سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: باشگاه زیبائی افکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
پیشنهاد دوم:
وارد منزل می شویم؟
خیلی کار انجام داده ایم؟
خسته ایم؟

تمرین کنید.
خواهش میکنم شما که خود را عضوی از این باشگاه می دانید با لبخندSmile وارد منزل شوید.
با افراد خانه با محبت صحبت کرده و کمی با هم بخندید:25r30wi25r30wi25r30wi

لبخند Smileو خنده 25r30wiدر منزل و فراهم کردن آسایش و آرامش به اعضای خانواده.
این درس شد 4 تومان و 5 ریال لطفا به حساب اشاره شده در یکی از پستهای این تایپیک واریز فرمائید.25r30wi

Heart10_004Heart
این پست را تقدیم میکنم به احمد عزیزم (استاد گلدمن عزیز ) و حمزه عزیزم (استاد Delta.H عزیز)که هم اطاقهای من در مشهد بودند و من هیچوقت لذت هم صحبتی با این دو عزیزم را در آن زمان فراموش نمیکنم..

اولین { باشگاه زیبایی افکار }
افتتاح گردید ،!
دوستان برای ثبت نام از قبل نوبت بگیرند.
البته با اجازه دوستان .
(07-11-2013 10:04 PM)zoofanoon نوشته شده توسط: [ -> ]

اولین { باشگاه زیبایی افکار }
افتتاح گردید ،!
دوستان برای ثبت نام از قبل نوبت بگیرند.
البته با اجازه دوستان .
چون نمی خواستم موضوع به این زیبایی زود بسته بشه ، به همین دلیل اولین باشگاه را افتتاح نمودم.
اسم ما رو هم بنویسید...10_00410_004
اسم من رو هم فراموش نکنید
جملات مورد نظر خود را مرقوم فرمائید.
(07-11-2013 09:39 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]پیشنهاد دوم:
وارد منزل می شویم؟
خیلی کار انجام داده ایم؟
خسته ایم؟

تمرین کنید.
خواهش میکنم شما که خود را عضوی از این باشگاه می دانید با لبخندSmile وارد منزل شوید.

این درس شد 4 تومان و 5 ریال لطفا به حساب اشاره شده در یکی از پستهای این تایپیک واریز فرمائید.25r30wi

Heart10_004Heart
این پست را تقدیم میکنم به احمد عزیزم (استاد گلدمن عزیز ) و حمزه عزیزم (استاد Delta.H عزیز)که هم اطاقهای من در مشهد بودند و من هیچوقت لذت هم صحبتی با این دو عزیزم را در آن زمان فراموش نمیکنم..

اعضای محترم باشگاه زیبائی افکار توجه فرمائید؟
خواهش میکنم حتما تمرینات فوق را در خانواده بنحو احسن انجام دهید.
زمان گرفتن نتیجه از این حرکت بشرط تمرین و انجام , یک هفته است.
(07-11-2013 09:39 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]پیشنهاد دوم:
وارد منزل می شویم؟
خیلی کار انجام داده ایم؟
خسته ایم؟

تمرین کنید.

Heart10_004Heart

استاد عزیز در آن چند روزی که افتخار هم صحبتی و معاشرت با شما را داشتم درسهای زیادی یاد گرفتم از جمله همین نکته ای که در این تاپیک مطرح شده یعنی داشتن لبخند همیشگی و همچنین نگرش مثبت و صحبت همیشگی از شدن، ساختن و بدست آوردن در نهایت سادگی و راحتی...

به نظر من یکی از مهمترین نکاتی که فکر انسان را زیبا میکند دست کشیدن از تفکر انتقادی و متوقف کردن قضاوت ها و مقایسه های ذهنی است!
ماشالله در این چند روز چقدر متقاضی داشتیم و هنوز هم داریم .Smile
(خدایا شکر)
آقا , خانم لطفا عجله نکنید . صفو بهم نزنید . اسم همه عزیزان را می نویسیم.
محمد جان تند تند اسامی عزیزان را یادداشت کن.
عزیزانی که اسم نوشته اند از الان شروع کنند به تمرین پیشنهادات عزیزان (من هم جزو عزیزان هستم.25r30wi چون من هم پیشنهاد داده ام.Smile)

مگر می شود این شکلک 25r30wiرا دید و لبخندSmile نزد؟
A00 (81)
منم هستم

برای زیبایی افکار تمرین و تلاش و مراقبت لحظه به لحظه لازمه. یکیش اینکه آنچه برای خود می پسندیم برای دیگران هم بپسندیم. موفقیت خودمون خوشحالمون می کنه پس با دیدن موفقیت کس دیگه هم خوشحال بشیم. این خوشحالی حتما درونی باشه نه فقط ظاهری

اگه تو فکرمون از موفقیت همه خوشحال بشیم چند تا نتیجه داره:
تعداد دفعات خوشحالیمون زیاد و زیادتر میشه و این شادی در سلامت جسمی و روحی ما تاثیر مثبت میزاره. همچنین دربرخورد ما. یعنی حرص خوردنای درونی بقول معروف سرریز نمیشه سر یکی دیگه خالی کنیم.
باعث میشه همه رو دوست داشته باشیم. و این سبب میشه فکرمون آزاد باشه از کنکاش تو بدیهای دیگران دست بکشیم و همچنین دید مثبت تری به اطرافمون داشته باشیم و درنتیجه از برداشتهای نادرست درمورد کارهای اطرافیان جلوگیری میکنه. مثال: دیدی نمکدونو از لج من گذاشته اونجا)

من عاشق همه هستم
من همه ی بنده های خوب خدارو دوست دارم
چقدر خوشحالم که ..... هر روز موفقتر از قبل میشه
ماشینی که .... خریده مبارکش باشه خدا بیشترش کنه
دوست دارم .... تو همون رشته ای که دلش میخواد قبول بشه
و ........
لینک مرجع