سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: موفقیت های دوستان بعد از پیوستن به انجمن.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
(09-06-2013 01:30 PM)اقای خاص کار نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من برای ثروتمند شدن ابتدا باید در وجود خودمون نگاه کنیم ببینیم اصلا لازم هست که پولدار بشیم؟ یا اصلا اندازه پولدار شدن هستیم؟ الان بیشتر خوانندگان گرامی میگن خوب اره من کاملا میتونم که یک سرمایه دار بزرگ باشم. اما یه کمی تفکر برای پاسخ این سوال لازمه چون ممکنه که اگه یک مقدار از این بیشتر پول داشته باشیم برای خودمون دردسر درست کنیم و به جای اینکه باعث ارامشمون بشه باعث دردسر میشه .

متاسفانه تفکر ما ایرانیها در مورد پول خیلی بده!
فک میکنیم هر کی پولداره حتما خلافکار یا کلاهبرداره!
قرار نیست که بعد پولدار شدن ارامشمون از بین بره، اتفاقا شما وقتی پولدار شدید میتونید یه روز برید پرورشگاه و واسه بچه ها بی سرپرست هدیه بگیرید بنظرتون با این کار باعث نمیشه حداقل تا یه هفته ارامش درونی پیدا کنید؟
(09-06-2013 01:30 PM)اقای خاص کار نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من برای ثروتمند شدن ابتدا باید در وجود خودمون نگاه کنیم ببینیم اصلا لازم هست که پولدار بشیم؟ یا اصلا اندازه پولدار شدن هستیم؟ الان بیشتر خوانندگان گرامی میگن خوب اره من کاملا میتونم که یک سرمایه دار بزرگ باشم. اما یه کمی تفکر برای پاسخ این سوال لازمه چون ممکنه که اگه یک مقدار از این بیشتر پول داشته باشیم برای خودمون دردسر درست کنیم و به جای اینکه باعث ارامشمون بشه باعث دردسر میشه .
دوست عزیز دعا کن ظرفیت دوستان همزمان با پولدار شدن آنها بزرگ بشه آنوقت دیگه جای نگرانی نخواهد بود و مطمئنا دردسری درست نمی کنند.
(09-06-2013 05:17 PM)نی نی عسلی نوشته شده توسط: [ -> ]
دوست عزیز دعا کن ظرفیت دوستان همزمان با پولدار شدن آنها بزرگ بشه آنوقت دیگه جای نگرانی نخواهد بود و مطمئنا دردسری درست نمی کنند.

وقتی فعالیت کاری را داریم و ذهن ما هم ثروتمند شدن ما را قبول کرد , پول چون سیل بطرف ما سرازیر می شود. اگر فرهنگ استفاده از آن را داشتیم بخوبی زندگی میکنیم و در غیر اینصورت زیر این سیل غرق می شویم.
سلام به همگی من برای کسب درامد ایده های خوبی برای خودم دارم اما یا بعضیاشونو بلد نیستم یا ثرمایشو ندارم کسی میتونه بیاد و با هم پشت به پشت هم حرکت کنیم و موفق بشیم؟؟؟
(09-08-2013 09:17 PM)اقای خاص کار نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همگی من برای کسب درامد ایده های خوبی برای خودم دارم اما یا بعضیاشونو بلد نیستم یا ثرمایشو ندارم کسی میتونه بیاد و با هم پشت به پشت هم حرکت کنیم و موفق بشیم؟؟؟

برای کسب درامد حتما نباید ایده نو داشت ، یا حتما نباید اول کار سرمایه داشت
بسم الله کار را بگید ، بعد توی مسیر می توانید ایده هاتون را اجرایی کنید یا با عزیزی هم سفر بشید
همین اول کار بدون تجربه ، با ایده نو ، درصد ریسک خیلی بالا می ره 10_004
سلام بر دوستان عزیز برای رسیدن به موفیقیت و کسب درآمد باید از کجا شروع کنم ؟ من دانشجوی ارشد گیاهان دارویی هستم و برای شروع کسب درامد نیاز به کمک شما دوستان عزیز دارم.هرکی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم
میشه تو کمک کنی حالا که گفتی با دوستان کار رونق بدیمHeart
میناک جوووون بیا با هم شروع کنیم این کسب درآمد رو قبولهBlush
منم تازه عضو شدم ولی چند وقت دیگه در ج مینویسم تونستم میلیاردر شم
منم میخوام پولدار بشم
سلام منم دو هفته ای هست که شروع کردم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
لینک مرجع