سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کار , کار - چگونه شروع کنم؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
با تشکر فراوان از استاد عزیز
استاد عزیز خود شما الان چه می کنید؟
چه فعالیتی دارید؟
(08-17-2013 01:51 PM)mahdi1360 نوشته شده توسط: [ -> ]با تشکر فراوان از استاد عزیز
استاد عزیز خود شما الان چه می کنید؟
چه فعالیتی دارید؟

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=8152
درود .. سپاس استاد از مطالب مفیدتون...من امروز با این سایت آشنا شدم..اما از همون عصر تا الان که دیگه ساعت از 2 شب گذشته، همه اش فقط تو همین سایت بودم...مطالب شما رو تو این بخش خوندم...7-8 سال پیش که دبیرستان بودم دقیق همین کارایی که شما فرمودید(نوشتن، تجسم، تکرار جملات و...) همیشه برای خودم داشتم، و واقعا هم تاثیر داشت و اتفاق می افتاد واسم...اما بعدها رها شد و دیگه اون زندگی نبود، اما الان دوست دارم دوباره شروع کنم..مطالب شما منو برد به اون سال ها، شاید او نموقع اهداف کوچیکی داشتم... اما حالا میخوام قوی تر و بزرگتر عمل کنم..چون اون موقع به هرچیزی که فکر میکردم بهش میرسیدم.
راستی یه سوال هم داشتم، وقتی به لیست اهدافم نگاه میکنم، بعضیاشون خیلی متفاوت هستن، مثل دو تا جاده ی جدا می مونن که موازی هم هستن، اما من دوست دارم تو زندگیم انجامشون بدم، واقعا میشه اهدافی تا این حد متفاوت در زندگی داشت؟ سپاس
(08-30-2013 02:47 AM)hirun نوشته شده توسط: [ -> ]راستی یه سوال هم داشتم، وقتی به لیست اهدافم نگاه میکنم، بعضیاشون خیلی متفاوت هستن، مثل دو تا جاده ی جدا می مونن که موازی هم هستن، اما من دوست دارم تو زندگیم انجامشون بدم، واقعا میشه اهدافی تا این حد متفاوت در زندگی داشت؟ سپاس

دوست عزیز به انجمن خوش اومدی.
میشه بیشتر توضیح بدید ، چه اهدافی و چرا متمایز از هم هستن !
(08-30-2013 02:47 AM)hirun نوشته شده توسط: [ -> ]درود .. سپاس استاد از مطالب مفیدتون...من امروز با این سایت آشنا شدم..اما از همون عصر تا الان که دیگه ساعت از 2 شب گذشته، همه اش فقط تو همین سایت بودم...مطالب شما رو تو این بخش خوندم...7-8 سال پیش که دبیرستان بودم دقیق همین کارایی که شما فرمودید(نوشتن، تجسم، تکرار جملات و...) همیشه برای خودم داشتم، و واقعا هم تاثیر داشت و اتفاق می افتاد واسم...اما بعدها رها شد و دیگه اون زندگی نبود، اما الان دوست دارم دوباره شروع کنم..مطالب شما منو برد به اون سال ها، شاید او نموقع اهداف کوچیکی داشتم... اما حالا میخوام قوی تر و بزرگتر عمل کنم..چون اون موقع به هرچیزی که فکر میکردم بهش میرسیدم.
راستی یه سوال هم داشتم، وقتی به لیست اهدافم نگاه میکنم، بعضیاشون خیلی متفاوت هستن، مثل دو تا جاده ی جدا می مونن که موازی هم هستن، اما من دوست دارم تو زندگیم انجامشون بدم، واقعا میشه اهدافی تا این حد متفاوت در زندگی داشت؟ سپاس

ممنون. بستگی به باورهایت دارد.
(08-30-2013 04:56 PM)Divar نوشته شده توسط: [ -> ]
(08-30-2013 02:47 AM)hirun نوشته شده توسط: [ -> ]راستی یه سوال هم داشتم، وقتی به لیست اهدافم نگاه میکنم، بعضیاشون خیلی متفاوت هستن، مثل دو تا جاده ی جدا می مونن که موازی هم هستن، اما من دوست دارم تو زندگیم انجامشون بدم، واقعا میشه اهدافی تا این حد متفاوت در زندگی داشت؟ سپاس

دوست عزیز به انجمن خوش اومدی.
میشه بیشتر توضیح بدید ، چه اهدافی و چرا متمایز از هم هستن !

شاید بیشتر باید بهش فکر کنم..در حال حاضر فکر میکنم کمی زمان محدود هست، مثلا من به شدت به فعالیت های اجتماعی علاقه دارم ( و انجام میدم)، تو موارد مختلف، نجوم، زنان و خانواده، محیط زیست و... از طرفی ادامه تحصیل و دکتری برام مهمه(شاید رفتن از ایران برای انجامش) و راه انداختن کاری که متعلق به خودم باشه، شاید این موارد مغایرتی باهم نداشته باشن، اما فکر میکنم زمان طلایی فعلی ام رو فقط میتونم روی یکیشون خیلی خاص متمرکز کنم.
استاد عالی بود عالی
سلام من همیشه فکر می کنم برای شروع هر کاری باید پول داشته باشیم یعنی سرمایه مال نمی دونم درست یا نه لطفا راهنماییم کنید من که هیچ پولی ندارم چطور یک کار رو که به ذهنم می رسه را شروع کنم
استادعزیزم سلام.من تابستان سال قبل تلفنی باشما صحبت کردم.ممنون ازاینکه وقت می گزارید ودرراه ساری وجاری شدن موفقیت درذهن های گاهامنفی انسان هاگام برمیدارید.شخم زدن این ذهن های مملو ازسم منفی نگری ازعهده انسان های شریفی مثل شمابرمی آید.به شمابابت انتخاب این رسالت تبریک می گویم.کل مطالب تان رابادقت خواندم وبرای اولین باردفترچه موفقیت راایجادکردم ومطاب رایادداشت برداری کردم.قول می دهم تجارب شما رابه کاربگیرم وبه انسان موفق تری تبدیل شوم وبه همه هدفهایم برسم.12_00212_00212_00212_00212_00212_00212_00212_00212_002
(10-11-2013 02:32 PM)حسین عابدینی نوشته شده توسط: [ -> ]سلام من همیشه فکر می کنم برای شروع هر کاری باید پول داشته باشیم یعنی سرمایه مال نمی دونم درست یا نه لطفا راهنماییم کنید من که هیچ پولی ندارم چطور یک کار رو که به ذهنم می رسه را شروع کنم
داشتن و یا نداشتن پول برای شروع حرکت کاری , بستگی به باورها و توانائیهای شما دارد.
(10-18-2013 10:29 PM)bashla نوشته شده توسط: [ -> ]استادعزیزم سلام.من تابستان سال قبل تلفنی باشما صحبت کردم.ممنون ازاینکه وقت می گزارید ودرراه ساری وجاری شدن موفقیت درذهن های گاهامنفی انسان هاگام برمیدارید.شخم زدن این ذهن های مملو ازسم منفی نگری ازعهده انسان های شریفی مثل شمابرمی آید.به شمابابت انتخاب این رسالت تبریک می گویم.کل مطالب تان رابادقت خواندم وبرای اولین باردفترچه موفقیت راایجادکردم ومطاب رایادداشت برداری کردم.قول می دهم تجارب شما رابه کاربگیرم وبه انسان موفق تری تبدیل شوم وبه همه هدفهایم برسم.12_00212_00212_00212_00212_00212_00212_00212_00212_002

ممنونم.
موفقتر باشی.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
لینک مرجع