سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: باشگاه زیبائی افکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
یک روز با یک خانم روانشناسی مصاحبه می کردم (مصاحبه جذب) در انتها از او خواستم نقاط قابل بهبود مرا بازگوید. او گفت:
لبخند شما تصنعی است. برای همین انسان ها به راحتی با شما رابطه برقرار نمی کنند.
الان مدتهاست تمرین می کنم که لبخند در وجودم نهادینه شود تا آنچه بر صورت می آید با مخاطب ارتباط برقرار کند.
اما از هر فرصتی برای شاد بودن و خندیدن استفاده می کنم.
به این اعتقاد دارم که انسان خلاق با خودش آب و هوا حمل میکند. آب و هوای یک روز خنک کنار ساحل دریا همواره با اوست. پس این انسان همیشه شاد است و این شادی را به دیگران نیز تسری میدهد.
امروز با لبخند Smileوارد خیابان شدم.از شیشه های مغازه ها حالت لبخندم Smileرا می دیدم. خودم که خیلی لذت بردم.
ولی یک دفعه خنده ام 25r30wiگرفت.
فکر کردم نکنه ببینند و بگویند این جوان Smileچرا می خندد؟نکنه....

به هر حال این طنز من را نادیده بگیرید و لبخند Smileرا داشته باشید.
به نظر من صداقت یکی از زیباترین و گرانبهاترین و اساسیترین صفات انسانی است.
اگر دوست داریم دیگران مجذوب شخصیت ما شوند با آنها صادق باشیم.
اگر دوست داریم حرف ها، خنده ها و حتی اخم های ما واقعی به نظر برسد و دیگران را تحت تأثیر قرار دهد، صادق باشیم.
صادق بودن حس بسیار خوشایندی از آرامش و طمأنینه به انسان می دهد و باعث به وجود آمدن حس اعتماد به نفس و مفید بودن می شود.
صداقت یعنی اینکه رفتار ما منطبق با گفتار و گفتار ما منطبق با پندارمان باشد.
به نام خالق زیبایی

فکر زیبا

" وقتی دریچه های ادراک پالوده شوند ، بینش جهان نامرئی - جهان کیمیاگر- را آغاز خواهید کرد .

درونتان چشمه ای حیاتی هست که برای پالایش و تحول می توانید به آن باز گردید .

پالایش یعنی رهایی از سموم زندگی : عواطف مسموم و اندیشه های مسموم و روابط مسموم .

شما جهانید ، وقتی خود را متحول می سازید ، جهانی که در آن به سر می برید نیز متحول خواهد شد .

واقعیتی که تجربه می کنید انعکاس انتظارهایتان است .

اگر هر روز همان تصاویر را فرا افکنید ، واقعیت شما هر روز همانگونه خواهد بود .

به میزانی که عشق را بشناسید ، خود عشق می شوید .

کیمیا گران هیچ گاه آرزو را محکوم نمی کردند . با دنبال کردن آرزوهایشان فرزانه شدند.

آرزو خود زندگی است .

به آرزو به چشم میل به دریافت چیزی نگاه کن که خدا می خواهد ببخشد . این جهان یک هدیه است . مشکل در آرزو نیست. "

(گزیده هایی از کتاب " اکسیر" اثر دکتر دیپاک چوپرا )
ادامه دارد
شاد - شادی - شادابی - محبت - دوستی - مهربانی - گذشت - دوست داشتن - اخلاق نکو - زییا دیدن - زیبا شنیدن - زیبا گفتن و............:
این است خصوصیات عزیزان عضو باشگاه زیبائی افکار.
بارها شنیده ایم که در زمان عصبانیت تصمیم نگیرید. جمله به دلمان نشسته ولی باز نتوانسته ایم خود را کنترل کنیم.
و اما اکنون که در باشگاه زیبائی افکار اسم نوشته ایم و دیناری هم حق عضویت نمی دهیم.SmileSmileSmile قول می دهیم :
حتما ,حتما خود را کنترل کنیم.
مقدمه :

" با تکیه بر توانایی ، لبخند ، خرد و خوشبینی ،

اینهاست ...

پاره های یگانه ی وجودت .

آری روزگاربهتری از راه می رسد ."

( بارین تیلور - روزگاری بهتری از راه می رسد - ص 8 )

" تنها معنای زندگی ، معنایی است که انسان ، با شکوفا ساختن نیروهای نهفته در درونش به زندگی می بخشد . ( اریک فروم )
ادامه دارد
خود را دوست داشته باشیم.
وقتی خود را دوست داریم می توانیم دیگران را هم دوست داشته باشیم.
امروز وقت بوتاکس داشتم البته واسه دومین بار
مدیونید فکر کنید واسه زیبایی رفته بودما10_00310_00310_00310_003
رفتم که نتونم اخم کنم که همیشه بخندم
ما خودمان را دوست داریم و به خود افتخار می کنیم.
لینک مرجع