سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کار , کار - چگونه شروع کنم؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
روز بروز اعتماد بنفس من بیشتر و بیشتر می شود.
تکرار هر روز این جمله بشدت اعتماد بنفس شما را زیاد میکند.
از دیوار ذهنی رسیدیم به اعتماد بنفس.
جهان آگهی چرا این حرکت را انجام دادی؟
جهان آگهی : چون بالا بردن اعتماد بنفس یکی از ابزار شکستن و خرد کردن دیوار ذهنی است.
- آفرین جهان آگهی. سفارش میکنم استادتA00 (93) نمره خوبی به تو بدهد.

مهم
آقا .خانم اجازه؟
اگر اهدافتان را ننوشته اید و یا به نوشتن اهداف اعتقادی ندارید بیخود وقت خود را برای مطالعه این مطلب تلف نکنید.
اگر جملات تاکیدی را قبول ندارید راه موفقیت سخت تر می شود.
اگر تجسم نمی کنید کار سخت تر.
اگر به موفقیت خود ایمان ندارید و باور نمیکنید باز حرکت بی نتیجه تر.
استاد A00 (93)و جهان آگهی:
استاد: جهان آگهی بیا پای تخته و بگو از این تایپیک چه چیزی را یاد گرفتی ؟
جهان آگهی بلند شد و رفت پای تخته : آقا اجازه ؟
اول باید اهدافم را بنویسم.
استاد : آفرین جهان آگهی شدی 10/25 . خوب دیگر چه چیزی را یاد گرفتی؟
جهان آگهی : آقا اجازه؟ یک نقاشی جانانه از موارد مورد نظر اهدافم بکشم.
استاد : آفرین . آفرین . شدی 11
جهان آگهی: ممنونم استاد . آقا اجازه باید اعتماد بنفسم را زیاد تر کنم.
استاد: آفرین جهان آگهی . شدی 11/5
استاد : خوب جهان آگهی , در این چند روزه خودت این برنامه ها را انجام دادی؟
جهان آگهی: اجازه آقا. خیر. از روز شنبه می خواهم....
یکدفعه استاد داد زد : برو بیرون . شدی 1
جهان آگهی : آقا اجازه؟ چشم.

تازه میخواهد از شنبه شروع کند:
25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi
واقعا خوشحالم که یکی از بزرگان انجمن با اون همه تجربه دارن ماهارو حمایت میکنن و به فکر ما هستن که راه موفقیتو پیدا کنیم،این خیلی به من دلگرمی و روحیه میده .من هر روز منتظر به روز شدن این تاپیک هستم و با اشتیاق دنبال میکنم .ازتون ممنونم استاد
برای رسیدن به موفقیت و افزایش هرچه بیشتر اعتماد بنفس , پیشنهادی دارم.
خیلی سخت است.
همیشه لبخندی بر لب داشته باشید.SmileSmileSmile
ممکن است بفرمائید جهان آگهی کبکت خروس میخونه این پیشنهاد را می دهی.من هزاران گرفتاری دارم.
من جواب می دهم کاملا درسته ولی باور بفرمائید در زمان ناراحتی به خودم تلقین کرده بودم که برای افزایش اعتماد بنفسم این لبخند 25r30wiرا همیشه داشته باشم و هنوز هم دارم . (عزیزانی که خدمتشان حضوری رسیده ام و یا تلفنی صحبت فرموده اند می توانند شهادت دهند).
در هر پست فقط یک مطلب نوشته می شود.اگر ترم خود را یکماه در نظر داشته باشیم .بشما قول می دهم در صورت پیگیری روحیه بسیار بالا . اعتماد بنفس زیاد و قدرت تصمیم گیری استادانه ای پیدا خواهید کرد.

فقط لبخند بزنیم جواب میده؟
25r30wi 25r30wi 25r30wi 25r30wi 25r30wi 25r30wi 25r30wi 25r30wi
خوبه الان اینجوری
کار , کار - چگونه شروع کنم؟
خوب حالا خلاصه مطالب و شروع مطلب بعدی:
- هدفهایمان را بنویسیم.(واقعا نوشته ای؟)
- یک نقاشی زیبا با رنگبندیهای مورد علاقه امان بکشیم.(نقاشی آماده شد؟)
- جمله زیر را قرار شد برای قبول ذهن روزانه چندین بار تکرار کنیم.(این چند روز این جمله را تکرار فرمودید؟)
من شروع کننده خوبی هستم و تمام کننده بسیار توانا
من دست به هر کاری می زنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آنرا ادامه خواهم داد.

- در رابطه با اهداف خود باید رویا پردازی کرده و مجسم کنیم.(رویا را تبدیل به هدف کردید. اصلا مسئله مورد علاقه خود را تحسم فرمودید؟)
- برای شکستن دیوار ذهنی پیش مقدمه آنرا که افزایش اعتماد بنفس است با تکرار جمله زیر
شروع کنیم.
واقعا انجام شد؟
جدید:
برای هر هدفی که داریم جمله ای چون جمله زیر را ساخته و تکرار نمائیم:
(برای افزایش اعتماد بنفس )
من سزاوار بهترین ها هستم.
من خودم را دوست دارم و به خود افتخار می کنم.
من انسانی توانا ، خلاق و دوست داشتنی هستم.
سراسر وجودم غرق در انرژی و شادی است.
من در آرامش کامل به سر می برم و همواره روحیه ای شاد و لبخندی بر لب دارم.
دستور العملهای جناب قربانیان ( جهان آگهی ) فوق العادست . مطالب فوق، بسیار نا مفهوم و ناکارا در کتابهای آنتونی رابینزو برایان تریسی و چند تن از از اساتید ایرانی نیز آمده ولی چون جناب آقای قربانیان در این زمینه تجربه شخصی دارندو با روشی متفاوت ارایه می کنند، راحتتر مورد پذیرش اذهان است . این صحبتها و رعایت این ارکان بسیار تاثیر گذاره،امتحان کنید . ضرری نداره نهایتش یک فرصت یک ماهه که میتونین از اوقات سرچ بیخودی توی اینترنت رو برای این تاپیک وقت بذارین .
من لیستی از آرزوهام تهیه کردم نقاشی هاشم کشیدم . حتی توی خونه و ویلایی رو که درنظر گرفتم با اتوکد طراحی کردم . تجسم خلاق رو در اغلب اوقات انجام می دم ( به خصوص قبل از خواب و در حالت آلفای مغز ، چون تاثیر پذیر تویاون موقع بالاست و میگن قوه استدلال تو خوابه و راحتتر می شه چیزی به خورد ضمیز ناخود آگاه داد ). همیشه لبخند رو به لب دارم ( سخته ولی نهایت تلاشم رو می کنم ) . راستی جملات تاکیدی رو یادتون نره واقعاً تاثیر گذاره .
چه اشکالی داره خودتو توی جنسیس کوپه سفیدت (البته مال مهدی گلمحمدی آلبالوییه ) داری تو جاده چالوس میری طرف ویلات تو نمک آبرود ، یادت میاد مایو شنا نداری سر راهت دم فروشگاه لایکو نگه میداری یکی میخری ، گرونه ولی خوب تو که پولداری ، این برات مبلغی نیست ، تصور کنی . دفعات اول ذهنت مقاومت نشون می ده و به این تفکرات می خنده . اما کم کم مجبور میشه و باور می کنه که اینا واقعی هست و وقتی خودت و ضمیر نا خود آگاهت یک چیزی رو قبول کنه ، کاینات چاره ای جز اجرای فرامینی که شما بهش می دید نداره .
جناب قربانیان معذرت ، منتظر ادامه بحث هستیم .
با تشکر
(07-11-2013 08:09 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ] کار , کار - چگونه شروع کنم؟
خوب حالا خلاصه مطالب و شروع مطلب بعدی:
- هدفهایمان را بنویسیم.(واقعا نوشته ای؟)
- یک نقاشی زیبا با رنگبندیهای مورد علاقه امان بکشیم.(نقاشی آماده شد؟)
- جمله زیر را قرار شد برای قبول ذهن روزانه چندین بار تکرار کنیم.(این چند روز این جمله را تکرار فرمودید؟)
من شروع کننده خوبی هستم و تمام کننده بسیار توانا
من دست به هر کاری می زنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آنرا ادامه خواهم داد.

- در رابطه با اهداف خود باید رویا پردازی کرده و مجسم کنیم.(رویا را تبدیل به هدف کردید. اصلا مسئله مورد علاقه خود را تحسم فرمودید؟)
- برای شکستن دیوار ذهنی پیش مقدمه آنرا که افزایش اعتماد بنفس است با تکرار جمله زیر
شروع کنیم.
واقعا انجام شد؟
جدید:
برای هر هدفی که داریم جمله ای چون جمله زیر را ساخته و تکرار نمائیم:
(برای افزایش اعتماد بنفس )
من سزاوار بهترین ها هستم.
من خودم را دوست دارم و به خود افتخار می کنم.
من انسانی توانا ، خلاق و دوست داشتنی هستم.
سراسر وجودم غرق در انرژی و شادی است.
من در آرامش کامل به سر می برم و همواره روحیه ای شاد و لبخندی بر لب دارم.

وقتی جملات آخر تاکیدی را تکرار می فرمائید ناخودآگاه لبخندیSmile بر صورت شما نمایان می شود که خودتان تعجب میکنید.
میخواهید لبخندSmile را کنترل کنید ولی نمی شود که نمی شود.25r30wi25r30wi25r30wi
نمیشه کنترل کرد . واقعا نمیشه. تلاش نکنید . این لبخند در زمان تکرار شرطی می شود . یعنی هر وقت جمله ها را تکرار میکنید این لبخندSmile ظاهر می شود.
لبخند من را مشاهده فرمائید:SmileSmileSmile
با تمرین این لبخندها و خنده ها , اعتماد بنفس خود را هر چه بیشتر افزایش دهید.
ما از الان میخواهیم ابزار شکستن دیوار ذهنی را فراهم کنیم.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
لینک مرجع