سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بازی ثروت(واریز همه روزه پول بحساب شما)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
امروز اول سال 2015 سی و دو میلیون واریز شد رفتم و جن 2 اصفهانی رو برداشتم دو میلیون هم قرار شد زمان قولنامه بدم خدایش ماشین رو باید از اصفهانی بخری مثل عروسک نگهش داشته. اینم عکس ماشین
[تصویر: CarImage2073511635555536673375817_4.jpg]
امرزو ساعت 9 حساب را چک کردم فک نمی کردم پول تو روز جمعه واریز بشه ولی راس 8 صبح 64 میلیون به حسابم ریخته شده، هنوز اصفهان هستم رفتم هتل عباسی، واقعا محیط هتل عالی است به دوستان پیشنهاد می دم اصفهان اومدن تو این هتل اقامت داشته باشن
[تصویر: garden5_600x400.jpg]
من که دارم تو فضای این هتل حال می کنم
12_002
فکرم هنوز درگیره گذشته است می خوام تمام دوستانی که در گذشته برام کار کردن و ناراحت از پیشم رفتن رو خوشحال کنم اون زمان نمی تونستم حقوق خوبی بهشون بدم. از 64 میلیون پنج میلیون رو برای خریدهای خودم بر می دارم دو تومان جن تو رو هم پرداخت کردم و 20 میلیون به حساب علی می ریزم وقتی بهش زنگ زدم می گفت اس ام اسش اومده ولی فک کرده 2 میلیون تومان است. وقتی بهش می گفتم برا چی به حسابش ریختم از صداش شوق رو می شنیدم، گفت می خوام با این پول ماشین بگیرم گفتم چند روز صبر کن تا ماشین خوب برات پیدا کنم 8 میلیون به حساب مهدی ریختم بیش از حد خوشحال شد گفت هر کاری بخوای شروع کنی با جان و دل هستم، 3 میلیون به حساب لاله،2 میلیون آیدا،4 میلیون آراز، 6 میلیون بهمن ،10 میلیون پژمان و 4 به حساب زهرا می ریزم و به پدرش زنگ می زنم.
به همه دوستان زنگ زدم هر دوستی که می دونم حتی یه ذره از دستم ناراحته ازشون حلالیت طلبیدم یه سر رفتم بازار و برای همه که تو ذهنم بود سوغاتی خریدم از ادکلان گرفته تا گز اصفهان ...خیلی حس خوبی دارم جاتون اصفهان خالیه
سلام دوستان
امروز روز 15 ام من هستش و مبلغ 16/384/000 تو حسابم دارم ک مبلغ 16000 میلیارد تومان رو یک ویلای بسیار خوب و تمیز نزدیک ب حرم مطهر خریداری نمودم و یکدستگاه اتوبوس در حد صفر جهت کارهای خیرییه خرید کردم
راس ساعت 8 مطابق معمول پول واریز شد، 128 میلیون تومان، اولین باره که چنین مبلغی تو حسابم بوده 12_002
امروز هم هتل عباسی هستم یه سوئیتش رو 7 روزه رزرو کردم به تمام دوستام که می دونم آدمهای با پشتکار هستند زنگ زدم مشخصاتشون رو گرفتم و برای تک تکشون تو روزهای هفته بلیط رفت و برگشت به اصفهان رو گرفتم. نزدیک 7 میلیون هزینه بلیطها و رزو سوئیت شد.
ساعت 14 آقای موسوی از شیراز اومد هتل.... تو لابی همدیگرو دیدیم قبلا با موسوی یه سایت راه اندازی کرده بودم که متاسفانه به خاطر عدم داشتن سرمایه سایت موفقی نشده بود، باهاش به توافق رسیدیم که مدیریت کل کار سایت با ایشون باشه و من یه سرور با 64 گیگ رم و پورت 2000 مگ از hostdl.com سفارش دادم شد 16 میلیون، تو چهار سایت عصر ایران و khabaronline و tabnak و خبرگزاری فارس هم تبلیغ سه تا شش ماه سفارش دادیم نزدیک 84 میلیون تومان شد. عصر وقتی موسوی برگشت شیراز یه سر رفتم تو سایت zar.ir یه سری خوشگل طلا سرویس طلای زرد و سفید عروس با نگین الماس تراش برلیان مدل: bset2192 برای نامزدم خریدم نزدیک 21 میلیون و پانصد شد مستقیم نشانی منزلشون رو به سایت دادم که با پست بره خونشون، بهش چیزی نگفتم که حسابی سوپرایز شه....

[تصویر: 10355_635339481215517394_l.jpg]
سلام دوستان
روز 11ام 1024000000 تومان به دست اوردم که چند روزه دنبال خرید یه مزرعه توپم که همیشه آرزوش رو داشتم.
بالاخره شنبه پیداش کردم و خریدمش.
یه باغ پسته 7 هکتاری که در کنارش یه مزرعه 10 هکتاری هم داره، با دو حلقه چاه برقی و 30 متر فضای مسکونی با انشعاب گاز و تلفن.
1400000000 می گفت اما من چون نقد بودم تونستم به قیمت 1100 تمومش کنم.
یک میلیارد دیروز دادم و 24 میلیونم خرج یه سری کارای اصلاحی تو مزرعه کردم مثل نصب دوربین مدار بسته، تعمیر کلی ساختمان مسکونی و...
100 میلیون از 2048000000 میلیونی که امروز بدست اوردم پرداخت کردم و سند رو بنامم زدم.
امروزم 5 کیلو سیب زمینی خریدم با 3 تا از دوستام رفتیم وسط مزرعه آتیش درست کردیم و سیب زمینی هارو کباب کردیم و خوردیم، وای که چقدر حال داد، لذتش از بهترین کباب ها بیشتر بود باوووووررررر کنید.
چه فضایی شده بود، دود وسط یه مزرعه، بوی دود و رطوبت و صدای مرغ و خروس و الاغ! از روستای بغلی می اومد وای چه لذتی، چه لذتی، دلم به حال خودمون (شهریا) سوخت واقعا.
خدا یا شکرت بخاطر خود مهربون و بخشنده و عطاگرت، شکر به اندازه بزرگیت.
آقاي رضايي منم ميخوام تو بازي شركت كنم بايد چيكار كنم
سلام دوستان
از 2048000000 تومنی که روز 12 ام بدست اوردم، صد میلیون که بابت انتقال سند باغ دادم و سند رو بنامم زدم.
دیروز یه اسب خریدم، خیلی به اسب سواری علاقه دارم و لذت می برم. 30 میلیون بابت اسب دادم، نژاد ترکمن خالص آخال تکه.
5 میلیون هم این هفته به دندانپزشکی دادم و تسویه کردم، تمومی دندونایی که نیاز به ترمیم داشت رو ترمیم کردم با بهترین مواد. داشتم به این فکر می کردم واقعا ارزش نعمت سلامتی چقدره؟
دوستان میتونید کمک کنید ارزش بدن انسان رو فقط از لحاظ جسمی تخمین بزنیم؟ واقعا چقدر میشه؟
1913000000 تومن تو حسابم هستش هنوز، چک کردن خود حسابم لذت بخشه ها.
خدایا شکرت بخاطر نعمت های بی انتهایت، خدایا شکرت بخاطر نعمت خلاقیتی که خود بینهایت نعمت می آفریند.
سلام به همه دوستان و بازی کنندگان ، بازی شادی آور و لذتبخش ثروت

چند روزی از ثروت سلامتی محروم بودم و دکتر عزیز به اندازه تمام عمرم آمپول و قرص تجویز کرد و ده روزه حالمون خوب و عالی شد .
واقعا سلامتی که نباشه دنیا با همه قشنگیاش پیش چشمتارم که همیشه رنگمی بازه و لطفی نداره .

امیدوارم از این ثروت پنهان خداوند محافظت کنید و از اون به بهترین نحو استفاده کنید .

واقعا از بازی دوستانم خیلی ذوق زده میشوم ، بچه ها خرجکردهاتون شیرینه و همینطور که بازی رو ادامه میدید ، اولویت های زندگیتون خودشون رو نشون می دهند .
حتما سعی کنید مراحل بازی رو تو دفتر چه بازی که تهیه کرده اید بنویسید تا یک دفترچه راهنمای زندگی و اهداف آینده درست بشه .
وقتی مینویسید ، و روی خواستنی های لذتبخش و شادی آورتون تمرکز و توجه می کنید ، آرام و آهسته اتفاقات حتمی برای رخ دادن اون پدیده ها شروع میشه، حالا اگر احساستون همراستا و در فرکانس جذب اونا باشه ، یعنی احساس شوق و شادی از داشتنشون داشته باشید بزودی به شما اعطا میشه و اتفاقات ، مسیرها و افراد جدیدی به زندگیتون وارد میشوند که شما را در رسیدن به خواسته تون یاری می کنند .

من خودم در حین بازی به چیزهایی فکر کردم که برام خیلی عجیب و لذتبخش بودند ، چیزهایی از دوست داشتنی های بچگیهام برام زنده شدند و اهداف جدید و لذتبخشی برایم ایجاد شدند که بهشون فکر نکرده بودند و جایی از این بازی دیگه خودم اشباع شدم و دیگه به تموم آرزوهام رسیدم ، اونوقت لبریز شدم و بیدریغ آنچه بدستم می رسید در راه ثروتمندی دیگران هزینه می کردم .
مثل همین آشنای بخشنده مون که بیدریغ می بخشه و به همه می بخشه ، نه جنسیت براش مطرحه و نه سن و رنگ و رو .

خداون رو بخاطر همه نعمت هایی که در اختیارمون گذاشته شاکرم و همیشه احساس خوشبختی می کنم .
خوشبخت بخاطر داشتن تن سالم ، خوشبخت بخاطر قدرت اندیشه ، خوشبخت بخاطر قدرت اعتماد بنفسم و خوشبخت بخاطر اینکه هنوز فرصتی و زمانی برای لذت بردن از زندگی و و همچنین توانایی بخشش و کمک به همنوعانم را دارم .
خدابا شکرررت.

دوستان عزیزی که در خصوصی و تاپیک درخواست شروع بازی را داده اند مبلغ اولیه 1000000تومان بحسابشون واریز شد
اونرو صرف لذتهای شادیبخش و درونی و شخصی تون کنید و از خریدهتون لذت ببرید.
یکشنبه 14 دی ماه راس ساعت 8 مبلغ 256 میلیون تومان واریز شد، محمد و خانمش از کرمانشاه اومدن بهش قضیه ثروتمند شدنم رو گفتم باورش نمی شد، می گفت دیونه شدم خانم و بچش رو گذاشتیم هتل تو سوئیت و خودمون یه سر رفتیم بیرون سوار جن 2 که شد گفت پسر احتمالا رفتی تو کار قاچاق چطور ممکنه چند روز اینقدر پول دار بشی ... بهش گفتم من فقط خواستم همین .... گفتم من رویا داشتم و مطمئن بودم برآورده میشه و الان تو واقعیتی هستم که منتظرش بودم.... یه دور زدیم بعد گفتم محمد بیا پیاده راه بریم مثل دوران دانشجویی ... گفتم می خوام تمام دوستان دانشگاهی رو دور هم جمع کنم .. خیلی خوشحال شد بهش گفتم از کارت بیا بیرون چقدر حقوق می خوای گفت ماهی دارم 1700000 می گیرم، گفتم من ماهی 4 میلیون بهت می دم برگرد کرمانشا استفا بده و برو شیراز دارم یه مجتمع 16 واحدی تو شیراز می خرم یکیش متعلق به تو است، فقط کرمانشاه که رفتی تو بهترین نقطش یه ویلای بزرگ برام پیدا کن. نزدیک 4 ساعت حرف زدم تا باور کرد از راه درست ثروتمند شدم. قول داد سریع استفا بده و تا هفته دیگه خونش رو ببره شیراز...... من یادم بود که محمد عاشق شیراز بود و حالا داره به آرزوش که زندگی تو شیراز بود می رسه... جن 2 رو دادم محمد گفتم برا برگشتن به کرمانشاه برو بلیط هواپیما رو کنسل کن و با جن 2 برو ... حال کرده بود، 250 میلیون هم ریختم به حسابش که پیش پرداخت یه ویلا شکیل تو کرمانشاه رو پرداخت کنه و هرچقدر هم کم اورد بعد به حسابش بریزم ، 4 میلیونم دادم بهش گفتم این حقوق ماه اولت، 2 میلیون بقیه هم بردم یه کت شلوار درست حسابی بخرم... من که دارم اصفهان حال می کنم
(01-09-2015 09:37 AM)ahmad rezaee نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه دوستان و بازی کنندگان ، بازی شادی آور و لذتبخش ثروت

چند روزی از ثروت سلامتی محروم بودم و دکتر عزیز به اندازه تمام عمرم آمپول و قرص تجویز کرد و ده روزه حالمون خوب و عالی شد .
واقعا سلامتی که نباشه دنیا با همه قشنگیاش پیش چشمتارم که همیشه رنگمی بازه و لطفی نداره .

امیدوارم از این ثروت پنهان خداوند محافظت کنید و از اون به بهترین نحو استفاده کنید .

واقعا از بازی دوستانم خیلی ذوق زده میشوم ، بچه ها خرجکردهاتون شیرینه و همینطور که بازی رو ادامه میدید ، اولویت های زندگیتون خودشون رو نشون می دهند .
حتما سعی کنید مراحل بازی رو تو دفتر چه بازی که تهیه کرده اید بنویسید تا یک دفترچه راهنمای زندگی و اهداف آینده درست بشه .
وقتی مینویسید ، و روی خواستنی های لذتبخش و شادی آورتون تمرکز و توجه می کنید ، آرام و آهسته اتفاقات حتمی برای رخ دادن اون پدیده ها شروع میشه، حالا اگر احساستون همراستا و در فرکانس جذب اونا باشه ، یعنی احساس شوق و شادی از داشتنشون داشته باشید بزودی به شما اعطا میشه و اتفاقات ، مسیرها و افراد جدیدی به زندگیتون وارد میشوند که شما را در رسیدن به خواسته تون یاری می کنند .

من خودم در حین بازی به چیزهایی فکر کردم که برام خیلی عجیب و لذتبخش بودند ، چیزهایی از دوست داشتنی های بچگیهام برام زنده شدند و اهداف جدید و لذتبخشی برایم ایجاد شدند که بهشون فکر نکرده بودند و جایی از این بازی دیگه خودم اشباع شدم و دیگه به تموم آرزوهام رسیدم ، اونوقت لبریز شدم و بیدریغ آنچه بدستم می رسید در راه ثروتمندی دیگران هزینه می کردم .
مثل همین آشنای بخشنده مون که بیدریغ می بخشه و به همه می بخشه ، نه جنسیت براش مطرحه و نه سن و رنگ و رو .

خداون رو بخاطر همه نعمت هایی که در اختیارمون گذاشته شاکرم و همیشه احساس خوشبختی می کنم .
خوشبخت بخاطر داشتن تن سالم ، خوشبخت بخاطر قدرت اندیشه ، خوشبخت بخاطر قدرت اعتماد بنفسم و خوشبخت بخاطر اینکه هنوز فرصتی و زمانی برای لذت بردن از زندگی و و همچنین توانایی بخشش و کمک به همنوعانم را دارم .
خدابا شکرررت.

دوستان عزیزی که در خصوصی و تاپیک درخواست شروع بازی را داده اند مبلغ اولیه 1000000تومان بحسابشون واریز شد
اونرو صرف لذتهای شادیبخش و درونی و شخصی تون کنید و از خریدهتون لذت ببرید.

آقاي رضايي منم درخواست دادم ولي چيزي نيست
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع