سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: موفقیت های دوستان بعد از پیوستن به انجمن.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
در ضمن دنبال کارهایی هستم که تو خونه بیشتر بشه انجام داد...کسی اطلاعات داره کمکم کنه؟
(05-31-2015 08:34 PM)Negar joon نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان.منم تازه تو این سایت عضو شدم.خیلیییییی انگیزه گرفتم وقتی موفقیت هاتون رو خوندم
ازتون خواهش میکنم کمکم کنید تا منم بتونم به در آمد دلخواهم برسمHuh
خیلیییییییی انگیزه ام زیاد شد وقتی اینجا اومدم.خیلی خوشحالم و امید گرفتم که حتما فعالیت کنم.ولی من صفر صفرمHuh
تورو خدا کمکم کنید و ایده های خوب بدین که نیاز به تخصص خاصی هم نداشته باشهConfused

خودشناسی - نوشتن اهداف - شکستن دیوارهای ذهنی
سلام بنده حسن زاده هستنم دانشجوی نرم افزار ترم آخر و عاشق برنامه نویسی همونطور ک اکثرا میدونید برنامه نویسی یکی از شغلای پردرآمد ب حساب میاد و من ب دلایلی از دنیای برنامه نویسی دور شدم :-(و یه جورایی میخوام از صفر شروع کنم کسی هست ک بتونه کمکم کنه عایااااا؟؟؟
(07-06-2015 04:54 PM)zahrahassanzade نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بنده حسن زاده هستنم دانشجوی نرم افزار ترم آخر و عاشق برنامه نویسی همونطور ک اکثرا میدونید برنامه نویسی یکی از شغلای پردرآمد ب حساب میاد و من ب دلایلی از دنیای برنامه نویسی دور شدم :-(و یه جورایی میخوام از صفر شروع کنم کسی هست ک بتونه کمکم کنه عایااااا؟؟؟

سلام حالا که برنامه نویسی کار کردی برو سمت جاوا و اندروید .. درامدش خیلی خوبه
5_004
سلام به همه
من تازه واردم .
کمک میخوام . راهنمایی و یه دنیا انرژی مثبت
خیلی دوست دارم تو کارم موفق شوم اومدن به این سایت بهم انگیزه می ده امیدوارم راهنمایی کنید واسه موفقیت تو کارم کسی اینجا هیت که بتونه تو بازاریابی تو عراق بهم کمک کنه ممنون میشم.
با عرض معذرت از دوستان فکرکنم این تاپیک برای "بیان موفقیت دوستان" باشه نه مطرح کردن "درخواست راهنمایی"
لطفا این درخواستتون رو توی قسمت مشاوره با اساتید مطرح کنید.A00 (13)
متاسفم
Huhدوستان سلام .من هر کاری انجام میدم تا یک مشکل پیش میاد بی خیالش میشم .را ه حل لطفا
(02-09-2012 03:20 PM)azim نوشته شده توسط: [ -> ]من که شدیدا دوباره برای انجام کار تیمی روحیه گرفتم. راستش مدتی بود که فعالیت های تیمی خودم رو کنار گذاشته بودم و بیشتر به دنیای شخصی خودم میپرداختم ، ولی تو این مدت شدیدا حس کردم دوباره میتونم لیدر بشم و یک خلاقیت تازه رو شروع کنم....

Huh
ببخشید من تازه واردم و کلا گیج شدم نمی دانم اینجا باید چکار کرد کمک
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
لینک مرجع