند ایده آل های درونی تان را پیدا کنید و برای بدست آوردنشان اقدام کنید .

با خرج پول طی همانروز و یا چند روز ، اتوماتیک به مرحله بعد وارد میشوید و باید ، مبلغ دوبرابر ، میزان قبلی را با تاریخ شروع دوره جدید در بالای دفتر یادداشت کنید و لیست ، قیمت و عکس چیزهایی را که می خرید را در دفترتان بچسبانید .
سلام خسته نباشید دوست عزیز
من هم میخوام در بازی شرکت کنم

لطفا راهنمایی کنید
سلام
اگه بازی هنوز تمام نشده منم بازی!
سلام استاد بنده هم تمايل به اين بازي دارم لطفا راهنمايي منيد
سلام دوستان منم راه بدین خیلی مشتاقم تو این بازی، بازی کنم.
من که گیج شدم یعنی چی؟ مگه میشه هیچی نفهمیدم یه نفر هر کی هر چقدر پول میخواد به حسابش واریز میکنه تا بره خوش باشه خرج کنه مگه همچین چیزی داریم؟
سلام
یه چندتا سوال داشتم از دوستایی که این بازی رو انجام دادن
اگه میشه بفرمائید بعد از این بازی به کدوم اهدافتون رسیدید؟؟
چه تاثیری بر روی شما گذاشته؟؟ یعنی باعث دلگرمی شده یا باعث مایوس شدن به خاطر اجرایی نشدن بازی؟؟
تونستید به مرحله آخر برسید؟؟ (اگه میشه بگید پول مرحله آخر رو کجا خرج کردید)

و به طور کلی هر استفاده ای که از این بازی توی زندگی واقعی کردین رو بنویسید تا دیگران هم تشویق بشن
باشتکر فراوان12_00210_004
دوست عزیز لطفا بگید چطوری بازی رو شروع کنیم ؟ کجا باید شرکت کنیم یه دفتر برداریم تو خونه و این بازی رو با خودمون بکنیم یا کنترل پنل چیزی داره لطفا در مورد نحوه شرکت توضیح بدید
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع