سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: باشگاه زیبائی افکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
استاد بعضیا عادت دارن زیر پوستی میان و میرن ، نمونش جناب کاظمی و ... Yosef.gifYosef.gifYosef.gif
سبحان جان برایم نوشت که نگران پاس کردن چکها نباش , فوقش برگشت می زنند و کمی استراحت میکنی.Smile
فکر کردم می فرماید من چکها را پاس میکنم.25r30wi25r30wi25r30wi
نميدونم چرا؟ اما فکر ميکنم بخاطر اينه که شايد دوستان اين روزا کلا کمتر آنلاين ميشن يا شايد ميان از مطالب استفاده ميکنن و ما رو از مطالب و نظرات ارزشمند يا تجاربشون باخبر نميکنند..
به نظر من بخاط این است که کمی انجمن به از راه واقعی خویش انحراف پیدا کرده
همه می آیند حرف می زنند و نظر می دهند و همه چیز در حرف خلاصه می شود
هیچ کس طرحی را راه اندازی نمی کند و یا ایده ای را مطرح نمی نمایند تا در اجرای آن همه کمک نمایند
فقط حرف و حرف و امیدواری
مثل دانشگاه تئوری شده
با حرف زدن هیچ کس میلیاردر نمی شود
شاید به احتمال زیاد من هم جزء این دسته باشم
بیایید تحولی و روحی تازه در انجمن بدمیم
با تشکر از همه اعضا و به امید موفقیت همه اعضای انجمن میلیاردر های آینده ایران
(08-20-2013 11:15 PM)arsho نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من بخاط این است که کمی انجمن به از راه واقعی خویش انحراف پیدا کرده
همه می آیند حرف می زنند و نظر می دهند و همه چیز در حرف خلاصه می شود
هیچ کس طرحی را راه اندازی نمی کند و یا ایده ای را مطرح نمی نمایند تا در اجرای آن همه کمک نمایند
فقط حرف و حرف و امیدواری
مثل دانشگاه تئوری شده
با حرف زدن هیچ کس میلیاردر نمی شود
شاید به احتمال زیاد من هم جزء این دسته باشم
بیایید تحولی و روحی تازه در انجمن بدمیم
با تشکر از همه اعضا و به امید موفقیت همه اعضای انجمن میلیاردر های آینده ایران

ممنون. مگر نه اینست که میگوئیم از خود شروع کنیم. پس لطف کنید از خود شروع کنید. هیچ فردی نباید منتظر حرکت افراد دیگر باشد. ما بارها عرض کردیم که ایده های خود را مرقوم فرمائید.
در حرکت کاری گفتیم و نوشتیم و در نهایت حرکت واقعی را که همان راهکار است شروع کردیم. من بتنهائی چه ایده ای بدهم. مگر همین نوشتهایم ایده و عمل نیست. پس شما عزیزان هم بنویسید و عقاید و نظرات خود را بنویسید.در همین نوشتن ها و نقدها است که می شود نتیجه گرفت.
انشالله با کمک شما و دیگر عزیزان بتوانیم آن تحولی را که مورد نظرتان است پیاده کنیم.
در این انجمن بایستی هر نفر گروهی همانند راهکار در زمینه های مختلف ایجاد نماید و به صورت مستقل فعالیت نمایند و به همه اعضا هم کمک نمایند و تجربیات ارزنده خویش را در اختیار همدیگر قرار دهند . همانند آقای نامی که دیگر در انجمن کمتر ظاهر می شوند
بیایید زمینه تحولی جدید را در ایجاد کارهایمان فراهم آوریم
به توالی مثال مدرسه خورشید را معرفی می نمایم که مخصوص کارآفرینی خانم ها می باشد
در این مدرسه همه خانم ها آموزش کارآفرینی می بینند و کسب و کار خود را راه اندازی می نمایند و بعد از راه اندازی تجربیات خویش را در اختیار اعضای جدید و قبلی مدرسه خورشید قرار می دهند
بیایید دوباره تاپیک هایی همچون مسابقه دوبرابر کردن پول را راه اندازی نماییم.
پیشنهاد من به جناب قربانیان راه اندازی بخشی برای کارآفرینی اعضای انجمن است یعنی همه اعضا در آن بخش به بررسی و توضیح کار و ایده خود بپردازند و مراحل راه اندازی کسب و کار خود را در آن معرفی نمایند
به نظر من بهتر است بخشی مجزا از قسمت های مختلف انجمن باشد
من با بررسی قسمت های مختلف انجمن به این نتیجه رسیدم که بخشی مجزا را راه اندازی نماییم
موفق تر همیشه باشیم
مدزسه خورشید را مثال زدید. فرومی است برای کارآفرینی.
عزیزمن ,بارها عرض کردیم این فروم برای تغییر نگرش است نه کاریابی و....
اگر راهکار تشکیل شد بخاطر این بود که واژه های می توان و می شود را جا بیندازد و ضمنا مرکزی قابل اطمینان برای بعضی از حرکتهای عزیزان باشد.
ما فعلا فقط در رابطه با این تایپیک صحبت میکنیم. انتظار داریم که در مورد برنامه های باشگاه صحبت شود. در رابطه با بقیه موارد قبلا به توضیح نوشته شده و نوشته خواهد شد.
لطفا برای بهتر شدن باشگاه نظرات خود را مطرح فرمائید.
هر روز زندگی من از هر جهت بهتر و بهتر میشود .

استاد و پدر دوست داشتنی
من از طریق جملات فقط دارم معجزه میبینم همین و بس!!!

12_002Smile
(08-20-2013 11:59 PM)Mahboob نوشته شده توسط: [ -> ]
هر روز زندگی من از هر جهت بهتر و بهتر میشود .

استاد و پدر دوست داشتنی
من از طریق جملات فقط دارم معجزه میبینم همین و بس!!!

12_002Smile

این معجزات از راه شگفت خدا فقط ایمان و باور عالی لازم دارد .خدا را شکر.
بعضی از جملات در زمان حرکت کاری لازم است بیان شود و جملاتی هم هستند که در زمان آرامش داشتن بیان می شوند.
لینک مرجع