سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: موفقیت های دوستان بعد از پیوستن به انجمن.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
من تونستم امسال برنامه نویسی اندروید یاد بگیرم و وارد بازار اندروید بشم
خدایا متشکرممم
مبارکه . انشالله برنامتون جز برنامه های بالای 1.000.000 خرید از کافه بازار باشه .
یه نصیحتی میکنم برای برنامه در کافه بازار که موفق میشوید
همیشه سعی کنید برنامه های مالتی مدیا بزارید تو کافه بازار چرا ؟؟؟
1 : چون برنامه های کاربری نسخه های انگلیسش همیشه هستش و قدرتمند تر از برنامه های ایرانی هستش به دلیل سرمایه گذاری روی برنامه نویس که تو ایران نیست همچین سرمایه گذاریی رو برنامه نویس های ما
2: برنامه های مثلا عکس آهنگ و ... همیشه موفق بوده
مثلا برنامه نمیدونم آهنگ زنگ برای ماه محرم . پسره باهاش میلیونر شد
یا برنامه های همچین چیز و مناسبتی
اگر وقت داشتی پی ام بده یه ایده بهتتون بدم که وقت داشتین بنویسید و مطمین هستم که تو 3 ماه بالای 200 میلیون الی 500 میلیون کاسب بشی البته اگر من خودم زودتر شروع نکردم Big Grin چون دارم بابا میشم وقت ندارم فعلا
(08-15-2014 02:36 PM)مهدی ر نوشته شده توسط: [ -> ]به نظرم ایرانیها رو به دو دسته میتوان تقسیم کرد . دسته اول کسانی که عضو این سایت هستند . دسته دوم کسانی که عضو این سایت نیستند !!!!

به نظر من هم کاربران سایت بر دودسته اند: دسته ای که از پست شما خوششان آمده است و دسته ای که خوششان نیامده است!!!
سلام. من تازه ثبت نام کاردم. کارشناسی ارشد زبان انگلیسی دارم و سالها سابقه ی تدریس اما می خواهم که برای خودم کارآفرین بشم، سرمایه ای هم ندارم. کسی هست که به من کمکی کنه برای پیدا کردن ایده؟
HuhHuhسلام دوستان میشه به من هم کمک کنین موفق و پولدار شدنو شروع کنم ؟10_004
سلام به همه دوستان.من تازه عضو شدم.شش ماهه وارد بورس شدم .میخوام از این راه میلیاردر بشم.دوستانی که در این مسیر هستم ازتون راهنمایی میخوام.ممنون
دوست عزیز ما یه گروه آموزشی و تحقیقی بورس در انحمن داریم که دو تاپیک در انحمن و یک گروه در تلگرام داریم همچنین استاد رحیمی زحم می کشن و تکنیکال بهمون آموزش می دن
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...8%B1%D8%B3

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=9358&page=1
دمتو گرم واقعا خوشحال شدم عضو این سایت شدم
سلام خدمت همه دوستان میلیاردرم . حداقل موفقیتی که این سایت و مطالب ارزشمند شما دوستان عزیزم برای من داشته یه انگیزه و امید خاصه که فکر میکنم تا به حال همچین حسی رو تجربه نکردم . من در باره خودم ، تخصصم و مشکلات پیش روم در بخش " صادقانه خودت را معرفی کن " توضیحات مختصری رو نوشتم . و امیدوارم روزی بیاد که در این قسمت در باره موفقیت هام بنویسم . در طی دو روز پیاپی در حال مطالعه مطالب ارزشمند شما عزیزان هستم که انگار یک بمب انگیزه رو تو وجودم منفجر کرده . امیدوارم بتونم من هم تو این سایت و رسیدن به هدف مشترکمون مفید باشم .
(08-31-2014 01:37 AM)abdolhossein نوشته شده توسط: [ -> ]
(08-15-2014 02:36 PM)مهدی ر نوشته شده توسط: [ -> ]به نظرم ایرانیها رو به دو دسته میتوان تقسیم کرد . دسته اول کسانی که عضو این سایت هستند . دسته دوم کسانی که عضو این سایت نیستند !!!!

به نظر من هم کاربران سایت بر دودسته اند: دسته ای که از پست شما خوششان آمده است و دسته ای که خوششان نیامده است!!!

خوب شما از كدوم نوعش هستيد 10_00410_004
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
لینک مرجع