سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کار , کار - چگونه شروع کنم؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
عالیه جناب قربانیان.
گروه راهکار روزانه از اخلاق و رفتار شما درسهای فراوانی میگیرد.
به جرات میتوانم بگویم تک تک مطالبی که استاد مینویسند به وضوح در عمل ایشان نیز کاملا مشاهده میشود.
ممنون از بزرگواری و تمامی اموزشهای مفیدتون.
استاد قربانیان سپاس فراوان از شما دارم که در تک تک لحظاتی که در کنارتان هستم.درس یاد میگیرم و درس پس میگیرم.

خوشحالم که تجربیاتی که لمس کرده اید به طبع اخلاص و برای استفاده ما در اینجا قرار میدهید.

قرارمان بر این بود که دیگر هرگز از کلمه ای کاش استفاده نکنیم ولی ناچارم که در اینجا از این کلمه استفاده کنم:

ای کاش.....

اعضا کمی مطالب را با عمق و فهم میخواندند و هر کدوام میتوانستند از این مطالب به نحو اخسنت استفاده کنند.

برای من در کنار استاد بودن غرور عجیبی دارد و این غرور را به رخ همه میکشم و افتخارم میکنم که در کنار دوستی هایم درس های زندگی ای که آینده ام را تغییر خواهد داد یاد میگیرم.

حیف است که این مطالب خاک خورده بماند.
از مطالب استفاده کنید استفاده کنید استفاده کنید.

استاد سپاس فراوان مرا در مقابل لطف بیکران خودتان پذیرا باشید و این را بدانید که من از تمامی مطالب به نحو احسن استفاده میکنم و هر روز در خدمت خودتان درس پس میدهم.

10_00410_004
(07-11-2013 05:12 PM)poldar نوشته شده توسط: [ -> ]فقط لبخند بزنیم جواب میده؟
25r30wi 25r30wi 25r30wi 25r30wi 25r30wi 25r30wi 25r30wi 25r30wi
خوبه الان اینجوری

جواب چی را بدهد؟
بهمین زودی؟ بگذار کمی در خدمتتان باشیم و در نهایت این شما هستید که بفرمائید جواب داد یا نه.
شما 4 سال دانشگاه می روید و اکثریت درآمدی ندارند و فقط و فقط درس و درس خواندن و در نهایت منتظر پایان 4 سال میمانند.
من هم از شما خواهش میکنم حداقل یکماه و حداکثر سه ماه با توجه به باور و ایمان لازم و انجام مرتب تمرینات نتیجه مورد نظر خود را از راه شگفت خدا بگیرید.
می فرمائید: نه.
عرض میکنم : امتحان بفرمائید.
سعی میکنم مطالب را در قالب جملات کوتاه و تمرینات شیرین رویائی عرض کنم تا نتیجه لازم را برای همه شما عزیزانم داشته باشد.

جدید :
هر کدام از شما عزیزان دهها جلد کتاب در رابطه با تفکر مثبت و روانشناسی نوین مطالعه فرموده اید . من خواهشی از تک تک شما عزیزانم دارم:
مطالب اصلی تایپیک را از خنده ها و لبخندها و شوخی های من جدا کرده و یادداشت فرمائید. روزانه با توجه به وقت آزاد خود بارها و بارها مطالعه فرمائید.
وقتی اوایل من خود این حرکت را انجام می دادم. باور چندانی نداشتم و نیاز و مشکلات باعث می شد ادامه دهم (مثال : شربتی را برای درمان میل میکنید که بسیار تلخ و اذیت کن است , ولی برای اینکه فکر میکنید شما را معالجه میکند میل می فرمائید.)
من هم باور نداشتم ولی نیاز و مشکلات باعث شد که عرض کنم خوب جهان آگهی این تمرینات را انجام بده بلکه راهی باشد برای رفع مشکل تو.
و من شروع کردم.
شروع کردن من عاشقانه بود با باور زیاد و ایمان کامل.
شد. انجام شد. از راه شگفت خدا هم اکنون در خدمت شما عزیزان هستم که درس بگیرم و درس پس بدهم.(خدائی مثل استادم A00 (93) به من نمره پائین ندهید که خدا نخواسته مشروط شوم.25r30wi)
منتظر تمرینات مرتب شما هستم .
(07-12-2013 12:40 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
(07-11-2013 05:12 PM)poldar نوشته شده توسط: [ -> ]فقط لبخند بزنیم جواب میده؟
25r30wi 25r30wi 25r30wi 25r30wi 25r30wi 25r30wi 25r30wi 25r30wi
خوبه الان اینجوری

جواب چی را بدهد؟
بهمین زودی؟ بگذار کمی در خدمتتان باشیم و در نهایت این شما هستید که بفرمائید جواب داد یا نه.
شما 4 سال دانشگاه می روید و اکثریت درآمدی ندارند و فقط و فقط درس و درس خواندن و در نهایت منتظر پایان 4 سال میمانند.
من هم از شما خواهش میکنم حداقل یکماه و حداکثر سه ماه با توجه به باور و ایمان لازم و انجام مرتب تمرینات نتیجه مورد نظر خود را از راه شگفت خدا بگیرید.
می فرمائید: نه.
عرض میکنم : امتحان بفرمائید.
سعی میکنم مطالب را در قالب جملات کوتاه و تمرینات شیرین رویائی عرض کنم تا نتیجه لازم را برای همه شما عزیزانم داشته باشد.

جدید :
هر کدام از شما عزیزان دهها جلد کتاب در رابطه با تفکر مثبت و روانشناسی نوین مطالعه فرموده اید . من خواهشی از تک تک شما عزیزانم دارم:
مطالب اصلی تایپیک را از خنده ها و لبخندها و شوخی های من جدا کرده و یادداشت فرمائید. روزانه با توجه به وقت آزاد خود بارها و بارها مطالعه فرمائید.
وقتی اوایل من خود این حرکت را انجام می دادم. باور چندانی نداشتم و نیاز و مشکلات باعث می شد ادامه دهم (مثال : شربتی را برای درمان میل میکنید که بسیار تلخ و اذیت کن است , ولی برای اینکه فکر میکنید شما را معالجه میکند میل می فرمائید.)
من هم باور نداشتم ولی نیاز و مشکلات باعث شد که عرض کنم خوب جهان آگهی این تمرینات را انجام بده بلکه راهی باشد برای رفع مشکل تو.
و من شروع کردم.
شروع کردن من عاشقانه بود با باور زیاد و ایمان کامل.
شد. انجام شد. از راه شگفت خدا هم اکنون در خدمت شما عزیزان هستم که درس بگیرم و درس پس بدهم.(خدائی مثل استادم A00 (93) به من نمره پائین ندهید که خدا نخواسته مشروط شوم.25r30wi)
منتظر تمرینات مرتب شما هستم .

استاد حرف شما برای ما سند است اگر میگ

استاد حرف شما برای ما از سند هم بالاتر است اگر میگویید این تمرینات رو انجام بدیم حتما موثر خواهد بود و نتیجه میگیریم امیدوارم تو این درس 20 بگیرم فقط 20 نه کمتر نه بیشتر
استاد اجازه نقاشیمون خوب نیست چیکار کنییم؟
Heart
شاید تشکر از شما به خاطر قرار دادن تجربیاتتان در اختیار ما جوانان در جمله نگنجد و نشد نوشتاری و حتی به زبان از شما تشکر کرد اما قلبن از شما مچکرم
همه ما تلاش میکنیم با انجام این تمرینات و مطالعات فراوان کتابهای روانشناسی از نظر مالی بی نیاز شویم. این سری مطالب هم دقیقا در ارتباط با همین موضوع است.
جمله ای را عرض میکنم:
فقط مسائل مالی جزو اهداف نباشد بلکه مسائل معنوی را هم در نوشتن اهداف بنویسید
زیرا:
پول بتنهائی باعث خوشبختی نمی شود
ولی نداشتنش بتنهائی باعث بدبختی است.

سطر اول نشان از نوشتن اهداف مادی و معنوی را دارد . جمله دوم اینکه اگر دنبال پول در آوردن نباشیم نداشتنش بتنهائی باعث بدبختی است.
جدید:
مهمترین شوکی که می شود به یک فرد وارد کرد تا حرکتهای خود را شروع کند اینست که به او مطلب ایکاش را یادآوری کنیم.
البته بیشتر عزیزان این مطلب ایکاش را مطالعه فرموده اند و انشالله در زندگی خود بکار برده اند .مطلب را دوباره برای عزیزانی می نویسم که آنرا ندیده - نخوانده و نشنیده اند.
تمام این مطالب در جهت شکستن دیوار ذهنی است.(مطمئن باشید که از موضوع تایپیک خارج نمی شوم.Smile)Heart10_004Heart
انشالله در پست بعدی.
من از تک تک شما عزیزانی که نسبت بمن اظهار لطف و محبت فرموده اید سپاسگزارم. امیدوارم این مطالب بتواند (که حتما هم به یاری خدا و همکاری شما عزیزانم می تواند ) تغییر نگرش مثیت عظیمی را در شما به وجود بیاورد. خداوند یار و مددکار همگی ما است.
نگذارید زمانی که عمری از شما گدشته چون پیرانی که در پارکها می نشینند و با حسرت از گذشته یاد میکنند باشید.
این مطلب را اگر عمقی مطالعه فرمائید بزرگترین شوک موفقیت را در شما ایجاد میکند.
این مطلب می تواند شما را به راهی ببرد که بعدا افسوس نخورید.

و اما مطلب ای کاش چیست که چنین تغییر عظیمی را می تواند در ما ایجاد کند که بعدها افسو س زمان از دست رفته را نخوریم:
ای کاش
بارها عرض کردم اگر زمان مرگ وقتی در اختیار ما قرار گیرید می گوئیم:

ای کاش اعتماد بنفس زیادی داشتم.
ای کاش از کسی خجالت نمی کشیدم.
ای کاش انسانهای بالا دست را از خودم بالاتر نمی دیدم.
ای کاش اهدافم را بسیار بزرگ انتخاب میکردم. و از مسیر رسیدن به اهداف لذت میبردم.
ای کاش کار را ارجح بر خانواده نمی دانستم.
ای کاش می دانستم چه ارزش بالائی داشتم.
ای کاش . ای کاش.
ای کاش جوری زندگی میکردم که الان نگویم ای کاش .

بعد از خواندن هر جمله چشمانتان را ببندید و مجددا تکرار فرمائید.
از راه شگفت خدا متحول می شوید.
به دقت مطالعه فرمودید؟
تاثیرش را حس کردید؟
دوباره بخوانید. چشمان خود را ببندید و با تمام احساس جمله به جمله اش را تکرار فرمائید.
تاثیر داشت؟
اگر تاثیرش آن چنان نیست که متحول شوید باید دوباره مطالعه فرمائید.

25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi
بیائید ببینید جهان آگهی در این سن شوخیش گرفته و با جمله رنگین کمان درست کرده.
SmileSmileSmile
(07-12-2013 12:18 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]من از تک تک شما عزیزانی که نسبت بمن اظهار لطف و محبت فرموده اید سپاسگزارم. امیدوارم این مطالب بتواند (که حتما هم به یاری خدا و همکاری شما عزیزانم می تواند ) تغییر نگرش مثیت عظیمی را در شما به وجود بیاورد. خداوند یار و مددکار همگی ما است.

تغییر نگرش .یعنی جایگزین کردن باورهای جدید(می توانم و می شود ) بجای باورهای قبلی (نمی توانم و نمی شود).
چون برای رسیدن به اهدافمان عجله می کنیم بهمین جهت نمی توانیم تمرکزی بر روی تمرینات داشته باشیم.
عزیزان توجه فرمائید:
دیوار ذهنی نتیجه سالها شنیدن نمی توانی و نمی شود دیگران و نمی توانم و نمی شود خودتان است. پس باید با حوصله و تمرین زیاد بشود آنرا خراب کرد.
همراه من باشید .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
لینک مرجع