سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: باشگاه زیبائی افکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
یاور به تکرار جملات تاکیدی بسیار کم است. علت آن نداشتن باور و ایمان بخود بوده و بیشتر عدم اعتماد بنفس است.

مطالبی را که در این باشگاه مطالعه فرموده اید ایمان دارم چنان اثری در ذهن شما باقی میگذارد که چون آن دوست عزیز خود و اطرافیانتان متعجب خواهید شد.
(08-20-2013 11:47 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]مدزسه خورشید را مثال زدید. فرومی است برای کارآفرینی.
عزیزمن ,بارها عرض کردیم این فروم برای تغییر نگرش است نه کاریابی و....
اگر راهکار تشکیل شد بخاطر این بود که واژه های می توان و می شود را جا بیندازد و ضمنا مرکزی قابل اطمینان برای بعضی از حرکتهای عزیزان باشد.
ما فعلا فقط در رابطه با این تایپیک صحبت میکنیم. انتظار داریم که در مورد برنامه های باشگاه صحبت شود. در رابطه با بقیه موارد قبلا به توضیح نوشته شده و نوشته خواهد شد.

استاد بزرگوار من درباره کارآفرینی اشاره نمودم
به نظر من ذات این انجمن پبرامون کارآفرینی باشد
به نظر من تغییر نگرش در هم در عمل هم بایستی نشان داد و آن را می توان در راه اندازی کسب و کار دانست
به نظر شما تغییر نگرش بایستی برای چه موردی ایجاد شود
به نظر من تغییر نگرش فقط با اثبات می تواند ظاهر شود و آن هم فقط در عمل می توان گقت
به نظر من اگر فردی می خواهد و قصد تغییر نگرش و زیبا نمودن افکار را دارد بایستی شرایط آن را هم فراهم نمود
به نظر من برای فراهم نمودن شرایط ایجاد تغییر نگرش و بومی سازی تفکر و اندیشه و نتیجه گیری بایستی تلاش نمود تا به افراد راه و روش های مختلف اندیشیدن را نشان داد
به نظر من اندیشیدن و نگرش فقط با فراهم آوری زمینه های آن فراهم می شود
به نظر من یکی از اساسی ترین راه های تغییر نگرش برای بهبود تفکر و اندیشه می توانیم زمینه ای فراهم آوریم تا بوسیله آن این امر محقق شود
به فرض مثال شخصی شکم گرسنه دارد چه دغدغه ای دارد
آیا می توان گفت خوب باش امیدوار باش خدا دوست باش انسان باش و ...
به نظر من بایستی شرایطی فراهم آوریم که انسان بتواند انسان باشد و به انسانیت خویش فکر نماید
به نظر من بهتر است اول شرایط لازم برای افراد برای بهبود اندیشه و تغییر شیوه نگرش پیش بیاید
از همه عزیزان تقاضا دارم لطف نمایند دو داستانی که آقای نامی بیان نمودند را مطالعه نمایید تا بهتر حرف های من را متوجه شوند.
با عرض پوزش استاد آیا اگر این انجمن 15 سال پیش راه اندازی می شد باز شما می فرمودید که این جا کاریابی نیست.
به نظر من این انجمن توانایی تبدیل به محلی بیش از یک مرکز کاریابی را دارد
به نظر من این انجمن می تواند برترین کارآفرین های دنیا را پرورش دهد و یا حداقل زمینه ها و راهنمایی های تبدیل شدن اعضاء و افراد علاقمند به کارآفرینی را به عنوان اصلی انجمن یعنی میلیاردر آینده ایران تبدیل نماید
امیدوارم همه به همه کمک نماییم تا همه با هم ایده ها و طرح های خود را بررسی و راه اندازی نماییم و با پیشرفت خود به همه معنی واقعی و اصلی می توانیم را ثابت و نمایان سازیم
من خودم سعی می نمایم هر گفته رک و راست را پذیرا باشم
اصل انتقاد پذیری را به یاد داشته باشیم
به امید موفقیت همه اعضای انجمن
باشگاه نبایستی به صورت تثوری محض پیش برود
باشگاه بایستی خروجی داشته باشد
برای نمایان و ظاهر شدن خروجی باشگاه بایستی زمینه های آن را فراهم آوریم
این زمینه ها می تواند در بخش های مختلف تعریف شود
از جمله زمینه های کارآفرینی و فراهم آوردن زمینه و جایگاهی که افراد بتوانند خود نیز تفکر نمایند و ابراز فکر نموده و بیان ایده ها و طرح ها داشته باشند
نتیجه خروجی ها هم بایستی نمایان شود
من هم یک جزء ناچیز در این انجمن نطرات به عقدیه خویش را بر صلاح بیان می نمایم
من هم علاقمند هستم هر کاری را که از توانایی هایم برای خودم و شما عزیزان در زمینه موفقیت همه اعضای انجمن و باشگاه بر می آید انجام دهم
موفق تر از همیشه باشید
دوست عزیز تمام صحبتهای شما بنظر من بود.
جدا از بنظر شما چکار باید کرد؟
همه عزیزان می توانند نظرتشان را مرقوم فرمایند و من یکی قدرت انتقادپذیر زیادی دارم.
لطفا جدا از نظر, برنامه کاری را مطرح فرمائید.
ما در اینجا برای باشگاه برنامه خواستیم که فعلا منتظر نظزات عزیزان برای نشان داده راه حل هستیم.
ای کاش دوست من نظراتت را دوباره مطالعه می فرمودی و در انجمن همه موارد را به عین می دیدید.
----------------------
استاد قربانیان عزیز شما باعث سربلندی و امیدواری کل اعضای انجمن و باشگاه هستید
امیدوارم با مدیریت همگانی این باشگاه و با نظارت شما روز به روز به پیشرفت و ترقی فکری و علمی و شغلی نزدیک و نزدیک تر شویم
مطمئن هستم که این امر هرچه زودتر با کمک همه اعضای انجمن و با راهنمایی عزیزانی همانند استاد قربانیان بزرگوار محقق خواهد شد
به امید آن روز که فکری زیبا و زندگی با فکر و عالی دارا باشیم
موفق تر از همیشه هستیم و خواهیم بود
باور بفرمائید شما عزیزان بخواهید می توانید برنامه های عالی و جامعی ارائه فرمائید.
این تایپیک را مطالعه فرمائید چند مورد را عزیزان اشاره فرمودند که تغییرات زیادی در آنان به وجود آمده. با ارائه برنامه های خود باشگاه را به امید خدا پربارتر کنیم.
همگی با هم :
موفقتر باشیم.
جناب arsho عزیر
من هم با نظرات شما موافقم حتی حاضرم برای این دوره ها هزینه هم پرداخت کنم .
مثل خیلی از دوره هایی که تا بحال گذراندم و هزینه های گزاف پرداخت کردم اما نتیجه ای که میخواستم و ندیدم .
تصور اینکه یک جمع با فاز مثبت و همسو با اطلاعات خوب دور هم باشند و هدفشان موفقیت و کامیابی است خود انرژی میدهد چه برسد به واقعیتش !

اما برنامه خود من بعد اینهمه ریسک و تلاش و مطالعه این بود که
طبق آموزش ها فعالیت هایم را شروع کنم و بعد از برداشتن گام و با داشتن شرایط اولیه، یک جلسه حضوری با اساتید داشته باشم و سپس برای گام بعدی محکم تر و قویتر اقدام کنم
(شرایط اولیه : داشتن نگرش مثبت - انجام کلیه تمارین مربوط به هدف - آشنایی با تجسم خلاق - مطالعه بسیار و تجربه های گرانقدر )
متاسفانه از میزان اطلاعات و مطالعات و هزینه هایی که برای موفقیت انجام دادید مطلع نیستم اما اگر کمی هم سر رشته داشتبه باشید ارزش خیلی بالای مطالب اینجا را میدانید پس بهتر است کمی اقدام کنیم و به قولی گام اول برداریم و سپس با فرآورده خود و چکیده مطالعات وارد میز مذاکره و تبادل اطلاعات شویم تا نتیجه مفید را دریابیم.
وقت عزیزان بسیار با ارزش هست و نباید افرادی که در جلسه شرکت می کنند صحبت های اولیه را تکرار و در پله های اول باشند و به نوعی تمامی وقتی که برای نگارش و درج کردن مطالب در سایت گذاشته شده را به باد فنا بدهند .

ما تا با خودمان رو راست نباشیم و هدف و برنامه و رسالتمون مشخص و واضح نکرده باشیم هزاران استاد هم نمیتوانند کمکمان کنند آنها فقط راه نشان میدهند پیمودن و به مقصد رسیدنش با خودمان است .
همه ما نظر داریم که انجمن بهتر و بهتر شود. خصوصا این باشگاه. برنامه های با جناب مهندس کاظمی عزیز داریم که آنرا از مجازی به حقیقی تبدیل کنیم.
لطفا از نظرات همدیگر نرنجیم. برنامه های خود را ارائه دهیم.
دوستتان دارم.10_004
من پیشنهاد می دهم این باشگاه ارزش آن را دارد تا از یک تاپیک به یک بخش مجزا انتقال دهیم.
بخشی مجزا با عنوان باشگاه میلیاردرهای آینده ایران

اگر علاقمند بودید و موافق بیشتر توضیح می دهم
موفق تر هستیم و موفق تر خواهیم شد
(08-21-2013 01:03 AM)arsho نوشته شده توسط: [ -> ]من پیشنهاد می دهم این باشگاه ارزش آن را دارد تا از یک تاپیک به یک بخش مجزا انتقال دهیم.
بخشی مجزا با عنوان باشگاه میلیاردرهای آینده ایران

اگر علاقمند بودید و موافق بیشتر توضیح می دهم
موفق تر هستیم و موفق تر خواهیم شد

منتظر پیشنهادات سازنده شما هستیم.(البته نه الان. چون از بی خوابی چشمانم باز نمی شود25r30wi25r30wi25r30wi)
موفقتر باشید.
لینک مرجع