سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: باشگاه زیبائی افکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(08-30-2013 02:27 PM)Elixir نوشته شده توسط: [ -> ]من پیشنهاد میکنم امروز سعی کنیم به خودمون افتخار کنیم..
(استاد که بیان خیلی خوشحال میشن اگه ببینن ما به خودمون افتخار کردیم..)

به آرامی آغاز به مردن خواهی کرد
اگر سفر نکنی..
اگر چیزی نخواهی..
اگر به اصوات زندگی گوش ندهی..
و اگر از خودت قدر دانی نکنی..

HeartHeartHeart
من باشماموافقم.امروزخودمون روبه صرف یه فنجون چای یاقهوه دعوت کنیم ودرهمون حال به مسیری که تابه امروزاومدیم یه نگاهی بندازیم ویه خسته نباشید وخداقوت به خودمون بگیم وازخودمون بابت تلاشها وموفقیتهامون تشکرجانانه کنیم تا فردا وفرداهارو باعشق وانگیزه وانرژی بیشتربهتروزیباترازگذشته بسازیم به امیدخدای مهربون.
امروز خیلی حالم گرفته بود
ولی باز با اومدن به انجمن و مرور این تاپیک زیبا ، عالی شدم
مادر ترزا میگه : من هیچگاه در تضاهرات ضد جنگ شرکت نمی کنم ولی هر جا جنبش صلح بود مرا با خبر کنید.

" هر دو موضوع اشاره به جنگ داره و تا جنگی نباشه مسلما صلحی هم وجود نداره ولی مادر ترزا خیلی جالب داره اشاره می کنه به قانون جذب ، یعنی وقتی کاری رو میشه از طریق راه درست و زیبا انجام داد چرا باید از راه منفی اونو انجام بدیم " (تفکر مثبت)
راستی یادم رفت بگم :

من تصویر خونه آینده مو امروز نقاشی کردم ، البته دیشب تجسم سازی کردم و امروز روی کاغذ اوردم...
انشاالله ازش عکس میگیرم میزارم اینجا
پیامبر اکرم صلى ‏الله‏ علیه ‏و ‏آله :

گشاده‏رو باش كه خداوند انسان‏هاى گشاده‏رو را دوست دارد و با اخموى ترش‏رو دشمن است.
[تصویر: 137794741734825_1150949_472062879557580_...9705_n.png]

مردمی را دیدم که برای داشتن ظاهری زیبا ، وقت و هزینه‌ی زیادی صرف می‌کردند . اما برای داشتن ذهنی زیبا ، هیچ . هیچ . هیچ !
بخود افتخار کنیم. چون قابل افتخار شدن از طرف خود و دیگران هستیم.

بقول معروف بیائید برای خود نوشابه باز کنیم.25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi
به خودم افتخار کنم

استاد من این باشگاه رو توی خونمون هم راه اندازی کردم و تا حالا سه تا عضو داشتم.سعی میکنم درس هایی که شما دادید رو به اونها هم یاد بدم.از طرفی ما هر کدوم یه دفتر هم تهیه کردیم که تمام درسها و نکات مثبتی رو که شما میگید درش یادداشت کنیم.به نظرم اگه هرکدوم از ما بتونیم این باشگاه رو توی خونواده و دوستامون جا بندازیم تاثیر بیشتری روی اطرافیانمون میذاریم.
من که باشگاه خونوادگیمونو راه اندازی کردم Yosef.gif Yosef.gif Yosef.gif
لینک مرجع