سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: باشگاه زیبائی افکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
بچه های گروه نمیخوان تکونی بخورن؟؟؟؟ ............................ میخوایم بترکونیما اعلام حضور کنید لطفا تنبل تنبلا...
همیشه یادتان باشد مقصر شرایط امروزتان خود شماست!
- حضرت مسیح: راهی بیابید تا با آن بتوانید به انسان‌های زیادی خدمت کنید، زیرا که خدمت به عده‌ی زیادی از انسان‌ها، شما را به سوی بزرگی و عظمت هدایت می‌کند.
یعنی واقعا که...
هیچ کدومتون اعلام حضور نمی کنین ؟
خدا کل انرژی زندگیتو میده فقط کافیه بخوای
(02-02-2015 08:51 PM)Fela.Want نوشته شده توسط: [ -> ]خدا کل انرژی زندگیتو میده فقط کافیه بخوای

شانس یک نوع انرژی غیر ملموس است که برای افرادی رخ می دهد که ذهن خود را آماده برای دریافت آن می دارند و این انرژی را به طرف خود هدایت می کنند. شما اگر به چگونگی انجام آن آگاه باشید، می توانید به راحتی و بدون کوشش زیاد این امواج را به سوی خود جذب کنید. انسان اگر به چیزی عشق بورزد، آن چیز را بدست می آورد و اگر چیزی را محکوم نماید و یا حالت بدی نسبت به آن در ذهنش نشان بدهد، طبیعتا آن را از دست خواهد داد. به عنوان مثال اگر شما همواره بگویید من شخص خوش شانسی هستم، حرکت موج شانس به سوی شما مضاعف شده و می توانید به آسانی آن را جذب نمایید، ولی اگر بگویید من فرد بد شانسی هستم، این موج را از خود دور کرده اید. 10_004
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد .
ذهن ما مانند یک تلوزیون با صدها شبکه است؛
و این ما هستیم که تصمیم میگیریم روی کدام شبکه باشیم!
شبکه رنجش،
شبکه بخشش،
شبکه نفرت،
شبکه مهربانی
شبکه شادمانی،
شبکه برنامه تکراری دیروز!
تصمیم ما همان کنترل یا ریموت ماست.
لحظاتمون رو با انتخاب بهترین شبکه ها زیبا کنیم
در جستجوی زیبایی نباشیم.
زیبا فکر کنیم.
زیبا ببینیم.
و زیبا بشنویم.