سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کار , کار - چگونه شروع کنم؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
(09-22-2014 08:24 PM)javadse نوشته شده توسط: [ -> ]
(08-04-2013 04:57 PM)moin80 نوشته شده توسط: [ -> ]استادبزرگ سلام
ممنونم پله پله با شما تمریناتم انجام دادم وانجام خواهم داد تا وقتی که به هدف برسم فقط میتونم بگم حالم خیلی خوبه ممنونم شما هم منو دعا کنید12_00212_00212_00212_002

سلام استاد بزرگ و تشکر از زحماتی که بابت بروز رسانی این سایت می کشید .
من از چهارشنبه 26/6/93 شروع کردم به خوندن مطالب سایت (این تاپیک ) حالم خیلی خوب بود ولی یک هویی بعد از گذشت جند روز ، روز یک شنبه کلا" حالم شد مثل قبل HuhHuh بعد از گذشت یک روز باز شروع کردم و سعی کردم اون روز رو کلا" از زندگیم پاک کنم ولی خیلی سخته ، لطفا" در این موضوع کمی صحبت کنید .
لطفا به دقت مطالعه فرمائید:
تغییر سخت است. خیلی هم سخت است. فرق افراد موفق با ناموفق در زمان انتظار تغییر است. افراد موفق ایمان دارند که در زمان می توانند دوکلمه نمی شود و نمی توان را به می شود و می توان تغییر داد.

پس برای تغییر زیاد عجله نکنید.10_004
با سلام و خسته نباشید
من تازه در زمینه فروش برنج و چای اقدام به اجاره مغازه کردم و چند تن انواع برنج ایرانی از شمال کشور خالی کردم.
ولی اطلاعات کافی برای پیشرفت کارم ندارم . خوشحال میشم دوستان تجربیات و پیشنهاداتشونو در اختیارم بگذارند
دوست عزیز امیدوارم موفقتر باشی.
تمام تجربیات اعضا در تایپیکهای انجمن نوشته شده است. مدتی را به مطالعه تجربیات آنان سپری فرمائید.
سلام استادعزیز.خداقوت .
من دوهفته ای هست سایت شماروپیداکردم خیلی عالیست کاش زودترباشماآشنا میشدم
من هرنصف شب بلندمیشم تاصبح میشینم سایت شمارومرورمیکنم الان دارن اذان صبح میگن ساعت ۴:۳۵ صبح ۱۸مهرماه ۹۳.ممنونم .

کامیاب باشید.
قبوله استاد
سخت ترین مرحله شروع کردن و قدم اول هست
اگر با علاقه و سنجیده و با فکر شروع کنیم.صد در صد مراحل بعدی خود به خود پیش میره تا رسیدن به هدف
SmileSmileسلام وسپاس استادگرامی ودوستان عزیزم
مدتیست این تاپیک رامطالعه می کنم
اهدافم رو کاملا شفاف وریز نوشتم وبه صورت اهداف کوتاه مدت میان مدت وبلند مدت دسته بندی کردم
هرروزصبح ازخواب که بیدارمیشم روزم رو بالبخندشروع میکنم و برای سپاس ازیک روزفرصت دیگه برای زندگی بوسه ای به آسمان میفرستم(تبدیل به بمب انرژی میشم12_002)
هرروزبرای جمعی ازهمکارانم درزمینه ای که یک ازبهترینهایش میشم سخنرانی میکنم.
لبخند میزنم وپرازانرژی میشم
اهدافم رویک باردیگه مرور میکنم.
نقاشیهام رونگاه میکنم ولبخندمیزنم.
چنددقیقه ای هم آینده ی زیباموتجسم میکنم .12_002
می تونم می تونم می تونم میشه میشه میشه
همه چیزعالی پیش میره
ازراه شگفت خدامثل همیشه نهایت خوشبختی ازآن من است10_004
اطراف من میدان مغناطیسی قدرتمندیست که ازراه شگفت خداهمه ی آن چیزی که لازمه ی موفقیت وخوشبختی من است را باتمام توان وبه سرعت جذب میکنه
خداجونم بابت اینهمه خوشبختی این انجمن این تاپیک استاد عزیزمون وبابت خودم ممنونم
10_004
سلام
خیلی خوب بود اما کمک کنید من هم بتونم
(11-09-2014 06:41 PM)fatima avestam نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

دوست عزیز این مطالب کمکی است برای شروع کار. اگر مسئله ای دیگر مورد نظر است بفرمائید تا عرض کنیم.
(11-10-2014 02:13 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
(11-09-2014 06:41 PM)fatima avestam نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

دوست عزیز این مطالب کمکی است برای شروع کار. اگر مسئله ای دیگر مورد نظر است بفرمائید تا عرض کنیم.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
لینک مرجع