سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: موفقیت های دوستان بعد از پیوستن به انجمن.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
سلام. امروز به طور اتفاقي با اين سايت آشنا شدم و عضو شدم. مي خوام از امروز شروع كنم . يك ايده به تازگي يعني همين چند روز پيش به ذهنم خطور كرد و تو اينترنت سرچ كردم تا بشتر بدونم و اينجا رو پيدا كردم و ... روحيم صد چندان شد و جديتم هزاران برابر. اميد به خدا آروم آروم قدم بر ميدارمو ميرم جلو. اما اولين قدم رو برداشتم و بخاطر اين ازتون ممنونم (:
(04-07-2013 12:36 AM)marymab نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. امروز به طور اتفاقي با اين سايت آشنا شدم و عضو شدم. مي خوام از امروز شروع كنم . يك ايده به تازگي يعني همين چند روز پيش به ذهنم خطور كرد و تو اينترنت سرچ كردم تا بشتر بدونم و اينجا رو پيدا كردم و ... روحيم صد چندان شد و جديتم هزاران برابر. اميد به خدا آروم آروم قدم بر ميدارمو ميرم جلو. اما اولين قدم رو برداشتم و بخاطر اين ازتون ممنونم (:

مقدمت گلباران.Heart
من تازه عضوشدمو .اولین چیزی که بعدازعضوشدن دراینجا تونستم بدست بیارم یه حس خوب هستش. به امیدخدا میرسیم به اون بالابالاها
از بیکاری خسته شده بودم هیچ کاری با درامدی که من می خواستم نبود یکی دوباری کاری با حقوق 300 یا 400 بهم خورد از صبح تا شب بود به موقع هم حقوق نمی دادن اصلا دلم نمی خواست که با این همه زحمت پول کمی در بیارم رفتم تو اینترنت دنبال شغلای پر درامد که با این سایت اشنا شدم بار اولی که پیداش کردم 3 روز همش تو سایت بودم ببینم بچه ها دارن چیکار می کنن همه شغلها رو بررسی کردم اونی که می خواستم رو پیدا کردم اولش یکم به مشکل می خوردم اما وقتی میامدم تو سایت و روحیه عالی بچه ها رو می دیدم دوباره شارژ می شدم بر می گشتم سر کارم بعد 6 ماه اصلا فکر هم نمی کردم من که به عمرم یه 1000 تومنی هم درنیاوردم بتونم ماهی یکو نیم در بیارم این انجمن و همه بچه هایی که توی اون هستن مثل یه خانواده خوب برای من هستن دم همتون گرم حرف ندارین
دوستان گلم.منم شیرازم .تازه عضو شدم.کمکاتونو از من دریغ نکنید.ممنونم از همتون...
تنهاترین کلمه "گوشه گیری"است...بدان که همیشه جمع بهتر از فرد بوده.
پس دوستان عزیز بهم کمک کنیم
یاحق
(04-09-2013 12:57 PM)سهیلا نوشته شده توسط: [ -> ]از بیکاری خسته شده بودم هیچ کاری با درامدی که من می خواستم نبود یکی دوباری کاری با حقوق 300 یا 400 بهم خورد از صبح تا شب بود به موقع هم حقوق نمی دادن اصلا دلم نمی خواست که با این همه زحمت پول کمی در بیارم رفتم تو اینترنت دنبال شغلای پر درامد که با این سایت اشنا شدم بار اولی که پیداش کردم 3 روز همش تو سایت بودم ببینم بچه ها دارن چیکار می کنن همه شغلها رو بررسی کردم اونی که می خواستم رو پیدا کردم اولش یکم به مشکل می خوردم اما وقتی میامدم تو سایت و روحیه عالی بچه ها رو می دیدم دوباره شارژ می شدم بر می گشتم سر کارم بعد 6 ماه اصلا فکر هم نمی کردم من که به عمرم یه 1000 تومنی هم درنیاوردم بتونم ماهی یکو نیم در بیارم این انجمن و همه بچه هایی که توی اون هستن مثل یه خانواده خوب برای من هستن دم همتون گرم حرف ندارین
میشه نوع کار و از همه مهمتر تجربیاتتون رو بگید تا دیگر اعضا هم بتونن استفاده کنند.
وقتی یک تخم مرغ به وسیله ی نیرویی از بیرون می شکند،یک زندگی به پایان می رسد.

وقتی یک تخم مرغ به وسیله ی نیرویی از داخل می شکند یک زندگی آغاز می شود.

این انجمن باعث شد من از داخل بشکنم و یه زندگی جدید رو آغاز کنم

هرچند هنوز کاری رو شروع نکردم و در مرحله ثروتمند کردن درون و ذهن خودم و شکستن دیواره های ذهنی هستم

ولی خداوند منان را شاکر و سپاسگزارم که خیلی خیلی احساس خوبی دارم

یادمون باشه تغییرات بزرگ همیشه از داخل آغاز می شود.
سلام چون خیلی از دوستان برام پیغام دادن و این سوالو ازم پرسیدن که کار شما چیه گفتم اینجا یه دفعه برا همه بگم من تو بورس ایران کار می کنم 6 ماه پیش که همه با تصمیم من مخالف بودن خودمم یکم می ترسیدم ولی تصمیم گرفتم امتحانش کنم طبق گفته های دوستان در انجمن با کم شروع کردم اتفاقا ضرر هم دادم و برج اول حسابم منفی شد ولی کم کم یاد گرفتم باید چکار کنم و سه برج پشت سر هم حسابم مثبت شد و بعد تصمیم گرفتم پولمو زیاد کنم و تونستم متوسط اینقر رو دربیارم مثلا ممکنه یه برج نتونم سهمم رو بفروشم یا چند سهمم طبق قانون ایران بسته شه اما برج های بعدی جبران می شه
(04-10-2013 07:55 PM)md1364 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان گلم.منم شیرازم .تازه عضو شدم.کمکاتونو از من دریغ نکنید.ممنونم از همتون...
یاحق
بدان و آگاه باش که شما در این انجمن به هیچ وجه تنها نیستید و تمامی اساتید و دوستان هیچ کمکی را از شما دریغ نمیکنند
10_00410_004
(04-11-2013 12:08 AM)bahador نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-10-2013 07:55 PM)md1364 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان گلم.منم شیرازم .تازه عضو شدم.کمکاتونو از من دریغ نکنید.ممنونم از همتون...
یاحق
بدان و آگاه باش که شما در این انجمن به هیچ وجه تنها نیستید و تمامی اساتید و دوستان هیچ کمکی را از شما دریغ نمیکنند
10_00410_004

ممنونم دوست خوبم10_00410_004
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
لینک مرجع