سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کار , کار - چگونه شروع کنم؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
سلام
من امروز وارد سایت شما شدم 93/2/29
هدف من ایجاد اشتغال و کسب سرمایه مکفی می باشد . خوبه یا نه ؟ بعدش چه کنم ؟ این مهمه راهها را اعلام کنید .
(05-19-2014 12:23 PM)mahmoodsana نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من امروز وارد سایت شما شدم 93/2/29
هدف من ایجاد اشتغال و کسب سرمایه مکفی می باشد . خوبه یا نه ؟ بعدش چه کنم ؟ این مهمه راهها را اعلام کنید .

سلام دوست عزیز خوش اومدید این مطلب از استاد قربانیان که نقل کردم را مطالعه کنید.موفق باشید.

(07-05-2013 10:41 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]بارها این سئوال توسط عزیزان در انجمن مطرح می شود و عزیزانی هم هستند که در پیام خصوصی راهنمائی میخواهند.
چگونه کاری را باید شروع کرد؟
جهان آگهی: نمی دانم.
سئوال کننده : جهان آگهی این هم شد جواب؟
جهان آگهی: خوب پس به دقت مطالعه فرمائید.این مطلب بارها و بارها تکرار شده ولی شوک کاری را فقط در عده ای از عزیزان وارد کرده است.
یکی بود یکی نبود . غیر از خدا هیچکس نبود. چند جوان که می خواستتند کاری را شروع کنند. آمدند پیش جهان آگهی سئوال خود را برای راهنمائی پرسیدند..
جهان آگهی پیرمردی است شوخ25r30wi و چشم زاغ Smileکه همیشه لبخندی بر لب دارد Smileو موقع صحبت کردن بیشتر می خندد 25r30wiتا صحبت کردن.
بله داشتم عرض میکردم: جهان آگهی گفت: عزیزانم اول فکر کار نباشید بلکه پیش مقدمه آنرا بگذرانید.
گفتند : پیش مقدمه دیگر چه صیغه ای است؟
گفت : خواهش میکنم. تقاضا میکنم برای رسیدن به موفقیت یک الی سه ماه تایپیکهای روانشناسی انجمن را مطالعه فرمائید. اعتماد بنفس - تغییر نگرش - نوشتن هدف و.....
این می شود پیش مقدمه.
حالا این پیش مقدمه چه تاثیری دارد؟
اعجاز میکند. ذهن را آماده پذیرش موفقیت میکند. دید کاری را باز میکند.ایده های عالی را به ذهن تلقین میکند و در نهایت شروع هر کاری که امکان فعالیت دز آن رشته را دارید و تبدیل این کار به کارهای بزرگتر با آگاهی از ترفنده های آن.
نظر شما چیست؟
البته باز خدمت می رسم.
نظر شما چیست؟
جناب قربانیان
با سلام و عرض ارادت

بسیار تشکر از بابت جوابتان به سوال های اینجانب.
من پیشنهاد می کنم که این تاپیک ها بصورت صفحه ای جداگانه و مجزا بیان شود تا دوستان همیشه آنرا مرور کنند تا به ضمیر ناخود آگاه ایشان منتقل گردد.

با سپاس
همیشه لبخند بر لبانتان.10_004
با سلام
کی میدونه چجوری میشه یه کافی شاپ رو تاسیس کرد؟؟؟؟
اول از همه باید علاقه و تجربه داشه باشید
بعدشم خرید دستگاه ها و هزینه رهن و اجاره مکان و مهمتر از اونا دیزاین مکان

ولی اگر می خواهید برای کسب پول میلیاردری وارد این حوزه بشید بهتون پیشنهاد می دم این کار را نکنید.
این کار کاملا دلیه.
بهتره که بجاش روی غذا فکر کنید.
موفق باشید
جناب آقای قربانیان
فرمودید اولین مرحله نوشتن اهداف است.
درود بر شما! کاری که از همه ساده تر به نظر می رسد اما در واقع مشکل ترین کار است.
نمی دانم دوستان سکانس ابتدایی فیلم "ارباب حلقه ها : بازگشت پادشاه" را دیده اند یا به خاطرشان می آید یا نه؟ اسمیگل حلقه قدرت را به دست می آورد اما چنان مفتون و مجذوب آن می شود که همه چیز را فراموش می کند این جمله اش را یادم نمی رود: "کم کم همه چیز را فراموش کردیم. خانه مان را فراموش کردیم. مزه نان و گوشت و غذای پخته یادمان رفت. آب گوارا را نمی دانستیم چیست. حتی اسم خودمان را هم فراموش کردیم!"
دنیا و روزمرگی آن خیلی از مردم را چنان به خود مشغول کرده است که نمی دانند هدفشان از زندگی چیست. هر روز بلند می شوند، سر کار می روند، به خانه بر می گردند و می خوابند. اما اگر از خیلی از آن ها بپرسند چرا؟ پاسخی ندارند. فقط عادت کرده اند. بنابراین وقتی جناب قربانیان می گوید اهدافتان را یادداشت کنید نمی توانند. زیرا فراموش کرده اند. روزمرگی ها آنان را به غفلت فرو برده است. می ترسم مانند اسمیگل زمانی برسد که حتی اسم خودشان را هم فراموش کنند.
البته امیدواریم و هیچ وقت امید و مثبت اندیشی را فراموش نخواهیم کرد ان شاء الله.
سلام جهان اگهي. من ارزوىى دارم كه بارها بارها انرا تجسم كردم سالهاي زياديست به صورتي كه گاهي به ان فكر ميكنم احساس ميكنم ميتوانم انرا لمس كنم ناگفته نماند كه فكر ميكنم قدرت تخيل بالايي دارم اما خبري از ان ارزو نيست چرا؟؟؟؟؟؟...
(07-11-2014 07:52 PM)Samane_rezai نوشته شده توسط: [ -> ]سلام جهان اگهي. من ارزوىى دارم كه بارها بارها انرا تجسم كردم سالهاي زياديست به صورتي كه گاهي به ان فكر ميكنم احساس ميكنم ميتوانم انرا لمس كنم ناگفته نماند كه فكر ميكنم قدرت تخيل بالايي دارم اما خبري از ان ارزو نيست چرا؟؟؟؟؟؟...

1- قبل از نوشتن اهداف باید دیوارهای ذهنی از بین رفته باشد.(با تکرار جملات تاکیدی و تجسم)
2- ایمان و باور کامل به راههای شگفت خدا که مصلحت فرد را وی در نظر میگیرد.
3- 100در100انجام می شود و بستگی به ایمان و باور کامل شخص به راههای شگفت خدا است.
4- از بین رفتن دیوار ذهنی و نوشتن اهداف تغییر در شخص است و تغییر نیاز به زمان دارد.
(05-18-2014 03:26 PM)نورالله قنبری نوشته شده توسط: [ -> ]باسلام وتشکر خدمت استاد به خاطر درج مطالب مفید وبا ارزششان کاملا درست است برای گرفتن دیپلم باید دوازده سال درس خواند برای مکانیک شدن باید ده سال شاگردی کرد برای دکتر شدن باید... واما برای موفق شدن باید چقدر وقت گذاشت بیشتر ما زمانی که چیزی یاد میگیریم میخواهیم همزمان با خواندن مطلب , موفق بشویم
ووقتی به مشکلی بر میخوریم نا امید میشویم و میگوییم جواب نمیدهد اما اگه وقت بزاریم وکاملا اگاهانه عمل کنیم موفقیت ازان ماست پس
با اگاهی کامل وامیدبه خدا دست به اقدام بزنیم موفق موفق میشویم

جمله های زیبا و مهم جناب قنبری عزیز را دوباره مطالعه فرمائید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
لینک مرجع