سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: باشگاه زیبائی افکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
از زمان عضویت در این باشگاه چنانچه موفقیتی داشته اید مرقوم فرمائید.
من امروز سز کلاس زبان برای دوستانی که از اتفاقات زندگی ناراحت و عصبانی بودند صحبت کردم و براشون با مثال و... گفتم که شما بزرگترین نعمت که همین سلامتی و نفس کشیدن هست را دارید و خدا همواره دوستون داره و...
خلاصه بعد از این سخنرانی همه دست زدند برام و شاد بودند و من هم از ته قلب شاد شدم

در باشگاه زیبایی افکار دلها صاف و مثل آینه است ، کسی احساس نمیکنه که بعضی ها با هاش قهر کردند !
باسلام به همه بروبچ باحال باشگاهA00 (73)

من کلا آدم شاداب وسرزنده ایی هستم وهمیشه لبخند به لبم هست. ولی این چند وقته که توباشگاه اسم نوشتم ودارم رومثبت اندیشی تمرکز میکنم. کلا حالم عالی شده!
یعنی حال خودم که عالیه هیچ حال همکارام رو هم با شوخی وخنده عالی کردم.
وقتی گوشی تلفن دفتر یا موبایلم زنگ میخوره ، یه سلام وعلیک گرم و خسته نباشید و اگه قبل ظهر باشه با یه سلام صبح به خیر؛(همراه با انرژی فراوون بایه لبخندگنده جوریکه تمام دندونها دیده بشه) مکالمه رو شروع می کنم. و در پایان هم با گفتن " روزخوبی داشته باشی" یا "موفق باشی" گوشی روقطع می کنم.
خداروشکر تاحالا باهیچکس مشکلی نداشتم و یه جورایی محبوب همه دوستام وهمکارم شدم A00 (129)A00 (129)A00 (129)
سلام همه عزیزان و دوستان.
من از زمانی که به باشگاه پیوستم به جرات میتونم بگم که از لحاظ روحی تغییر کردم.کارهایی رو که میترسیدم انجام بدم انجام دادم.جرات بیشتری پیدا کردم.اعتماد به نفسم خیلی بیشتر شده و راحت تر زندگی میکنم.حتی روی درسم هم تاثیر داشته.دیدم به زندگی تغییر کرده.احساس میکنم پر از انرژی مثبت هستم.کلا خیلی زیاددددددددددددددددددددد برام خوب بوده.از استاد و همه عزیزان ممنونم.............
من که کلا آدم مثبتیم و خیلی انرژی دارم
ولی از بعد از عضویتم تو این باشگاه احساس بهتری به همه چیز دارم
از راه شگفت خدا یه پول خیلی زیاد بهم رسید که بدهی ام پرداخت شد به جز چند تا بدهی کوچیک که اونم تو این ماه اوکی میشه
احساس سرزندگی بیشتری میکنم
من خودم را عاشقانه دوست دارم

من خانواده ام را عاشقانه دوست دارم

من اطرافیانم را عاشقانه دوست دارم

خدایا شکرت
درس امروز:

امروز در محل کار سعی میکنم بنحوی مثبت کار کنم که همه اطرافیانم شگفت زده شوند.
وقتی با خانواده هستی لبخند بزن...چون خیلی ها در آرزوی خانواده هستند
وقتی میری سرکار لبخند بزن....چون خیلی ها در آرزوی پیدا کردن کار هستند
وقتی تنت سالم و تندرست هست لبخند بزن...چون ادمهای مریض تاوان خیلی سختی برای سلامتی می پردازن
وقتی زنده هستی لبخند بزن...چون مردگان در ارزوی زندگی دوباره برای انجام کارهای نیک هستند
وقتی داری خدای خودت رو عبادت میکنی لبحند بزن...هستند کسانی که گاو را عبادت میکنن
لبحند بزن چون خودت هستی...و خیلی ها در ارزوی اینن که جای تو باشن
(09-19-2013 01:20 PM)صدفی نوشته شده توسط: [ -> ]وقتی با خانواده هستی لبخند بزن...چون خیلی ها در آرزوی خانواده هستند
وقتی میری سرکار لبخند بزن....چون خیلی ها در آرزوی پیدا کردن کار هستند
وقتی تنت سالم و تندرست هست لبخند بزن...چون ادمهای مریض تاوان خیلی سختی برای سلامتی می پردازن
وقتی زنده هستی لبخند بزن...چون مردگان در ارزوی زندگی دوباره برای انجام کارهای نیک هستند
وقتی داری خدای خودت رو عبادت میکنی لبحند بزن...هستند کسانی که گاو را عبادت میکنن
لبحند بزن چون خودت هستی...و خیلی ها در ارزوی اینن که جای تو باشن

با تشکر از خانم صدفی عزیز:
و این می شود :
آسایش و آرامش در خانواده
آسایش و آرامش در اجتماع
آسایش و آرامش در محل کار
لینک مرجع