سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: موفقیت های دوستان بعد از پیوستن به انجمن.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
آقا همه میخوانم خوب منم میخوام پولدار بشم
چیم مگه کمتر از پولداراست
من یه شرکت تبلیغاتی راه اندازی کردم که به لطف خدا مشتریان جدیدی پیدا کردم و دارم فعالیت می کنم. البته گرانی های اخیر تاثیر منفی روی کارم داشت اما نه در حدی که به ضرر و زیان برسم. ضمنا برای اولین بار در کشور طراحی دیجیتالی نقاشی سه بعدی رو راه اندازی کردم که اگر خدا بخواد داره جواب می ده.
(09-13-2013 10:21 AM)minamk نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بر دوستان عزیز برای رسیدن به موفیقیت و کسب درآمد باید از کجا شروع کنم ؟ من دانشجوی ارشد گیاهان دارویی هستم و برای شروع کسب درامد نیاز به کمک شما دوستان عزیز دارم.هرکی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم

الان بهترین زمانه برای رشته شماست. تب طب سنتی بالاگرفته و همه دنبال گیاهان دارویی هستند
با سلام به همه دوستان عزیز
من هم چند روزیست که به شما پیوستم. 1.5 سال پیش ورشکست شدم و شریکم داروندارم را به یغما برد. الان 7 ماه است بیکارم. روزگار بسیار بد و بحرانی دارم. یک فرزند دارم و مستاجرم. از قانون جذب و روانشناسی موفقیت اگاهی کامل دارم و بارها ازش نتایج خوبی گرفتم . اما در بحرانهای اخیر خیلی سرگشته بودم و نتونستم ازش استفاده کنم . الان 10-15 روزه که دوباره عزمم رو جزم کردم که مثبت باشم وازش استفاده کنم. در تب و اشتیاق ثروت دارم میسوزم. منظورم اینه که در حد مرگ مشتاق ثروت هستم. و دارم تمرین میکنم که حتی راه رفتن و غذا خوردنم ثروتمندانه باشه. ازونجایی که قبلا هم اینگونه تمرینات رو داشتم و ازش نتیجه هم گرفتم ، زمان زیادی نمیبره که دوباره ذهنم رو درست کنم. یکی دو تا ایده خوب هم برای اول کار دارم ولی فقط برای به دست اوردن سرمایه اولیه خوبه و دائمی نمیتونه باشه. راستی اینم بگم که فقط 4 تومن پول پیش دارم دست صاحب خونه و دیگر حتی یک ریال هم ندارم. به دلیل تاهل و داشتن بچه کوچک و شرایط بحرانی از شما دوستان عزیزم خواهش میکنم بنده رو توی اولویت قرار بدید و بگید چه باید بکنم. علاقه مندیها و استعداد هایم نیز برام روشن و واضحه .یک انتقاد هم از این سایت دارم و اون اینکه ادم در بدو ورود کمی گیج میشه و نمیدونه باید چیکار کنه. مثلا وقتی کامنتی با این عنوان میبینیم که فلانی اولین قدم رو برای میلیاردر شدن برداشت ،‌یا فلانی میلیاردر شد ،ادم حس میکنه که از پله اول شروع نکرده و مسیر سایت رو درست وارد نشده ،‌ و احساس بی اطلاعی و بی خبری باعث میشه ادم فکر کنه که از بقیه جا مونده و شوک بهش دست میده. من که اینطور شدم. البته محاسن و مزایای بسیار عالی این سایت که جای تقدیر و تشکر داره به جای خود، و حقش بود اول با تشکر شروع میکردم، ولی این یک مورد نقد هم میتونه سازنده و در جهت رفاه حال تازه واردان باشه. خلاصه که دوستان عزیز به دادم برسید که خیلی موردم اورژانسیه. متشکرم
(10-26-2013 03:41 AM)satrap نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام به همه دوستان عزیز
من هم چند روزیست که به شما پیوستم. 1.5 سال پیش ورشکست شدم و شریکم داروندارم را به یغما برد. الان 7 ماه است بیکارم. روزگار بسیار بد و بحرانی دارم. یک فرزند دارم و مستاجرم. از قانون جذب و روانشناسی موفقیت اگاهی کامل دارم و بارها ازش نتایج خوبی گرفتم . اما در بحرانهای اخیر خیلی سرگشته بودم و نتونستم ازش استفاده کنم . الان 10-15 روزه که دوباره عزمم رو جزم کردم که مثبت باشم وازش استفاده کنم. در تب و اشتیاق ثروت دارم میسوزم. منظورم اینه که در حد مرگ مشتاق ثروت هستم. و دارم تمرین میکنم که حتی راه رفتن و غذا خوردنم ثروتمندانه باشه. ازونجایی که قبلا هم اینگونه تمرینات رو داشتم و ازش نتیجه هم گرفتم ، زمان زیادی نمیبره که دوباره ذهنم رو درست کنم. یکی دو تا ایده خوب هم برای اول کار دارم ولی فقط برای به دست اوردن سرمایه اولیه خوبه و دائمی نمیتونه باشه. راستی اینم بگم که فقط 4 تومن پول پیش دارم دست صاحب خونه و دیگر حتی یک ریال هم ندارم. به دلیل تاهل و داشتن بچه کوچک و شرایط بحرانی از شما دوستان عزیزم خواهش میکنم بنده رو توی اولویت قرار بدید و بگید چه باید بکنم. علاقه مندیها و استعداد هایم نیز برام روشن و واضحه .یک انتقاد هم از این سایت دارم و اون اینکه ادم در بدو ورود کمی گیج میشه و نمیدونه باید چیکار کنه. مثلا وقتی کامنتی با این عنوان میبینیم که فلانی اولین قدم رو برای میلیاردر شدن برداشت ،‌یا فلانی میلیاردر شد ،ادم حس میکنه که از پله اول شروع نکرده و مسیر سایت رو درست وارد نشده ،‌ و احساس بی اطلاعی و بی خبری باعث میشه ادم فکر کنه که از بقیه جا مونده و شوک بهش دست میده. من که اینطور شدم. البته محاسن و مزایای بسیار عالی این سایت که جای تقدیر و تشکر داره به جای خود، و حقش بود اول با تشکر شروع میکردم، ولی این یک مورد نقد هم میتونه سازنده و در جهت رفاه حال تازه واردان باشه. خلاصه که دوستان عزیز به دادم برسید که خیلی موردم اورژانسیه. متشکرم

سلام منم تو این شرایط قرار گرفتم با این تفاوت که علاوه بر مال خودم کلی هم بدهی برام مونده بود .. مهم اینه که بتوانی خودت را زود پیدا کنی و از فکر و خیالش بیرون بیایی و از اعتبارت و انچه که فکر میکنی داری از فکر و اندیشه و دوستان و ارتباطات استفاده کنید و شروع کنید .. قطعا سال اینده این موقع باز همه چیز در بهترین حالت خود است ...
(( کره زمین از ان مردمان سخت کوش درست کردار است ))

(08-26-2013 10:39 PM)sadegh_Rich10 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من خیلی وقته می خوام ثروتمند بشم اما انگار نمی خوام ؛الان حول وحوش 4 ساله که هر چی کتاب موفقیت هست رو خوندم اما هیچی...
چطور بگم؟ می خوام اما انگار همه درها بسته است . کسی هست دری به روم واکنه؟
اصلا میشه یه قواعدی گذاشت که با رعایتش به ثروتمندی نزدیک شد؟
من منتظر جواب دوستانخواهم ماند... لطفا کمکم کنید... .

کتابای موفقیت وقتی جواب میدن که شروع کنی به کار .. وقتی تلاش میکنی توصیه های کتاب ها به کار شما می اید وگرنه فقط با کتاب خواندن اتفاقی نمی افتد ..
از کاری مثل بازار یابی که سرمایه هم نمیخواد شروع کنید .
سلام.دوستان عزیزمن کتابهای زیادی رامطالعه کردم.ولی چیزی موثرتر از عمل کردن سراغ ندارم.فراموش نکنیم دوصد گفته چون نیم کردارنیست.من شروع کردم.
سلام .من قسم می خورم تا خرداد ماه سال 1394 اولین ملیلرد تومن خودمو به دست بیارم4yajuyo
(10-26-2013 10:17 AM)davaran نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-26-2013 03:41 AM)satrap نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام به همه دوستان عزیز

سلام منم تو این شرایط قرار گرفتم با این تفاوت که علاوه بر مال خودم کلی هم بدهی برام مونده بود .. مهم اینه که بتوانی خودت را زود پیدا کنی و از فکر و خیالش بیرون بیایی و از اعتبارت و انچه که فکر میکنی داری از فکر و اندیشه و دوستان و ارتباطات استفاده کنید و شروع کنید .. قطعا سال اینده این موقع باز همه چیز در بهترین حالت خود است ...
(( کره زمین از ان مردمان سخت کوش درست کردار است ))

(08-26-2013 10:39 PM)sadegh_Rich10 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من خیلی وقته می خوام ثروتمند بشم اما انگار نمی خوام ؛الان حول وحوش 4 ساله که هر چی کتاب موفقیت هست رو خوندم اما هیچی...
چطور بگم؟ می خوام اما انگار همه درها بسته است . کسی هست دری به روم واکنه؟
اصلا میشه یه قواعدی گذاشت که با رعایتش به ثروتمندی نزدیک شد؟
من منتظر جواب دوستانخواهم ماند... لطفا کمکم کنید... .

کتابای موفقیت وقتی جواب میدن که شروع کنی به کار .. وقتی تلاش میکنی توصیه های کتاب ها به کار شما می اید وگرنه فقط با کتاب خواندن اتفاقی نمی افتد ..
از کاری مثل بازار یابی که سرمایه هم نمیخواد شروع کنید .

سلام.من هم مثل شما کتابهای موفقیت خیلی خوندم و هنوز هم میخونم...قدم اول خیلی سخته،فقط باید اراده کنی و قدم اول رو برداری،بعدش باید انرژی تو بالا نگه داری با جملات مثبت و خوندم مطالب موفقیتی و از این جور چیزا و بقیه اش خود به خود درست میشه.ببین به چی علاقه داری؟آموزش،وسایل دست ساز،کامپیوتر،فنی و...بعدش در موردش تحقیق کن(تو همین اینترنت،گوگل)و هر روز آرزو تو جلو چشمات ببین و یکهو چشماتو باز میکنی و میبینی که به خواسته ات رسیدی
من به کار های هنری خیلی علاقه دارم ،و رشته عکاسی رو قراره دنبال کنم(البته رشته اصلیم حسابداریه که خیلی وقته فارغ التحصیل شدم و کنار گذاشتمش)میخوام یه آتلیه بزنم و تا حالا هم خیلی از اینترنت اطلاعات در مورد عکاسی به دست آوردم.کلاس فنی و حرفه ای هم میخوام برم .هر روز هم جملات مثبتم رو رو گوشیم ظبط کردمو گوش میدم و انرژیمو بالا نگه میدارم و هر روز هم علاقه مند تر میشم.
موفق باشی
سلام.یه سوال برام پیش اومده!!!!!
اونم اینه که،این جملات و به اصطلاح درجه هایی که تو این سایت بهت میدن بر چه اساسیه؟؟؟(قدم اول را برای ملیاردر شدن برداشت،در پله دوم ملیاردر شدن است،و ...
بر اساس پست هاییه که میزاریم؟؟؟منظورم تعداد پست هاست؟
دوست گرامی این عنواین را خود سیستم بر اساس تعداد ارسال ها می دهد
می توانید جزئیات بیشتر را در لینک زیر ببینید:
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=4307
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
لینک مرجع