سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: موفقیت های دوستان بعد از پیوستن به انجمن.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
(06-25-2013 11:03 AM)نی نی عسلی نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-02-2013 01:28 AM)miomio نوشته شده توسط: [ -> ]استارت من از اين سايت بوده تا به الان كه ماهي حداقل 3 ميليون سود خالص كار ميكنم
از همه دست اندكاران سايت كمال تشكر را دارم
هميشه موفق و سلامت باشند
دوست عزیز خوشحالم به این موفقیت دست یافتی.
میشه بفرمایید چه مدت زمان صرف کردید تا به این درآمد رسیدید؟
خیلی خوشحالم .خدا پشت و پناهت. من اینها رو میشنوم انرژی میگیرم.
10_004
با سلام
من واقعا نمی دانم از کجا شروع کنم چون یکبار شکست خوردم حال اگر خودمم بخوام کاری شروع کنم والدینم اجازه نمیدهند البته حقم دارن چون این
شکست بنده برای آنها نیز گران تموم شد
(03-18-2012 01:08 PM)milaad نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خسته نباشید من برای ثروتمند شدن بایدچیکارکنم

اولین قدم چیکاربایدبکنم

به پول فکر نکن فقط وفقط کاری را شروع کن که بهش علاقه داری واز انجامش لذت می بری بعد ازاونه که پول مثل سیل برات می رسه
سلام
من خیلی وقته می خوام ثروتمند بشم اما انگار نمی خوام ؛الان حول وحوش 4 ساله که هر چی کتاب موفقیت هست رو خوندم اما هیچی...
چطور بگم؟ می خوام اما انگار همه درها بسته است . کسی هست دری به روم واکنه؟
اصلا میشه یه قواعدی گذاشت که با رعایتش به ثروتمندی نزدیک شد؟
من منتظر جواب دوستانخواهم ماند... لطفا کمکم کنید... .
(08-26-2013 10:39 PM)sadegh_Rich10 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من خیلی وقته می خوام ثروتمند بشم اما انگار نمی خوام ؛الان حول وحوش 4 ساله که هر چی کتاب موفقیت هست رو خوندم اما هیچی...

دوست عزیز خواندن صرف کتاب هیچ فردی را تا الان ثروتمند نکرده است. فقط خواندن کتاب مهم نیست بلکه پس از خواندن , عمل به مطالب کتاب می تواند چراغ راه شما باشد.
لطفا تایپیک زیر را پیگیری فرمائید:
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=9413&page=1
(08-26-2013 10:39 PM)sadegh_Rich10 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
دوست گلم
طولانی ترین راه ها با یک قدم آغاز می شود
میدونی چطور میشه یه گاو بزرگ رو خورد؟!
جواب معلومه !......
لقمه لقمه!

منتظر فراهم شدن شرایط ایده ال نباش چون توهستی که باید شرایط رو ایده ال کنی!
هرمریضی با نسخه خودش خوب میشه ودلیل نمیشه دارویی که بر ای من مفید بوده بدرد شما هم بخوره!پس بجای اینکه دنبال این باشی که چه کاری سود داره و دیگران باهاش پولدار شدن
علاقه وتخصص خودت رو کشف کن و شروع به کار کن!
تحقیق کن ؛مشورت کن؛ نترس وشروع کن!
یادت نره دیکته ننوشته غلط نداره!پس نگران اشتباه کردن نباش چون همه ادمهای موفق بلا استثنا مرتکب اشتباه شدن .
ادیسون وقتی برای اختراع لامپ 999 عنصر رو امتحان کرد.
میدونی چی گفت؟ گفت حالا فهمیدم این 999 عنصر برای درست کردن لامپ مناسب نیست!؟
آدم موفق کسیه که از تجربه دیگران استفاده کنه. ولی بعضی وقتا روزگار از ادم امتحان های سختی میگیره وبعدش بهت درس میده.

موفق وپیروز باشی10_004
با دونستن اینکه چی میخوام بشم وبه چه موقعیتی میخوام برسم چه جوری باید حرکتمو شروع کنم چه جوری از توانای خودم استفاده کنم مثلا از توانایی نویسندگی ام ....... فکرا مختلف اما نمی دونم از کجا چه جوری شروع کنم ممنون میشم اگر ایدهای دارید بفرمایید
بزرگترین محبتی که این انجمن به من کرده اینکه " دیوار ذهنی " خودمو تونستم بشکنم که خودش اولین و مهمترین کار برای شروع موفقیته.

اموزشی من حداکثر تا 31 شهریور تموم میشه. بعد اون انشالله استارت کارامو انجام میدم: 1 - ثبت نام گواهینامه ، 2 - کلاس زبان و ...
(08-30-2013 05:06 PM)مهیمن نوشته شده توسط: [ -> ]با دونستن اینکه چی میخوام بشم وبه چه موقعیتی میخوام برسم چه جوری باید حرکتمو شروع کنم چه جوری از توانای خودم استفاده کنم مثلا از توانایی نویسندگی ام ....... فکرا مختلف اما نمی دونم از کجا چه جوری شروع کنم ممنون میشم اگر ایدهای دارید بفرمایید

به نظر من به کمک یکی ( روانشناس ، دوست ، اهل خانواده ، اساتید انجمن ) علاقمندی ها و استعداد های خودت رو بشناس . بعد با کمک همون ها و خلاقیت خودت شروع به فعالیت کن.

در مورد توانایی نوشتن میتونی از ارسال مطلب برای مجله ها و روزنامه ها شروع کنی
به امید موفقیت
به نظر من برای ثروتمند شدن ابتدا باید در وجود خودمون نگاه کنیم ببینیم اصلا لازم هست که پولدار بشیم؟ یا اصلا اندازه پولدار شدن هستیم؟ الان بیشتر خوانندگان گرامی میگن خوب اره من کاملا میتونم که یک سرمایه دار بزرگ باشم. اما یه کمی تفکر برای پاسخ این سوال لازمه چون ممکنه که اگه یک مقدار از این بیشتر پول داشته باشیم برای خودمون دردسر درست کنیم و به جای اینکه باعث ارامشمون بشه باعث دردسر میشه .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
لینک مرجع