سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: موفقیت های دوستان بعد از پیوستن به انجمن.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
(10-26-2013 03:41 AM)satrap نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام به همه دوستان عزیز
من هم چند روزیست که به شما پیوستم. 1.5 سال پیش ورشکست شدم و شریکم داروندارم را به یغما برد. الان 7 ماه است بیکارم. روزگار بسیار بد و بحرانی دارم. یک فرزند دارم و مستاجرم. از قانون جذب و روانشناسی موفقیت اگاهی کامل دارم و بارها ازش نتایج خوبی گرفتم . اما در بحرانهای اخیر خیلی سرگشته بودم و نتونستم ازش استفاده کنم . الان 10-15 روزه که دوباره عزمم رو جزم کردم که مثبت باشم وازش استفاده کنم. در تب و اشتیاق ثروت دارم میسوزم. منظورم اینه که در حد مرگ مشتاق ثروت هستم. و دارم تمرین میکنم که حتی راه رفتن و غذا خوردنم ثروتمندانه باشه. ازونجایی که قبلا هم اینگونه تمرینات رو داشتم و ازش نتیجه هم گرفتم ، زمان زیادی نمیبره که دوباره ذهنم رو درست کنم. یکی دو تا ایده خوب هم برای اول کار دارم ولی فقط برای به دست اوردن سرمایه اولیه خوبه و دائمی نمیتونه باشه. راستی اینم بگم که فقط 4 تومن پول پیش دارم دست صاحب خونه و دیگر حتی یک ریال هم ندارم. به دلیل تاهل و داشتن بچه کوچک و شرایط بحرانی از شما دوستان عزیزم خواهش میکنم بنده رو توی اولویت قرار بدید و بگید چه باید بکنم. علاقه مندیها و استعداد هایم نیز برام روشن و واضحه .یک انتقاد هم از این سایت دارم و اون اینکه ادم در بدو ورود کمی گیج میشه و نمیدونه باید چیکار کنه. مثلا وقتی کامنتی با این عنوان میبینیم که فلانی اولین قدم رو برای میلیاردر شدن برداشت ،‌یا فلانی میلیاردر شد ،ادم حس میکنه که از پله اول شروع نکرده و مسیر سایت رو درست وارد نشده ،‌ و احساس بی اطلاعی و بی خبری باعث میشه ادم فکر کنه که از بقیه جا مونده و شوک بهش دست میده. من که اینطور شدم. البته محاسن و مزایای بسیار عالی این سایت که جای تقدیر و تشکر داره به جای خود، و حقش بود اول با تشکر شروع میکردم، ولی این یک مورد نقد هم میتونه سازنده و در جهت رفاه حال تازه واردان باشه. خلاصه که دوستان عزیز به دادم برسید که خیلی موردم اورژانسیه. متشکرم

دوست گرامی
باید بلند شوی و دوباره و دوباره و ... شروع کنی این قانون مردان موفقه.
من خودم از وقتی با گروه راهکار همکاری میکنم بکلی از تنبلی کم رویی دور شده ام
البته 20 ساله مطالعه میکنم و هیچوقت تمرین عملی نداشتم.
وحالا به فکر خرید و فروش همه چی هستم. در حالی که قبلا" خیلی بی فعالیت بودم
و منتظر معجزه
سلام من میخوام یه گلخانه پرورش خیار و گوجه احداث کنم 4000 متر مربع تقریبا هم همه شرایطش رو به راهه اب و زمین و گاز و برق در کنار زمین هست . زمین را نیز میخواهم بخرم و رویه وام جهاد حساب کردم که حدود 250 میلیون هزینه کلی شو برآورد کردم که دیگه بعد اون قابل بهره برداری میشه .میخواستم از دوستانی که در این زمینه کار کردن بپرسم که ایا توجیحه اقتصادی داره این سطح کار و اگر اعدادی هم دارن ارائه بدن لطفا.
ای دی هم میزارم دوستانی اگه لطف داشتن با هم صحبتی هم انجام میدیم.
با تشکر
ID Yahoo : amir.najafi43
(04-06-2012 12:43 AM)صدفی نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام خدمت همه دوستان
بعد از اولین سالگرد انجمن کلیه فکرها و تصورات باطل و غلط خود را کنار گذاشتم و از حالت بدبینی که در من بوجود آمده بود رهایی پیدا کردم در این مندت زمان کوتاه موفقیتهای من واقعا برای من غیر قابل باور بود یکی از انها عوض کردن شغلم و خریدن خانه بود بعد از ان بلافاصله ماشینمو عوض کردم و غیره و همه اینا فقط با باور قانون جذب.شفای کودک درونم.مثبت اندیشی و باور کائنات و تجسم خلاق صورت گرفت.

واقعا خوشحالم که با این انجمن آشنا شدم

سلام خوبی؟
میشه بگی چه مسیری رو طی کردی؟شاید برای دیگران مفید باشه.
(06-06-2013 04:05 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به شما عزیزان عضو جدید.
هدف انجمن:
1- تغییر نگرش
2- اشتغال و کارآفرینی
1- برای تغییر نگرش لازم است حداقل 3 ماه در انجمن تایپیکهای مختلف روانشناسی را مطالعه فرموده و به تجربیات عزیزان که که بازگو کرده اند توجه فرمائید.
2- پس از آن مدت ایمان دارم که ایده هایتان را برای اشتغال و حتی کارآفرینی می توانید پیاده کنید و یا ایده جدیدی بگیرید.
موفقتر باشید.
بدون تغییر نگرش به سختی می توان به اهداف رسید.
با سلام
اینتاپیک های روانشناسی کجا هستند؟
(11-22-2013 12:03 PM)afshinjan1 نوشته شده توسط: [ -> ]
(06-06-2013 04:05 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به شما عزیزان عضو جدید.
هدف انجمن:
1- تغییر نگرش
2- اشتغال و کارآفرینی
1- برای تغییر نگرش لازم است حداقل 3 ماه در انجمن تایپیکهای مختلف روانشناسی را مطالعه فرموده و به تجربیات عزیزان که که بازگو کرده اند توجه فرمائید.
2- پس از آن مدت ایمان دارم که ایده هایتان را برای اشتغال و حتی کارآفرینی می توانید پیاده کنید و یا ایده جدیدی بگیرید.
موفقتر باشید.
بدون تغییر نگرش به سختی می توان به اهداف رسید.
با سلام
اینتاپیک های روانشناسی کجا هستند؟

http://forum.unc-co.ir/forumdisplay.php?fid=106
سلام به همه ی برو بچه های انجمن امیدوارم هر کی به هر چی که دوست داره برسه البته منطقی !!!!
من یکبار شکست تلخی رو تجربه کردم شکستی که واقعا منو زمین زد و باعث شد چند سال عقب بیافتم ، باعث شد تا بترسم و همیشه برای انجام کاری تردید داشته باشم ... سعی میکنم در آینده ای نه چندان دور براتون تعریف کنم که چی شده که شکست خوردم ...
من از مازندران هستم شهرستان بهشهر ... شهری پر از جاهای دیدنی و پر از آثار باستانی و تاریخی از دوره شاه عباس صفوی که اگه بشه براتون عکسهای خیره کننده ای از مناظر و این آثار تاریخی میذارم ... البته با اجازه ی آقای مدیر کل !!!
من تازه عضو شدم و دارم قوانین و مقررات سایت رو مطالعه میکنم .. ایشالله بتونم با این انجمن همکاری صمیمانه و خوبی رو داشته باشم ... پس فعلا بای و التماس دعا ...
(05-03-2013 11:39 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
(05-03-2013 11:23 PM)mahshe نوشته شده توسط: [ -> ]با عرض سلام و خسته نباشید
آقا مهدی من شروینم و خیلی خوشحالم که به گروهتون ملحق شدم(البته اگه قابل بدونید)!
امیدوارم با مشاوره های شما بتونم به اون هدفی که دارم برسم
خیلی دوست دارم سال دیگه منم جز موفقیت های انجمن سهمی داشته باشم.

شروین جان مقدمت گلباران. امیدوارم بعد از مدتی شاهد بازگو کردن موفقیتهای شما باشیم. برابر مذاکره حضوری انشالله حرکت کاری بزودی شروع خواهد شد.

سلام استاد گرامي
من افشين هستم .با اينكه سالهاست تو زمينه روانشناسي موفقيت مطالعه دارم و موفقيت هايي هم تو زمينه كاري خودم داشتم اما براي يادگيري بيشتر فنجان خودم رو خالي كردم و مي خوام دست به كارهاي عملي تو زمينه مورد علاقه خودم بزنم و شركت خودم رو راه بندازم.راستش مي خواستم بدونم كه امكانش هست كه حضورا خدمتتون برسم و يك فنجان چاي مهمونتون باشيم؟09392118940
(11-24-2013 04:25 PM)afshinjan1 نوشته شده توسط: [ -> ]
(05-03-2013 11:39 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
(05-03-2013 11:23 PM)mahshe نوشته شده توسط: [ -> ]با عرض سلام و خسته نباشید
آقا مهدی من شروینم و خیلی خوشحالم که به گروهتون ملحق شدم(البته اگه قابل بدونید)!
امیدوارم با مشاوره های شما بتونم به اون هدفی که دارم برسم
خیلی دوست دارم سال دیگه منم جز موفقیت های انجمن سهمی داشته باشم.

شروین جان مقدمت گلباران. امیدوارم بعد از مدتی شاهد بازگو کردن موفقیتهای شما باشیم. برابر مذاکره حضوری انشالله حرکت کاری بزودی شروع خواهد شد.

سلام استاد گرامي
من افشين هستم .با اينكه سالهاست تو زمينه روانشناسي موفقيت مطالعه دارم و موفقيت هايي هم تو زمينه كاري خودم داشتم اما براي يادگيري بيشتر فنجان خودم رو خالي كردم و مي خوام دست به كارهاي عملي تو زمينه مورد علاقه خودم بزنم و شركت خودم رو راه بندازم.راستش مي خواستم بدونم كه امكانش هست كه حضورا خدمتتون برسم و يك فنجان چاي مهمونتون باشيم؟09392118940

افشین جان من همیشه در خدمتم.10_004
خد اوکیلی همین انرژی مثبتی که تو این سایت داره موج میزنه یعنی همه چیز.ی جایی وقتی در مقابل مشکلات کم میاری این سایت و بچه هاش باانرژیشون عین کوه پشتتنن
درود خدمت دوستان محترم ....
من خیلی دوست دارم که در این تاپیک بنویسم که من هم شروع کردم ....یکسری فعالیتهایی انجام دادم در زمینه کاملا نامربوط به رشته تحصیلی (مهندسی صنایع) و کاری که برای اولین بار تجربه اش کردم از طریق شرکت در یک نمایشگاه هنرهای دستی.....البته چیزی که شور و شوق رو در وجود من هر لحظه شعله ور میکنه ،امیدی هست که به موفقیت خودم دارم ....
الان با اینکه تقریبا دو ماه تا کنکور ارشد فرصت باقیست و کلی از برنامه درسی که اخیرا شروع کردم عقب افتادم ولی امیدوارم که بتونم ازین به بعد جبران کنم .....و همچنین تقریبا یک تا دو ماه بعد کنکور ارشد فعالیتم رو رسمی تر کنم ....(اعتراف میکنم گاهی فکر کردن به بعد از کنکور و شروع فعالیتم من رو از پرداختن به کنکور و ادامه مسیر منصرف میکنه وی با این حال بارها ری استارت کردم و آخرین ری استارت هم از 2 روز پیش شروع شد ولی بدلیل یکسری مشغله نتونستم طبق برنامه پیش برم ...فعلا 2 روز ار برنامه درسی عقب هستم ...)

امیدوارم همگی موفق باشیم....
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
لینک مرجع