سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بازی ثروت(واریز همه روزه پول بحساب شما)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
دوستان شب همتون بخیر ،
شرط ورود به بازی اینست که درخواست کنید
این اولین راز قانون جذبه ask
وقتی بخواهید پول اتوماتیک وار بحسابتون واریز میشه

حالا اگر بتوانید این مبلغ را صرف چیزهایی کنید که با بدست آوردنشان شاد میشوید
شما پولتان را در جای درست خرج کرده اید و با اینکار با نظام کائنات همتراز میشوید

پس بخواهید تا بشما داده شود

قوانین بازی را در ادامه قرار میدهم ، فعلا پول واریزی امروزتان را صرف شادی دلتان کنید ، حتی یک طعم بستنی دوران کودکی بخرید و لذت ببرید
درود استاد, سوالم این بود که میشه جنس قسطی خرید مثل اتومبیل,موتور,لوازم خانگی,و غیره,؟؟؟
(12-16-2014 01:10 AM)ahmad rezaee نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان شب همتون بخیر ،
شرط ورود به بازی اینست که درخواست کنید
این اولین راز قانون جذبه ask
وقتی بخواهید پول اتوماتیک وار بحسابتون واریز میشه

حالا اگر بتوانید این مبلغ را صرف چیزهایی کنید که با بدست آوردنشان شاد میشوید
شما پولتان را در جای درست خرج کرده اید و با اینکار با نظام کائنات همتراز میشوید

پس بخواهید تا بشما داده شود

قوانین بازی را در ادامه قرار میدهم ، فعلا پول واریزی امروزتان را صرف شادی دلتان کنید ، حتی یک طعم بستنی دوران کودکی بخرید و لذت ببرید

با تشكر
خب استاد من درخواست پول براي شادي سازي خودم ميكنم ! 12_002
سلام
امروز مبلغ 2000000 تومان به حسابم واریز شد
و پس اندازش کردم برای خرید یک ماشین تا 10 روز دیگه که 20 میلیون بشه و ماشین مورد علاقه ام رو بخرم.
سلام ودرود
مبلغ 2000000 میلیون تومن به حسابم واریز شد رفتم باهاش 4 تا گوسفند خریدم و خرج ایتام کردم .
چقدر زیبا بود
»قواعد بازی ثروت «
۱-شما با شروع این بازی به منبع بی پایان ثروت متصل متصل میشوید.
۲- مبلغی که در ابتدا درخواست کنید هر روز صبح بحساب شما واریز خواهد شد.
۳- شما باید بتوانید این پول را در طی همان روز و یا روزهای بعد صرف خرید نیازها،دوست داشتنی ها، رویاها و هیجانات شادی ساز خصوصی خودتان کنید.
۴- با خرجکرد پول واریزی برای شادی روح و دلتان اتوماتیک وار به مرحله بعد وارد میشوید.
۵- با ورود به مرحله بعد میزان واریزی دوبرابر خواهد شد و مسابقه تا روز سی ام ادامه خواهد شماداشت‌.

»خرج پول در این موارد ممنوع است «

۱-شما نمی توانید این پول را حیف و میل کنید و بی هدف آنرا خرج کنید .
۲-نباید پولتان را به کسی ببخشید یا برای کسی هدیه بگیرید چون همان شخص اگر بخواهد میتواند بسادگی به این منبع بی پایان ثروت متصل شود.
۳- سرمایه گذاری ، خرید و انبار کردن اجناس، بیمه گذاری برای روز مبادا، بخشیدن به افراد دیگر ممنوع است.

» امتیازات بازی «
شرکت کننده ای که زودتر بتواند با خرجکرد پول و شادی خویشتن به مرحله سی ام وارد شود برنده بازی است و جایزه ویژه ای دریافت خواهد کرد.
بازی کننده ای که بیشترین سپاس
(12-16-2014 01:52 PM)ahmad rezaee نوشته شده توسط: [ -> ]»قواعد بازی ثروت «
۱-شما با شروع این بازی به منبع بی پایان ثروت متصل متصل میشوید.
۲- مبلغی که در ابتدا درخواست کنید هر روز صبح بحساب شما واریز خواهد شد.
۳- شما باید بتوانید این پول را در طی همان روز و یا روزهای بعد صرف خرید نیازها،دوست داشتنی ها، رویاها و هیجانات شادی ساز خصوصی خودتان کنید.
۴- با خرجکرد پول واریزی برای شادی روح و دلتان اتوماتیک وار به مرحله بعد وارد میشوید.
۵- با ورود به مرحله بعد میزان واریزی دوبرابر خواهد شد و مسابقه تا روز سی ام ادامه خواهد شماداشت‌.

»خرج پول در این موارد ممنوع است «

۱-شما نمی توانید این پول را حیف و میل کنید و بی هدف آنرا خرج کنید .
۲-نباید پولتان را به کسی ببخشید یا برای کسی هدیه بگیرید چون همان شخص اگر بخواهد میتواند بسادگی به این منبع بی پایان ثروت متصل شود.
۳- سرمایه گذاری ، خرید و انبار کردن اجناس، بیمه گذاری برای روز مبادا، بخشیدن به افراد دیگر ممنوع است.

» امتیازات بازی «
شرکت کننده ای که زودتر بتواند با خرجکرد پول و شادی خویشتن به مرحله سی ام وارد شود برنده بازی است و جایزه ویژه ای دریافت خواهد کرد.
بازی کننده ای که بیشترین سپاس

خب استاد حالا چطور شروع كنيم.درخواست هم كه داديم !
دوستان عزیز چون فرصت پرداختن به یکایک دوستان نیست ، در دفتر بازی ثروت که تهیه خواهید کرد انشالله ، روز نخست بازیتان را مشخص کنید و مبلغ درخواستی روز اولتان را بالای آن قید کنید ، حالا فکر کنید پول را برای چه چیزهای لازم و شادی آور میتوانید هزینه کنید.
با تهیه دفتر و نوشتن اولین رقم بازی شما شروع خواهد شد

میتوانید با این پول قرض هایتان را پرداخت کنید تا از لحاظ ذهنی آزاد شوید ،
با سلام
بسیار طرح و بازی هیجان انگیزی خواهد بود من هم انشاالله می خوام از فردا این بازی رو شروع کنم
طبق توصیه آقای رضایی یک دفتر تهیه کردم و روز نخست رو فردا یعنی 26 آذر نوشتم و چیزهای که منو با خرج کردن این پول به شادی و هیجان می یاره رو نوشتم
امیدوارم که تا مرحله آخر بازی موفق باشم!!!!
با آرزوی موفقیت برای همتون
سلام
خوبین دوستان میشه به منم توضیح بدین این قضیه چه جوریه واقعا همچین چیزی هست
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع